12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громада села Війтівка Бершадського району підтримала встановлення спортивного майданчика біля школи Роздрукувати

У селі Війтівка Бершадського району відбулись громадські слухання, які стосувалися розвитку та життєдіяльності громади. Головним питанням було погодження встановлення спортивного майданчика на території, прилеглій до Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Майданчик подарував громаді села меценат, депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

Громада села на зборах створила ініціативну групу, яка організувала громадські слухання та провела їх згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Були запрошені депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, керівництво району, депутати районної ради, Війтівський сільський голова Марія Замкова, виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус та жителі села.

–  Прикро, що сільський голова проігнорувала проведення громадських слухань. Вона не з’явилась, в минулому неодноразово ігнорувала будь-які сільські заходи і громадську ініціативу. Завданням сільської ради та голови –є залучення та сприяння в роботі спонсорів, які хочуть допомагати селу, – прокоментував Володимир Зарічанський.

Громада одноголосно підтримала ініціативу депутата обласної Ради та погодила встановлення спортивного майданчика на території, що прилягає до Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після того, як буде встановлений спортивний майданчик, вирішили  передати його на баланс Війтівської сільської ради.

Варто зазначити, що згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» в статті 13 «Громадські слухання» йдеться, що «пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду органами місцевого самоврядування».

– Війтівський сільський голова Марія Замкова відмовилась приймати протокол проведення громадських слухань, що суперечить вимогам чинного законодавства України, – підкреслив Володимир Анатолійович.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2017 року, 10:28 Переглядів: 1566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація