23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громада у Погребищенському районі відроджує село Роздрукувати

15 січня у селі Спичинці Погребищенського району відбулися урочистості з нагоди подвійного свята: відкриття навчально-виховного комплексу та запалення газового факелу. Подію відвідали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан із заступниками, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівництво району.

Приміщення дитячого садочку, збудоване у 90-роках минулого століття, потребувало реконструкції з метою реорганізації закладу в навчально-виховний комплекс. Основний обсяг ремонтних робіт профінансовано за програмою уряду Японії «KUSANONE» в розмірі 915 тис.грн. З обласного бюджету виділили 300 тис.грн., а з місцевого – 200 тис.грн. Оновлена освітня установа розрахована на 30 дітей дошкільного віку та 70 учнів початкової школи.

Голова районної державної адміністрації Галина Притула зазначила, що відкриття важливого соціального об’єкту сприятиме поверненню у село мігрантів, яких відсутність інфраструктури заохочує до переїзду. В цьому ж напрямі має спрацювати газифікація села.

Похвалив громаду за ефективну роботу Ігор Кревський. Він підкреслив, що обидві події – приклад успішної мобілізації територіальної громади, яка спільними зусиллями здійснила велику роботу. 

Повернутись Створено: 16 січня 2014 року, 16:48 Переглядів: 1162

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація