Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Громадська рада при обласній Раді прозвітувала про свою діяльність у 2017 році Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні Громадської ради при обласній Раді. Першим питанням на порядок денний було винесено звіт голови Громадської ради Наталії Морозової. Зокрема, вона розповіла про діяльність дорадчого органу у 2017 році.

– Всього за звітний період до Громадської ради надійшло 56 листів-звернень, надано 37 листів-відповідей,  проведено 17 засідань голів правління Громадської ради, чотири засідання членів Громадської ради, а також представники Громадської ради взяли участь у роботі 28 постійних комісій обласної Ради, – зазначила Наталія Іванівна.

Керівник Громадської ради розповіла, що 7 квітня 2017 року представники Громадської ради  ГО «ОП «Спільна Справа» взяли участь у Форумі «Посилення захисту прав людини та внутрішньо переміщених осіб».
Питання, які обговорювались під час Форуму, стосувалися захисту внутрішньо переміщених осіб відповідно до Європейської конвенції з прав людини та інших стандартів Ради Європи, проблем дискримінації - як бар’єрів для реалізації прав людини внутрішньо переміщених осіб, а також механізмів захисту їхніх та шляхів вдосконалення.

12 жовтня минулого року спільно з Координаційною радою з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації відбулась молодіжна конференція громадських організацій об’єднання «ТРОЯНИ» на тему: «Наш вклад в національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Вінниччині».
До присутніх також звернувся заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Важливо, щоб ви, як представники громадських інтересів, були активними у життєдіяльності області, – сказав Михайло Володимирович. – Треба пам’ятати, що вміння ефективно використовувати кошти та вкладати їх у розвиток громад і підвищення рівня життя – має бути в пріоритетах кожного активного громадянина.

Враховуючи те, що в ході засідання багато питань виникло стосовно національно-патріотичного виховання, Михайло Кременюк запропонував провести окрему нараду щодо цієї теми.

Голова Громадської ради Наталія Морозова та присутні члени Громадської ради підтримали таку ініціативу та запланували провести спільне засідання з Координаційною радою із питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також запросити представників профільних департаментів облдержадміністрації для надання відповідних роз’яснень щодо питань фінансування та організації національно-патріотичнихзаходів.

Повернутись Створено: 2 лютого 2018 року, 10:35 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація