Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадська діяльність голови Роздрукувати

Татусяк та Порошенко підписали угоду про співпрацю

Голова Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова Доброчинного фонду свого імені Петро Порошенко 22 лютого підписали Угоду про співпрацю.

Дана угода стала сьомою за рахунком у роботі товариства «Україна-Польща-Німеччина». Церемонія її підписання відбулася у Вінниці на засіданні Ради Вінницького обласного осередку організації.
Метою свого співробітництва сторони визначили спільні дії з реалізації заходів практичного, інформаційного, наукового та профілактичного характеру у сфері міжнародного співробітництва, налагодження партнерських та побратимських відносин між органами влади, територіальними громадами, громадськими організаціями і фондами України та інших країн.
Для досягнення мети цієї Угоди товариство і фонд здійснюватимуть найрізноманітніші форми роботи та реалізовуватимуть спільні проекти за різними напрямами.
Сергій Татусяк висловив впевненість, що всі заплановані проекти МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійним фондом Петра Порошенка будуть реалізовані.
– Відповідально заявляю, що наша громадська робота – в руслі і в дусі президентських реформ. Я вірю, що вони будуть реалізовані, бо проблем більше в головах чиновників, а не у свідомості людей, – зауважив Татусяк.
Коментуючи підписання угоди, Петро Порошенко наголосив, що на пропозицію Сергія Пилиповича про співпрацю їхніх громадських організацій погодився одразу.
– Я щасливий чути, що Вінниччина, завдяки посередництву товариства, має 185 угод про співпрацю на рівні територіальних громад. Як колишній міністр закордонних справ можу запевнити: це найбільше, ніж у решти регіонів України разом взятих, – підкреслив Петро Олексійович.
Під час спілкування із журналістами партнери наголосили, що угода про співпрацю Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Доброчинного фонду Петра Порошенка є безстроковою та не носить політичного характеру.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація