Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Громади отримають кошти з обласного бюджету на закупівлю сміттєвозів, будівництво каналізації та очистку річки від намулу Роздрукувати

Кошти з обласного бюджету на придбання сміттєвозів отримають три територіальні громади Вінниччини – Літинська, Шаргородська та Могилів-Подільська. Таке рішення 1 жовтня підтримали на засіданні конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Засідання конкурсної комісії провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач та голова постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури обласної Ради Андрій Ковальов.

Члени комісії підтримали рішення виділити з обласного екологічного фонду:

- 1 млн 260 тис. грн Літинській селищній раді на придбання сміттєвоза. Він вивозитиме тверді побутові відходи із 36 населених пунктів, у яких розміщено 50 контейнерних майданчиків та 100 контейнерів. Ще 540 тис. грн передбачено у місцевому бюджеті.

- 1 млн 870 тис. грн Шаргородській територіальні громаді на придбання сміттєвоза, який  буде вивозити побутові відходів у 32 населених пунктах. На сьогодні на території громади уже розміщено 220 контейнерів. Ще 330 тис. грн передбачено у місцевому бюджеті.

- 2 млн 227 тис. грн Могилів-Подільській міській раді на придбання сміттєвоза. Збирати побутові відходи він буде у 24 населених пунктах зі спеціально облаштованих майданчиків, на яких розміщено 250 контейнерів. Ще 393 тис. грн передбачено в місцевому бюджеті.

На засіданні конкурсної комісії також вирішено направити фінансування громадам на виконання заходів з охорони та раціонального використання водних ресурсів.

Кошти з обласного бюджету отримають:

- 5 млн грн - Стрижавська громада на завершення першочергових робіт з будівництва системи каналізації у смт Стрижавка. Проєкт передбачає будівництво двох насосних станцій каналізації та мережі трубопроводів протяжністю понад 10 км, що дозволить забезпечити централізованим водовідведенням понад 11 тисяч людей. Цього року на реалізацію заходів уже передбачено в обласному бюджеті 6 млн 86 тис. грн., в селищному бюджеті - 2 млн 862 тис. грн.

- 5 млн грн – Хмільницька громада для виконання першочергових заходів з очистки від мулованих наносів річки Південний Буг в межах міста Хмільник та Хмільницького району. Проєктом загалом передбачається очистка річки Південний Буг протяжністю 7,3 км та збільшення глибини річки на плесах на 1,5-2 метри.

Крім цього, 300 тис. грн виділяється обласного екологічного фонду для охорони зубрів – створення кормової бази для цих червонокнижних тварин.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 1 жовтня 2021 року, 16:03

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація