Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадська діяльність голови Роздрукувати

Татусяк та Порошенко підписали угоду про співпрацю

Голова Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова Доброчинного фонду свого імені Петро Порошенко 22 лютого підписали Угоду про співпрацю.

Дана угода стала сьомою за рахунком у роботі товариства «Україна-Польща-Німеччина». Церемонія її підписання відбулася у Вінниці на засіданні Ради Вінницького обласного осередку організації.
Метою свого співробітництва сторони визначили спільні дії з реалізації заходів практичного, інформаційного, наукового та профілактичного характеру у сфері міжнародного співробітництва, налагодження партнерських та побратимських відносин між органами влади, територіальними громадами, громадськими організаціями і фондами України та інших країн.
Для досягнення мети цієї Угоди товариство і фонд здійснюватимуть найрізноманітніші форми роботи та реалізовуватимуть спільні проекти за різними напрямами.
Сергій Татусяк висловив впевненість, що всі заплановані проекти МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійним фондом Петра Порошенка будуть реалізовані.
– Відповідально заявляю, що наша громадська робота – в руслі і в дусі президентських реформ. Я вірю, що вони будуть реалізовані, бо проблем більше в головах чиновників, а не у свідомості людей, – зауважив Татусяк.
Коментуючи підписання угоди, Петро Порошенко наголосив, що на пропозицію Сергія Пилиповича про співпрацю їхніх громадських організацій погодився одразу.
– Я щасливий чути, що Вінниччина, завдяки посередництву товариства, має 185 угод про співпрацю на рівні територіальних громад. Як колишній міністр закордонних справ можу запевнити: це найбільше, ніж у решти регіонів України разом взятих, – підкреслив Петро Олексійович.
Під час спілкування із журналістами партнери наголосили, що угода про співпрацю Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Доброчинного фонду Петра Порошенка є безстроковою та не носить політичного характеру.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація