Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадська рада при обласній Раді прозвітувала про свою діяльність у 2017 році Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні Громадської ради при обласній Раді. Першим питанням на порядок денний було винесено звіт голови Громадської ради Наталії Морозової. Зокрема, вона розповіла про діяльність дорадчого органу у 2017 році.

– Всього за звітний період до Громадської ради надійшло 56 листів-звернень, надано 37 листів-відповідей,  проведено 17 засідань голів правління Громадської ради, чотири засідання членів Громадської ради, а також представники Громадської ради взяли участь у роботі 28 постійних комісій обласної Ради, – зазначила Наталія Іванівна.

Керівник Громадської ради розповіла, що 7 квітня 2017 року представники Громадської ради  ГО «ОП «Спільна Справа» взяли участь у Форумі «Посилення захисту прав людини та внутрішньо переміщених осіб».
Питання, які обговорювались під час Форуму, стосувалися захисту внутрішньо переміщених осіб відповідно до Європейської конвенції з прав людини та інших стандартів Ради Європи, проблем дискримінації - як бар’єрів для реалізації прав людини внутрішньо переміщених осіб, а також механізмів захисту їхніх та шляхів вдосконалення.

12 жовтня минулого року спільно з Координаційною радою з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації відбулась молодіжна конференція громадських організацій об’єднання «ТРОЯНИ» на тему: «Наш вклад в національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Вінниччині».
До присутніх також звернувся заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Важливо, щоб ви, як представники громадських інтересів, були активними у життєдіяльності області, – сказав Михайло Володимирович. – Треба пам’ятати, що вміння ефективно використовувати кошти та вкладати їх у розвиток громад і підвищення рівня життя – має бути в пріоритетах кожного активного громадянина.

Враховуючи те, що в ході засідання багато питань виникло стосовно національно-патріотичного виховання, Михайло Кременюк запропонував провести окрему нараду щодо цієї теми.

Голова Громадської ради Наталія Морозова та присутні члени Громадської ради підтримали таку ініціативу та запланували провести спільне засідання з Координаційною радою із питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також запросити представників профільних департаментів облдержадміністрації для надання відповідних роз’яснень щодо питань фінансування та організації національно-патріотичнихзаходів.

Повернутись Створено: 2 лютого 2018 року, 10:35 Переглядів: 672

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація