Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громада села Війтівка Бершадського району підтримала встановлення спортивного майданчика біля школи Роздрукувати

У селі Війтівка Бершадського району відбулись громадські слухання, які стосувалися розвитку та життєдіяльності громади. Головним питанням було погодження встановлення спортивного майданчика на території, прилеглій до Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Майданчик подарував громаді села меценат, депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

Громада села на зборах створила ініціативну групу, яка організувала громадські слухання та провела їх згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Були запрошені депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, керівництво району, депутати районної ради, Війтівський сільський голова Марія Замкова, виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус та жителі села.

–  Прикро, що сільський голова проігнорувала проведення громадських слухань. Вона не з’явилась, в минулому неодноразово ігнорувала будь-які сільські заходи і громадську ініціативу. Завданням сільської ради та голови –є залучення та сприяння в роботі спонсорів, які хочуть допомагати селу, – прокоментував Володимир Зарічанський.

Громада одноголосно підтримала ініціативу депутата обласної Ради та погодила встановлення спортивного майданчика на території, що прилягає до Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після того, як буде встановлений спортивний майданчик, вирішили  передати його на баланс Війтівської сільської ради.

Варто зазначити, що згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» в статті 13 «Громадські слухання» йдеться, що «пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду органами місцевого самоврядування».

– Війтівський сільський голова Марія Замкова відмовилась приймати протокол проведення громадських слухань, що суперечить вимогам чинного законодавства України, – підкреслив Володимир Анатолійович.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2017 року, 10:28 Переглядів: 1846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація