Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадою, що об’єднала села двох районів, керуватиме переможниця обласного конкурсу «Людина року-2017» Роздрукувати

29 жовтня у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх областях України відбулися вибори, серед них - у 9 на Вінниччині. Одна з них - Краснопільська ОТГ, де перемогу здобула голова села Нараївка Гайсинського району Катерина Романенко. Цікавим фактом є те, що саме ця громада об’єднала в собі села двох районів Гайсинського та Теплицького. А також те, що саме це село показало найвищу явку в Україні – 75% відсотків виборців прийшли на дільниці.

Вибори в цій громаді були надзвичайно складними. Однак з результатом 52% перемогу здобула Катерина Романенко, яка є фаховим керівником з досвідом управління громадою і переможцем обласного конкурсу «Людина року-2017». Це перші вибори на Вінниччині, де перемогла людина, яка не представляє центральну громаду, а це свідчить про те, що віддалені маленькі села мають усі шанси бути почутими і їхні питання нарешті будуть вирішуватися. 

- Роботи дуже багато. Кожне село потребує окремої уваги та підходів. Однак ми вже зробили дорожню карту, якою будемо рухатися. Але для початку створимо усю структуру нової громади та визначимо функції та обов’язки усього адміністративного корпусу з визначення відповідальних по кожному з сіл та напрямах, - зазначила Катерина Миколаївна.

Свою думку, щодо роботи керівника висловила депутат обласної Ради, голова постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір.

- Я, як я голова профільної комісії, на 24 сесії обласної Ради, що пройшла перед виборами, зробила все від мене залежне, щоб переконати більшість депутатів підтримати внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 894 «Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області». Ці зміни були життєво необхідним для забезпечення процесу добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад, організації фінансового забезпечення та фінансової підтримки з боку держави. Внесення і затвердження на сесії обласної Ради змін до Перспективного плану дасть можливість громадам отримати державну субвенцію на розвиток інфраструктури. Це надасть громадам шанс отримати кошти на розвиток соціально-економічної сфери. Щодо переконливої перемоги на виборах голови Краснопільської ОТГ Катерини Романенко, то це певний рекорд, адже вперше на Вінниччині голова невеличкого села, а не з адміністративного центру громади, отримала підтримку всіх 5 сільських рад та перемогла.  Я хочу привітати усю Краснопільську об’єднану громаду з таким вибором. Я впевнена, що Катерина Миколаївна докладе максимум зусиль, щоб Краснопільська громада розвивалась, мала гарну соціальну інфраструктуру і комфортні умови для життя. Вітаю також новобраних голів ОТГ. Це люди з досвідом та знаннями, які, я впевнена, вдихнуть нове життя в ці громади, - підкреслила Лариса Миколаївна.

Зрозуміло, що громада кожного з сіл при об'єднанні прагне донести свої проблеми та якнайшвидше їх вирішити. Тож місцеві жителі також покладають на новий вид адміністрування великі надії. Вони вірять, що завдяки створенню громади умови життя в селі стануть більш комфортними, а новий голова громади значно вплине на прискорення цього процесу.

 

 

Повернутись Створено: 1 листопада 2017 року, 16:19 Переглядів: 2260

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація