Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громада Тростянця проголосувала за припинення діяльності ігрових автоматів Роздрукувати

2 березня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяли участь у сході селища Тростянця.

Під час зібрання Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька прозвітувала перед громадою про роботу Тростянецької селищної ради та виконавчого комітету з 2017 рік.

В ході засідання було заслухано звіт дільничного інспектора поліції про охорону громадського порядку і боротьби із злочинністю в смт Тростянці. Також про свою діяльність поінформували депутати Тростянецької селищної ради.

Найжвавіше обговорення викликало питання про припинення діяльності ігрових автоматів у приміщенні автовокзалу, розгляд якого ініціювали громадські активісти та жителі селища.

За розповіддю мешканців, громада у Тростянці повстала через те, що у приміщенні автовокзалу закрили магазин дитячих іграшок і нині там працює гральний заклад. Люди скаржаться, що дехто вже через цю біду розлучився із чоловіком, бо пропадав день і ніч там, інші програвали зарплату, позичали кошти у знайомих і брали кредити.

– Нещодавно у Тростянці вже була проблема із ігровим бізнесом, який заборонений в Україні. Тоді активісти та всі небайдужі добилися того, що була припинена діяльність грального центру «В мережі», – розповідають місцеві. – Але недавно нам стало відомо, що в центрі містечка, де знаходиться автовокзал, закрили магазин «Дитячі іграшки» і з’явилась більш прибуткова справа – державна лотерея, яка насправді є звичайнісіньким гральним бізнесом. Зрозуміло, що така ситуація нас непокоїть.

За словами громади, питання щодо закриття закладу обговорювалися більше місяця. Паралельно зібрали сотні підписів до Генеральної прокуратури з вимогою провести розслідування. Втім, до людей так і ніхто не дослухався.

– Сьогодні активісти Тростянця вже не вперше перекрили дорогу на знак протесту проти відкриття зали ігрових автоматів в приміщенні автовокзалу, – прокоментував ситуацію заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Після звернень активістів до мене всі відповідні листи були мною надіслані в управління поліції та фіскальної служби Вінницької області ще позавчора в екстреному порядку, як тільки їх отримав. Триматиму питання на контролі.

Відтак, під час засідання присутні проголосували за припинення діяльності ігрових автоматів.

В ході зібрання Ігор Вікторович поспілкувався з учасниками зборів та відповів на всі їхні запитання.

– Давайте активніше будемо проявляти громадську позицію у відстоюванні своїх інтересів і робити все спільно, аби разом покращувати рівень життя вашої громади, – закликав на завершення Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 10:34
Оновлено: 5 березня 2018 року, 10:35
Переглядів: 653

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація