Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадська діяльність Роздрукувати

Асоціацію органів самоврядування презентовано у 20-ти районах

9 серпня у Гайсині і Теплику представникам сільських, селищних, міських, районних рад було презентовано Вінницьку обласну асоціацію органів місцевого самоврядування. Ці сусідні райони стали відповідно дев’ятнадцятим і двадцятим, де відбулася промоція асоціації.
Презентацію здійснюють виконавчий директор організації Валерій Рубан та заступник ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Андрій Кавунець.

У зустрічі із самоврядцями Гайсинщини взяв участь і голова обласної Ради, голова обласної асоціації органів місцевого Сергій Татусяк. Він наголосив, що асоціація – це унікальне об’єднання регіонального рівня, покликане захищати інтереси виключно органів місцевого самоврядування.
– Ви самостійно і добровільно створюєте асоціацію і ви так само будете користуватися її послугами – навчання, юридичні консультації та інше, – зауважив С.Татусяк.
Виконавчий директор асоціації Валерій Рубан повідомив, що на сьогодні в Асоціацію увійшли 115 членів (сільських, селищних, міських, районних рад). Також вже почала діяти «Швидка юридична допомога» - один із напрямів діяльності асоціації.
– Приємно відзначити, що у Гайсинському районі активні органи самоврядування – всі місцеві ради без виключення увійшли до асоціації, – зауважив В.Рубан.
Організатори продовжать презентацію асоціації у семи районах області, що залишилися. Відтак у вересні планується провести перші збори членів асоціації.

Довідка: Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування створена 23 квітня 2012 року. Це українсько-польський проект, що реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Виконавці – Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» та Великопольський Центр Освіти і Курсів Самоврядування (ВЦОіКС) (м.Познань, Польща). Вінницька обласна Рада є партнером проекту.

 


Повернутись Створено: 10 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація