Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадська діяльність Роздрукувати

Визначено кращих студентів-правознавців Вінниччини

Вінницька обласна молодіжна громадська організація «Фундація правознавців Вінниччини» 16 грудня підбила результати конкурсу «Найкращий студент-правознавець 2011 року». Переможцем стала студентка Вінницького національного аграрного університету Катерина Єськова.
У номінаціях, що визначалися за курсом навчання студента, переможцями стали Віталій Микитенко, Олександр Волков, Олеся Дроздова, Марина Добровольська, Тетяна Загурська, Дмитро Куницький.

За словами голови організації, консультанта юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Валерії Ліханової, метою конкурсу було стимулювання активності студентів, сприяння формуванню їхньої життєвої позиції, підвищення ерудиції студентської молоді та забезпечення якісного i змістовного дозвілля.
Взяти участь у боротьбі за почесне звання мали змогу всі бажаючі студенти І-ІV курсів юридичних факультетів навчальних закладів м.Вінниці. За умовами конкурсу, студент мав надіслати на електронну пошту організаторів анкету з короткими особистими даними та есе на тему: «Чому я хочу бути правознавцем», а також пройти співбесіду з конкурсною комісією. Визначення переможців відбувалось шляхом голосування конкурсної комісії. Переможців визначали в номінаціях: «Найкращий студент-правознавець І, ІІ, ІІІ, ІV курсів», серед яких і обирали «Найкращого студента-правознавця 2011 року».
Під час урочистого підбиття підсумків конкурсу переможці отримали почесні грамоти. Згодом вони в якості призу матимуть можливість відвідати комітети Верховної Ради України. А Катерина Єськова отримає змогу пройти стажування серед кваліфікованих юристів або в органах державної влади м.Вінниці.

Повернутись Створено: 19 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація