23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадська діяльність Роздрукувати

Асоціацію органів самоврядування презентовано у 20-ти районах

9 серпня у Гайсині і Теплику представникам сільських, селищних, міських, районних рад було презентовано Вінницьку обласну асоціацію органів місцевого самоврядування. Ці сусідні райони стали відповідно дев’ятнадцятим і двадцятим, де відбулася промоція асоціації.
Презентацію здійснюють виконавчий директор організації Валерій Рубан та заступник ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Кавунець.

У зустрічі із самоврядцями Гайсинщини взяв участь і голова обласної Ради, голова обласної асоціації органів місцевого Сергій Татусяк. Він наголосив, що асоціація – це унікальне об’єднання регіонального рівня, покликане захищати інтереси виключно органів місцевого самоврядування.
– Ви самостійно і добровільно створюєте асоціацію і ви так само будете користуватися її послугами – навчання, юридичні консультації та інше, – зауважив С.Татусяк.
Виконавчий директор асоціації Валерій Рубан повідомив, що на сьогодні в Асоціацію увійшли 115 членів (сільських, селищних, міських, районних рад). Також вже почала діяти «Швидка юридична допомога» - один із напрямів діяльності асоціації.
– Приємно відзначити, що у Гайсинському районі активні органи самоврядування – всі місцеві ради без виключення увійшли до асоціації, – зауважив В.Рубан.
Організатори продовжать презентацію асоціації у семи районах області, що залишилися. Відтак у вересні планується провести перші збори членів асоціації.

Довідка: Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування створена 23 квітня 2012 року. Це українсько-польський проект, що реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація