Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадська рада при обласній Раді обговорила кандидатури для подання на конкурс «Людина року-2017» Роздрукувати

27 липня відбулось чергове засідання президії Громадської ради при обласній Раді. Під головуванням Наталії Морозової представники громадських організацій розглянули питання подання кандидатур на номінації для участі в конкурсі «Людина року-2017».

Участь в засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, член постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось.

Під час обговорення кандидатур для подання на номінації конкурсу, члени Громадської ради вирішили висунути представників громадськості в номінаціях «Депутат», «Діяч культури та мистецтв», «Працівник охорони здоров’я», «Діяч науки» та «Громадський діяч». В соціальних мережах Facebook відбудеться відкрите голосування за подані кандидатури.

– Вважаю, що залучення представників громадських організацій до обговорення та висування кандидатур на номінації конкурсу «Людина року» є надзвичайно важливим та правильним рішенням, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Крім того, присутні на зібранні обговорили хід виконання обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Перед представниками громадських організацій виступив депутат обласної Ради Володимир Барцьось, який зупинився на основних заходах, запланованих у Програмі та виконаних в першому півріччі. Відбулось обговорення проведеного засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації» та встановлення у Вінниці першого в Україні пам’ятника визначному козацькому полковнику – Вінницькому і Кальницькому, воєначальнику, наказному гетьману, державному діячу України Івану Богуну.

Обговорили і поточні питання діяльності Громадської ради при обласній Раді, активності членів Ради у розгляді звернень, заяв та пропозицій, які надходять від мешканців області.

Повернутись Створено: 27 липня 2017 року, 17:46 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація