24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадська організація ознайомила депутатів з проектом «Школа ветерана» Роздрукувати

14 липня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій,  Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю під головуванням Олексія Бородія.

На засіданні розглянули важливі питання, зокрема, щодо проекту «Школа ветерана» від ГО Вінницької обласної організації інвалідів «А-ВЕСТА». В структурі працює група інструкторів, яка готує цивільних осіб та військових, надаючи їм теоретичні та практичні знання з домедичної тактичної підготовки, евакуації травмованих та поранених із зони небезпеки, з поводження в екстремальних умовах. В групі працюють досвідчені інструктори – ветерани АТО, які мають відмінну підготовку та досвід у зоні бойових дій. Зазначений проект був підтриманий членами постійної комісії.

Депутати вирішили доручити Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації та Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією напрацювати доповнення до «Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки».

На розгляд комісії було внесене питання «Про звернення депутата обласної Ради Ірини Колесник до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення справедливості та визнання добровольців АТО учасниками бойових дій». Зазначене звернення підтримано депутатами та рекомендовано розглянути на позачерговій сесії обласної Ради з доповненнями, озвученими депутатом Дмитром Чаленком.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 17:31 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація