03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громада у Погребищенському районі відроджує село Роздрукувати

15 січня у селі Спичинці Погребищенського району відбулися урочистості з нагоди подвійного свята: відкриття навчально-виховного комплексу та запалення газового факелу. Подію відвідали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан із заступниками, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівництво району.

Приміщення дитячого садочку, збудоване у 90-роках минулого століття, потребувало реконструкції з метою реорганізації закладу в навчально-виховний комплекс. Основний обсяг ремонтних робіт профінансовано за програмою уряду Японії «KUSANONE» в розмірі 915 тис.грн. З обласного бюджету виділили 300 тис.грн., а з місцевого – 200 тис.грн. Оновлена освітня установа розрахована на 30 дітей дошкільного віку та 70 учнів початкової школи.

Голова районної державної адміністрації Галина Притула зазначила, що відкриття важливого соціального об’єкту сприятиме поверненню у село мігрантів, яких відсутність інфраструктури заохочує до переїзду. В цьому ж напрямі має спрацювати газифікація села.

Похвалив громаду за ефективну роботу Ігор Кревський. Він підкреслив, що обидві події – приклад успішної мобілізації територіальної громади, яка спільними зусиллями здійснила велику роботу. 

Повернутись Створено: 16 січня 2014 року, 16:48 Переглядів: 1348

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація