12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громада Тростянця проголосувала за припинення діяльності ігрових автоматів Роздрукувати

2 березня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяли участь у сході селища Тростянця.

Під час зібрання Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька прозвітувала перед громадою про роботу Тростянецької селищної ради та виконавчого комітету з 2017 рік.

В ході засідання було заслухано звіт дільничного інспектора поліції про охорону громадського порядку і боротьби із злочинністю в смт Тростянці. Також про свою діяльність поінформували депутати Тростянецької селищної ради.

Найжвавіше обговорення викликало питання про припинення діяльності ігрових автоматів у приміщенні автовокзалу, розгляд якого ініціювали громадські активісти та жителі селища.

За розповіддю мешканців, громада у Тростянці повстала через те, що у приміщенні автовокзалу закрили магазин дитячих іграшок і нині там працює гральний заклад. Люди скаржаться, що дехто вже через цю біду розлучився із чоловіком, бо пропадав день і ніч там, інші програвали зарплату, позичали кошти у знайомих і брали кредити.

– Нещодавно у Тростянці вже була проблема із ігровим бізнесом, який заборонений в Україні. Тоді активісти та всі небайдужі добилися того, що була припинена діяльність грального центру «В мережі», – розповідають місцеві. – Але недавно нам стало відомо, що в центрі містечка, де знаходиться автовокзал, закрили магазин «Дитячі іграшки» і з’явилась більш прибуткова справа – державна лотерея, яка насправді є звичайнісіньким гральним бізнесом. Зрозуміло, що така ситуація нас непокоїть.

За словами громади, питання щодо закриття закладу обговорювалися більше місяця. Паралельно зібрали сотні підписів до Генеральної прокуратури з вимогою провести розслідування. Втім, до людей так і ніхто не дослухався.

– Сьогодні активісти Тростянця вже не вперше перекрили дорогу на знак протесту проти відкриття зали ігрових автоматів в приміщенні автовокзалу, – прокоментував ситуацію заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Після звернень активістів до мене всі відповідні листи були мною надіслані в управління поліції та фіскальної служби Вінницької області ще позавчора в екстреному порядку, як тільки їх отримав. Триматиму питання на контролі.

Відтак, під час засідання присутні проголосували за припинення діяльності ігрових автоматів.

В ході зібрання Ігор Вікторович поспілкувався з учасниками зборів та відповів на всі їхні запитання.

– Давайте активніше будемо проявляти громадську позицію у відстоюванні своїх інтересів і робити все спільно, аби разом покращувати рівень життя вашої громади, – закликав на завершення Ігор Хміль.

Повернутись Створено: 5 березня 2018 року, 10:34
Оновлено: 5 березня 2018 року, 10:35
Переглядів: 566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація