Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадська рада при обласній Раді прозвітувала про свою діяльність у 2017 році Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні Громадської ради при обласній Раді. Першим питанням на порядок денний було винесено звіт голови Громадської ради Наталії Морозової. Зокрема, вона розповіла про діяльність дорадчого органу у 2017 році.

– Всього за звітний період до Громадської ради надійшло 56 листів-звернень, надано 37 листів-відповідей,  проведено 17 засідань голів правління Громадської ради, чотири засідання членів Громадської ради, а також представники Громадської ради взяли участь у роботі 28 постійних комісій обласної Ради, – зазначила Наталія Іванівна.

Керівник Громадської ради розповіла, що 7 квітня 2017 року представники Громадської ради  ГО «ОП «Спільна Справа» взяли участь у Форумі «Посилення захисту прав людини та внутрішньо переміщених осіб».
Питання, які обговорювались під час Форуму, стосувалися захисту внутрішньо переміщених осіб відповідно до Європейської конвенції з прав людини та інших стандартів Ради Європи, проблем дискримінації - як бар’єрів для реалізації прав людини внутрішньо переміщених осіб, а також механізмів захисту їхніх та шляхів вдосконалення.

12 жовтня минулого року спільно з Координаційною радою з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації відбулась молодіжна конференція громадських організацій об’єднання «ТРОЯНИ» на тему: «Наш вклад в національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Вінниччині».
До присутніх також звернувся заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Важливо, щоб ви, як представники громадських інтересів, були активними у життєдіяльності області, – сказав Михайло Володимирович. – Треба пам’ятати, що вміння ефективно використовувати кошти та вкладати їх у розвиток громад і підвищення рівня життя – має бути в пріоритетах кожного активного громадянина.

Враховуючи те, що в ході засідання багато питань виникло стосовно національно-патріотичного виховання, Михайло Кременюк запропонував провести окрему нараду щодо цієї теми.

Голова Громадської ради Наталія Морозова та присутні члени Громадської ради підтримали таку ініціативу та запланували провести спільне засідання з Координаційною радою із питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також запросити представників профільних департаментів облдержадміністрації для надання відповідних роз’яснень щодо питань фінансування та організації національно-патріотичнихзаходів.

Повернутись Створено: 2 лютого 2018 року, 10:35 Переглядів: 593

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація