Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадська діяльність голови Роздрукувати

Татусяк та Порошенко підписали угоду про співпрацю

Голова Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова Доброчинного фонду свого імені Петро Порошенко 22 лютого підписали Угоду про співпрацю.

Дана угода стала сьомою за рахунком у роботі товариства «Україна-Польща-Німеччина». Церемонія її підписання відбулася у Вінниці на засіданні Ради Вінницького обласного осередку організації.
Метою свого співробітництва сторони визначили спільні дії з реалізації заходів практичного, інформаційного, наукового та профілактичного характеру у сфері міжнародного співробітництва, налагодження партнерських та побратимських відносин між органами влади, територіальними громадами, громадськими організаціями і фондами України та інших країн.
Для досягнення мети цієї Угоди товариство і фонд здійснюватимуть найрізноманітніші форми роботи та реалізовуватимуть спільні проекти за різними напрямами.
Сергій Татусяк висловив впевненість, що всі заплановані проекти МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійним фондом Петра Порошенка будуть реалізовані.
– Відповідально заявляю, що наша громадська робота – в руслі і в дусі президентських реформ. Я вірю, що вони будуть реалізовані, бо проблем більше в головах чиновників, а не у свідомості людей, – зауважив Татусяк.
Коментуючи підписання угоди, Петро Порошенко наголосив, що на пропозицію Сергія Пилиповича про співпрацю їхніх громадських організацій погодився одразу.
– Я щасливий чути, що Вінниччина, завдяки посередництву товариства, має 185 угод про співпрацю на рівні територіальних громад. Як колишній міністр закордонних справ можу запевнити: це найбільше, ніж у решти регіонів України разом взятих, – підкреслив Петро Олексійович.
Під час спілкування із журналістами партнери наголосили, що угода про співпрацю Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Доброчинного фонду Петра Порошенка є безстроковою та не носить політичного характеру.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація