5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадська діяльність Роздрукувати

«Бушанська світлиця» стане центром дозвілля для дітей та дорослих

14 жовтня у селі Буша Ямпільського району відбулись урочистості з нагоди відкриття Центру громадської активності «Бушанська світлиця». У святковому дійстві взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Вітаючи присутніх зі святом, Ігор Кревський передав  найкращі слова вдячності від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу області всім учасникам святкового дійства. Зокрема, він висловив найщирішу подяку представникам Центру громадської активності «Велес» та фонду «Батьківська земля» за найбільший вклад та фінансову підтримку в організації свята, а також побажав всім присутнім міцного здоров’я, успіхів та натхнення у реалізації нових проектів.
За словами організаторів, світлиця має стати центром громади, тобто місцем, де можна буде поспілкуватися з однодумцями, обговорити нагальні для громади питання, відпочити, одержати певні знання. В програмі для дітей та молоді - сеанси нових мультиків та кінофільмів. Для жінок - гармонійний відпочинок в супроводі музики плюс майстер-класи рукодільної майстерності. Для молоді та підлітків будуть проводитися тренінги щодо здорового способу життя, просвітницькі лекції та семінари.
Одночасно, створення культурно-просвітницького центру у формі “Бушанської світлиці” та розміщення в ній офісу громадської організації «Центр громадської активності «Велес», бібліотеки та комп’ютерного класу забезпечить доступ членів громади до Інтернет-мережі і, відповідно, збільшить потік інформації в громаду та надасть можливість підвищити освіченість населення.
У свою чергу, ці напрацювання сприятимуть просвітницькій діяльності серед різних соціальних груп громади з метою пошуку способів вирішення соціально-економічних проблем. Зокрема, в плані обміну досвідом у реалізації різноманітних програм та проектів з іншими населеними пунктами, які захочуть створити аналогічні центри громад у своїх селах.

Повернутись Створено: 15 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1195

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація