23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадська рада при обласній Раді обговорила кандидатури для подання на конкурс «Людина року-2017» Роздрукувати

27 липня відбулось чергове засідання президії Громадської ради при обласній Раді. Під головуванням Наталії Морозової представники громадських організацій розглянули питання подання кандидатур на номінації для участі в конкурсі «Людина року-2017».

Участь в засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, член постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Володимир Барцьось.

Під час обговорення кандидатур для подання на номінації конкурсу, члени Громадської ради вирішили висунути представників громадськості в номінаціях «Депутат», «Діяч культури та мистецтв», «Працівник охорони здоров’я», «Діяч науки» та «Громадський діяч». В соціальних мережах Facebook відбудеться відкрите голосування за подані кандидатури.

– Вважаю, що залучення представників громадських організацій до обговорення та висування кандидатур на номінації конкурсу «Людина року» є надзвичайно важливим та правильним рішенням, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Крім того, присутні на зібранні обговорили хід виконання обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Перед представниками громадських організацій виступив депутат обласної Ради Володимир Барцьось, який зупинився на основних заходах, запланованих у Програмі та виконаних в першому півріччі. Відбулось обговорення проведеного засідання круглого столу «Іван Богун – визначний полководець та державний діяч української нації» та встановлення у Вінниці першого в Україні пам’ятника визначному козацькому полковнику – Вінницькому і Кальницькому, воєначальнику, наказному гетьману, державному діячу України Івану Богуну.

Обговорили і поточні питання діяльності Громадської ради при обласній Раді, активності членів Ради у розгляді звернень, заяв та пропозицій, які надходять від мешканців області.

Повернутись Створено: 27 липня 2017 року, 17:46 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація