23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадська діяльність голови Роздрукувати

Татусяк та Порошенко підписали угоду про співпрацю

Голова Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова Доброчинного фонду свого імені Петро Порошенко 22 лютого підписали Угоду про співпрацю.

Дана угода стала сьомою за рахунком у роботі товариства «Україна-Польща-Німеччина». Церемонія її підписання відбулася у Вінниці на засіданні Ради Вінницького обласного осередку організації.
Метою свого співробітництва сторони визначили спільні дії з реалізації заходів практичного, інформаційного, наукового та профілактичного характеру у сфері міжнародного співробітництва, налагодження партнерських та побратимських відносин між органами влади, територіальними громадами, громадськими організаціями і фондами України та інших країн.
Для досягнення мети цієї Угоди товариство і фонд здійснюватимуть найрізноманітніші форми роботи та реалізовуватимуть спільні проекти за різними напрямами.
Сергій Татусяк висловив впевненість, що всі заплановані проекти МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійним фондом Петра Порошенка будуть реалізовані.
– Відповідально заявляю, що наша громадська робота – в руслі і в дусі президентських реформ. Я вірю, що вони будуть реалізовані, бо проблем більше в головах чиновників, а не у свідомості людей, – зауважив Татусяк.
Коментуючи підписання угоди, Петро Порошенко наголосив, що на пропозицію Сергія Пилиповича про співпрацю їхніх громадських організацій погодився одразу.
– Я щасливий чути, що Вінниччина, завдяки посередництву товариства, має 185 угод про співпрацю на рівні територіальних громад. Як колишній міністр закордонних справ можу запевнити: це найбільше, ніж у решти регіонів України разом взятих, – підкреслив Петро Олексійович.
Під час спілкування із журналістами партнери наголосили, що угода про співпрацю Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Доброчинного фонду Петра Порошенка є безстроковою та не носить політичного характеру.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація