26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громада Тростянця проголосувала за припинення діяльності ігрових автоматів Роздрукувати

2 березня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяли участь у сході селища Тростянця.

Під час зібрання Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька прозвітувала перед громадою про роботу Тростянецької селищної ради та виконавчого комітету з 2017 рік.

В ході засідання було заслухано звіт дільничного інспектора поліції про охорону громадського порядку і боротьби із злочинністю в смт Тростянці. Також про свою діяльність поінформували депутати Тростянецької селищної ради.

Найжвавіше обговорення викликало питання про припинення діяльності ігрових автоматів у приміщенні автовокзалу, розгляд якого ініціювали громадські активісти та жителі селища.

За розповіддю мешканців, громада у Тростянці повстала через те, що у приміщенні автовокзалу закрили магазин дитячих іграшок і нині там працює гральний заклад. Люди скаржаться, що дехто вже через цю біду розлучився із чоловіком, бо пропадав день і ніч там, інші програвали зарплату, позичали кошти у знайомих і брали кредити.

– Нещодавно у Тростянці вже була проблема із ігровим бізнесом, який заборонений в Україні. Тоді активісти та всі небайдужі добилися того, що була припинена діяльність грального центру «В мережі», – розповідають місцеві. – Але недавно нам стало відомо, що в центрі містечка, де знаходиться автовокзал, закрили магазин «Дитячі іграшки» і з’явилась більш прибуткова справа – державна лотерея, яка насправді є звичайнісіньким гральним бізнесом. Зрозуміло, що така ситуація нас непокоїть.

За словами громади, питання щодо закриття закладу обговорювалися більше місяця. Паралельно зібрали сотні підписів до Генеральної прокуратури з вимогою провести розслідування. Втім, до людей так і ніхто не дослухався.

– Сьогодні активісти Тростянця вже не вперше перекрили дорогу на знак протесту проти відкриття зали ігрових автоматів в приміщенні автовокзалу, – прокоментував ситуацію заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Після звернень активістів до мене всі відповідні листи були мною надіслані в управління поліції та фіскальної служби Вінницької області ще позавчора в екстреному порядку, як тільки їх отримав. Триматиму питання на контролі.

Відтак, під час засідання присутні проголосували за припинення діяльності ігрових автоматів.

В ході зібрання Ігор Вікторович поспілкувався з учасниками зборів та відповів на всі їхні запитання.

– Давайте активніше будемо проявляти громадську позицію у відстоюванні своїх інтересів і робити все спільно, аби разом покращувати рівень життя вашої громади, – закликав на завершення Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 10:34
Оновлено: 5 березня 2018 року, 10:35
Переглядів: 541

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація