23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадська рада при обласній Раді прозвітувала про свою діяльність у 2017 році Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні Громадської ради при обласній Раді. Першим питанням на порядок денний було винесено звіт голови Громадської ради Наталії Морозової. Зокрема, вона розповіла про діяльність дорадчого органу у 2017 році.

– Всього за звітний період до Громадської ради надійшло 56 листів-звернень, надано 37 листів-відповідей,  проведено 17 засідань голів правління Громадської ради, чотири засідання членів Громадської ради, а також представники Громадської ради взяли участь у роботі 28 постійних комісій обласної Ради, – зазначила Наталія Іванівна.

Керівник Громадської ради розповіла, що 7 квітня 2017 року представники Громадської ради  ГО «ОП «Спільна Справа» взяли участь у Форумі «Посилення захисту прав людини та внутрішньо переміщених осіб».
Питання, які обговорювались під час Форуму, стосувалися захисту внутрішньо переміщених осіб відповідно до Європейської конвенції з прав людини та інших стандартів Ради Європи, проблем дискримінації - як бар’єрів для реалізації прав людини внутрішньо переміщених осіб, а також механізмів захисту їхніх та шляхів вдосконалення.

12 жовтня минулого року спільно з Координаційною радою з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації відбулась молодіжна конференція громадських організацій об’єднання «ТРОЯНИ» на тему: «Наш вклад в національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Вінниччині».
До присутніх також звернувся заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Важливо, щоб ви, як представники громадських інтересів, були активними у життєдіяльності області, – сказав Михайло Володимирович. – Треба пам’ятати, що вміння ефективно використовувати кошти та вкладати їх у розвиток громад і підвищення рівня життя – має бути в пріоритетах кожного активного громадянина.

Враховуючи те, що в ході засідання багато питань виникло стосовно національно-патріотичного виховання, Михайло Кременюк запропонував провести окрему нараду щодо цієї теми.

Голова Громадської ради Наталія Морозова та присутні члени Громадської ради підтримали таку ініціативу та запланували провести спільне засідання з Координаційною радою із питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також запросити представників профільних департаментів облдержадміністрації для надання відповідних роз’яснень щодо питань фінансування та організації національно-патріотичнихзаходів.

Повернутись Створено: 2 лютого 2018 року, 10:35 Переглядів: 564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація