Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадська ініціатива Роздрукувати

На Вінниччині шукали соціальні інвестиції

Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв взяв участь у І-му Регіональному Форумі соціальних інвестицій на Вінниччині, який відбувся 15 березня.

Захід організувала Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації та обласній Раді за підтримки Вінницької обласної Ради та облдержадміністрації задля того, аби сприяти вирішенню актуальних проблем Вінниччини шляхом залучення соціальних інвестицій.
– Для обласної влади важливо, що Вінниччина є піонером у таких соціальних проектах. Обласна Рада підтримуватиме ефективні та дієві ініціативи громадських організацій, допомагатиме у реалізації місцевих проектів як за рахунок бюджетних, так і донорських коштів. Адже найважливіше, що дає цей захід – це пробуджує ініціативність громадськості, – зазначив Юрій Медведєв.
У Форумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, комерційних структур, а також представники донорських та інвестиційних установ. Серед запрошених представники МФ «Відродження», проект ЮНАЙТЕР «Об’єднуйся заради реформ!», ПРООН, USAID, фонд «Україна 3000», фонд «Східна Європа», ПАУСІ, ОБСЄ.
В ході форуму було проведено «Ярмарку ідей» – презентацію актуальних соціальних проектів громадських організацій, діяльності донорських, інвестиційних та комерційних установ. Учасники оформили її у вигляді стендів з фото- та відеосупроводом, творчими роботами тощо.
Також учасники зібрання попрацювали у профільних секціях, які були сформовані за галузевим напрямом: «Інновації в медичній галузі», «Підтримка культурницьких ініціатив», «Розвиток сільських громад та зеленого туризму», «Екологічна безпека та енергозбереження», «Якісна освіта як запорука розвитку регіону», «Соціальний захист як інвестиції в майбутнє», «Вінниччина доброчесна: вимога часу чи модна тенденція».
Підбиваючи підсумки форуму, організатори висловили впевненість, що після цього заходу кількість громадських організацій на Вінниччині, які співпрацюють з донорами, збільшиться. А відтак, в області будуть реалізовані нові проекти, які стануть корисними людям.

 

Повернутись Створено: 15 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація