Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадська діяльність Роздрукувати

Визначено кращих студентів-правознавців Вінниччини

Вінницька обласна молодіжна громадська організація «Фундація правознавців Вінниччини» 16 грудня підбила результати конкурсу «Найкращий студент-правознавець 2011 року». Переможцем стала студентка Вінницького національного аграрного університету Катерина Єськова.
У номінаціях, що визначалися за курсом навчання студента, переможцями стали Віталій Микитенко, Олександр Волков, Олеся Дроздова, Марина Добровольська, Тетяна Загурська, Дмитро Куницький.

За словами голови організації, консультанта юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Валерії Ліханової, метою конкурсу було стимулювання активності студентів, сприяння формуванню їхньої життєвої позиції, підвищення ерудиції студентської молоді та забезпечення якісного i змістовного дозвілля.
Взяти участь у боротьбі за почесне звання мали змогу всі бажаючі студенти І-ІV курсів юридичних факультетів навчальних закладів м.Вінниці. За умовами конкурсу, студент мав надіслати на електронну пошту організаторів анкету з короткими особистими даними та есе на тему: «Чому я хочу бути правознавцем», а також пройти співбесіду з конкурсною комісією. Визначення переможців відбувалось шляхом голосування конкурсної комісії. Переможців визначали в номінаціях: «Найкращий студент-правознавець І, ІІ, ІІІ, ІV курсів», серед яких і обирали «Найкращого студента-правознавця 2011 року».
Під час урочистого підбиття підсумків конкурсу переможці отримали почесні грамоти. Згодом вони в якості призу матимуть можливість відвідати комітети Верховної Ради України. А Катерина Єськова отримає змогу пройти стажування серед кваліфікованих юристів або в органах державної влади м.Вінниці.

Повернутись Створено: 19 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація