Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадська діяльність Роздрукувати

Асоціацію органів самоврядування презентовано у 20-ти районах

9 серпня у Гайсині і Теплику представникам сільських, селищних, міських, районних рад було презентовано Вінницьку обласну асоціацію органів місцевого самоврядування. Ці сусідні райони стали відповідно дев’ятнадцятим і двадцятим, де відбулася промоція асоціації.
Презентацію здійснюють виконавчий директор організації Валерій Рубан та заступник ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Кавунець.

У зустрічі із самоврядцями Гайсинщини взяв участь і голова обласної Ради, голова обласної асоціації органів місцевого Сергій Татусяк. Він наголосив, що асоціація – це унікальне об’єднання регіонального рівня, покликане захищати інтереси виключно органів місцевого самоврядування.
– Ви самостійно і добровільно створюєте асоціацію і ви так само будете користуватися її послугами – навчання, юридичні консультації та інше, – зауважив С.Татусяк.
Виконавчий директор асоціації Валерій Рубан повідомив, що на сьогодні в Асоціацію увійшли 115 членів (сільських, селищних, міських, районних рад). Також вже почала діяти «Швидка юридична допомога» - один із напрямів діяльності асоціації.
– Приємно відзначити, що у Гайсинському районі активні органи самоврядування – всі місцеві ради без виключення увійшли до асоціації, – зауважив В.Рубан.
Організатори продовжать презентацію асоціації у семи районах області, що залишилися. Відтак у вересні планується провести перші збори членів асоціації.

Довідка: Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування створена 23 квітня 2012 року. Це українсько-польський проект, що реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація