Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадське обговорення проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року Роздрукувати

Запрошуємо до громадського обговорення проекту Стратегії

регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року !

На виконання рішення 10 сесії обласної Ради 6 скликання від 14 лютого 2012 року №277 „Про розроблення стратегій розвитку територіальних громад Вінницької області на період до 2020 року” завершилась розробка проекту Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року (далі - Стратегія), метою якої є підвищення якості життя та добробуту населення на основі зростання конкурентоспроможності економіки області, впровадження інноваційно-інвестиційної моделі сталого розвитку на сучасній технологічній основі, комплексного економічного і соціального розвитку міст, районів, селищ і сіл області.

Цьому передувала активна робота з підготовки та прийняття відповідних стратегій сіл, селищ, міст та районів до 2020 року.

18 вересня текст проекту Стратегії оприлюднений на офіційному сайті обласної Ради для широкого громадського обговорення.

Зауваження і пропозиції до зазначеного проекту просимо надсилати протягом одного місяця від дня його оприлюднення на електронні адреси департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації (e-mail: ueco@vininvest.gov.ua) та обласної Ради (e-mail: voblrada@svitonline.com.) 

Натисніть для завантаження (ПРОЕКТ СТРАТЕГІЇ ЗБАЛАНСОВАНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ)

 

Повернутись Створено: 18 вересня 2013 року, 18:31 Переглядів: 1321

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація