5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громада села Кудлаї виступила за приєднання до Немирівської міської об’єднаної територіальної громади Роздрукувати

Кудлаївський сільський голова Валентина Гуровенко та ініціативна група сільських мешканців звернулась до заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

– Кудлаївська сільська рада, відповідно до перспективного плану, на початку 2019 року повинна була бути приєднана до Немирівської міської ОТГ. Але невдовзі сільську громаду чомусь віднесли до Вороновицької селищної ОТГ. Рішенням 30 сесії Кудлаївської сільської ради 7 скликання від 21 січня 2019 року депутати відмовили Вороновицькій ОТГ у приєднанні, – розповіла Валентина Гуровенко. – У вересні 2019 року відбулись громадські слухання, на які прийшло 210 жителів села. З них 131 висловився за приєднання до Немирівської міської об’єднаної територіальної громади. Таким чином, усю процедуру добровільного приєднання до Немирівської ОТГ було завершено 4 жовтня 2019 року. Тому звертаємось до Вас, Михайле Володимировичу, в межах наданих Вам повноважень, ініціювати внесення змін до перспективного плану формування територій щодо добровільного приєднання Кудлаївської сільської громади саме до Немирівської ОТГ.

– Як депутат обласної Ради, завжди відстоюю інтереси жителів свого виборчого округу. Крім того, розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 січня 2020 року, я увійшов, як співголова, до міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Вінницької області. Тож, обов’язково на черговому засіданні групи підніму питання про врахування рішення сесії Кудлаївської сільської ради та жителів села щодо включення громади до складу Немирівської міської об’єднаної територіальної громади, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк під час зустрічі.

Варто зазначити, що відповідні колективні звернення, окрім обласної Ради, направлено до облдержадміністрації та Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної ради України.

Повернутись Створено: 28 січня 2020 року, 11:10 Переглядів: 1568

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація