23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадська діяльність Роздрукувати

Визначено кращих студентів-правознавців Вінниччини

Вінницька обласна молодіжна громадська організація «Фундація правознавців Вінниччини» 16 грудня підбила результати конкурсу «Найкращий студент-правознавець 2011 року». Переможцем стала студентка Вінницького національного аграрного університету Катерина Єськова.
У номінаціях, що визначалися за курсом навчання студента, переможцями стали Віталій Микитенко, Олександр Волков, Олеся Дроздова, Марина Добровольська, Тетяна Загурська, Дмитро Куницький.

За словами голови організації, консультанта юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Валерії Ліханової, метою конкурсу було стимулювання активності студентів, сприяння формуванню їхньої життєвої позиції, підвищення ерудиції студентської молоді та забезпечення якісного i змістовного дозвілля.
Взяти участь у боротьбі за почесне звання мали змогу всі бажаючі студенти І-ІV курсів юридичних факультетів навчальних закладів м.Вінниці. За умовами конкурсу, студент мав надіслати на електронну пошту організаторів анкету з короткими особистими даними та есе на тему: «Чому я хочу бути правознавцем», а також пройти співбесіду з конкурсною комісією. Визначення переможців відбувалось шляхом голосування конкурсної комісії. Переможців визначали в номінаціях: «Найкращий студент-правознавець І, ІІ, ІІІ, ІV курсів», серед яких і обирали «Найкращого студента-правознавця 2011 року».
Під час урочистого підбиття підсумків конкурсу переможці отримали почесні грамоти. Згодом вони в якості призу матимуть можливість відвідати комітети Верховної Ради України. А Катерина Єськова отримає змогу пройти стажування серед кваліфікованих юристів або в органах державної влади м.Вінниці.

Повернутись Створено: 19 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація