26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громада села Війтівка Бершадського району підтримала встановлення спортивного майданчика біля школи Роздрукувати

У селі Війтівка Бершадського району відбулись громадські слухання, які стосувалися розвитку та життєдіяльності громади. Головним питанням було погодження встановлення спортивного майданчика на території, прилеглій до Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Майданчик подарував громаді села меценат, депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

Громада села на зборах створила ініціативну групу, яка організувала громадські слухання та провела їх згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Були запрошені депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, керівництво району, депутати районної ради, Війтівський сільський голова Марія Замкова, виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус та жителі села.

–  Прикро, що сільський голова проігнорувала проведення громадських слухань. Вона не з’явилась, в минулому неодноразово ігнорувала будь-які сільські заходи і громадську ініціативу. Завданням сільської ради та голови –є залучення та сприяння в роботі спонсорів, які хочуть допомагати селу, – прокоментував Володимир Зарічанський.

Громада одноголосно підтримала ініціативу депутата обласної Ради та погодила встановлення спортивного майданчика на території, що прилягає до Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після того, як буде встановлений спортивний майданчик, вирішили  передати його на баланс Війтівської сільської ради.

Варто зазначити, що згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» в статті 13 «Громадські слухання» йдеться, що «пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов’язковому розгляду органами місцевого самоврядування».

– Війтівський сільський голова Марія Замкова відмовилась приймати протокол проведення громадських слухань, що суперечить вимогам чинного законодавства України, – підкреслив Володимир Анатолійович.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2017 року, 10:28 Переглядів: 1488

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація