Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Громадська ініціатива Роздрукувати

На Вінниччині шукали соціальні інвестиції

Заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв взяв участь у І-му Регіональному Форумі соціальних інвестицій на Вінниччині, який відбувся 15 березня.

Захід організувала Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації та обласній Раді за підтримки Вінницької обласної Ради та облдержадміністрації задля того, аби сприяти вирішенню актуальних проблем Вінниччини шляхом залучення соціальних інвестицій.
– Для обласної влади важливо, що Вінниччина є піонером у таких соціальних проектах. Обласна Рада підтримуватиме ефективні та дієві ініціативи громадських організацій, допомагатиме у реалізації місцевих проектів як за рахунок бюджетних, так і донорських коштів. Адже найважливіше, що дає цей захід – це пробуджує ініціативність громадськості, – зазначив Юрій Медведєв.
У Форумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, інститутів громадянського суспільства, комерційних структур, а також представники донорських та інвестиційних установ. Серед запрошених представники МФ «Відродження», проект ЮНАЙТЕР «Об’єднуйся заради реформ!», ПРООН, USAID, фонд «Україна 3000», фонд «Східна Європа», ПАУСІ, ОБСЄ.
В ході форуму було проведено «Ярмарку ідей» – презентацію актуальних соціальних проектів громадських організацій, діяльності донорських, інвестиційних та комерційних установ. Учасники оформили її у вигляді стендів з фото- та відеосупроводом, творчими роботами тощо.
Також учасники зібрання попрацювали у профільних секціях, які були сформовані за галузевим напрямом: «Інновації в медичній галузі», «Підтримка культурницьких ініціатив», «Розвиток сільських громад та зеленого туризму», «Екологічна безпека та енергозбереження», «Якісна освіта як запорука розвитку регіону», «Соціальний захист як інвестиції в майбутнє», «Вінниччина доброчесна: вимога часу чи модна тенденція».
Підбиваючи підсумки форуму, організатори висловили впевненість, що після цього заходу кількість громадських організацій на Вінниччині, які співпрацюють з донорами, збільшиться. А відтак, в області будуть реалізовані нові проекти, які стануть корисними людям.

 

Повернутись Створено: 15 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1297

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація