Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадська рада при обласній Раді обговорила кандидатури для подання на конкурс «Людина року-2017» Роздрукувати

27 липня відбулось чергове засідання президії Громадської ради при обласній Раді. Під головуванням Наталії Морозової представники громадських організацій розглянули питання подання кандидатур на номінації для участі в конкурсі «Людина року-2017».

Участь в засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, член постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось.

Під час обговорення кандидатур для подання на номінації конкурсу, члени Громадської ради вирішили висунути представників громадськості в номінаціях «Депутат», «Діяч культури та мистецтв», «Працівник охорони здоров’я», «Діяч науки» та «Громадський діяч». В соціальних мережах Facebook відбудеться відкрите голосування за подані кандидатури.

– Вважаю, що залучення представників громадських організацій до обговорення та висування кандидатур на номінації конкурсу «Людина року» є надзвичайно важливим та правильним рішенням, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Крім того, присутні на зібранні обговорили хід виконання обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Перед представниками громадських організацій виступив депутат обласної Ради Володимир Барцьось, який зупинився на основних заходах, запланованих у Програмі та виконаних в першому півріччі. Відбулось обговорення проведеного засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації» та встановлення у Вінниці першого в Україні пам’ятника визначному козацькому полковнику – Вінницькому і Кальницькому, воєначальнику, наказному гетьману, державному діячу України Івану Богуну.

Обговорили і поточні питання діяльності Громадської ради при обласній Раді, активності членів Ради у розгляді звернень, заяв та пропозицій, які надходять від мешканців області.

Повернутись Створено: 27 липня 2017 року, 17:46 Переглядів: 841

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація