23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадська приймальня депутата Ігоря Хміля: постійний контакт з громадою Роздрукувати

У Тростянці працює приймальня депутата Вінницької обласної Ради 7-го скликання Ігоря Хміля. Прийом громадян ведеться за чітким графіком роботи з 8.00 по 17.00 годин щодня, крім вихідних, за адресою: смт Тростянець, вул. Леніна, 50 у приміщенні «Наш Край» на першому поверсі. У ці години кожен мешканець району може звернутися за консультацією та сприянням у вирішенні його питання.

За час роботи громадської приймальні на адресу депутата поступило понад дві сотні звернень і заяв. Третина з них стосуються допомоги у вирішенні питань правового характеру, третина – у вирішенні соціально-побутових питань мешканців Тростянецького району, третина – це заяви про надання матеріальної допомоги. При чому більша половина із останньої категорії звернень стосується надання коштів для лікування. Ці звернення та заяви реєструються, й відповідно до терміновості та черговості вирішуються.

Основна частина звернень подається від людей похилого віку, одиноких матерів та людей із малозабезпечених сімей. Також багато звернень надійшло від батьківських комітетів, і стосується надання матеріальної допомоги для облаштування груп в дитсадочках та шкільних класах. Відвідувачі приймальні також скаржаться на невисокі пенсії, нестачу коштів для життя.

Важливими для мешканців району є питання земельної власності. Із цього приводу до громадської приймальні звернулася, наприклад, тростянчанка Марія Мазур, якій не видали документів на земельну ділянку під час приватизації. Це питання вирішено юристом приймальні. Також вирішено питання мешканки Демидівки Наталії Василівни Грабар, якій видали неправдивий державний акт на земельну ділянку.

Досить часто мешканці району звертаються за юридичною консультацією та проханням про надання правової інформації. Такі консультації надані, зокрема, з питань комунальних виплат, оформлення даровизни, оформлення субсидій, приватизації земельних ділянок невеликих розмірів, набуття спадкового майна, пільг дітям війни, насилля в сім’ї, розподілу спільного майна подружжя тощо. У роботі – підготовка позовів до суду з приводу заборгованості по заробітній платі,  щодо несплати кредиту, реєстрації нерухомого майна, самовільно зайнятої ділянки. Такі позови підготовлені для захисту законних прав мешканців Тростянця, Глибочка, Гордіївки, Ободівки, інших сіл району. 

Повернутись Створено: 5 лютого 2016 року, 12:38 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація