Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадські ініціативи Роздрукувати

Асоціація органів місцевого самоврядування завершила промоцію у районах

6 вересня завершилася презентаційна кампанія Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Калинівський та Козятинський райони стали останніми з 27 районів області, де місцевих самоврядців поінформували про заснування та діяльність асоціації. Таким чином організатори завершили третій з чотирьох етапів реалізації вінницько-польського проекту зі створення даного об’єднання.

У заключному заході взяв участь і голова обласної Ради, голова ВОАОМС Сергій Татусяк. Він поінформував сільських голів, що з жовтня Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування вирушає у «самостійне плавання».
– Участь польської сторони завершується. Але ми повністю готові працювати самостійно. Ми вже підготували два проекти, які реалізовуватиме Асоціація, у разі перемоги. Також ми запускаємо загальнообласний інформаційний сервіс «Радар», який міститиме найширшу інформацію про кожен орган місцевого самоврядування області, забезпечуватиме контакт з громадою та її очільником, – повідомив С.Татусяк.
Виконавчий директор Асоціації Валерій Рубан додав, що наразі в рамках проекту вже працює безкоштовна юридична консультація. Також є домовленість про співпрацю із управлінням захисту прав споживачів, а у майбутньому асоціація має намір відкрити психологічну службу довіри.
Сергій Татусяк зазначив, що ВОАОМС, окрім основних напрямів роботи, як-то навчання, юридична допомога, співпраця з грантодавцями, – відстоюватиме і питання реформи місцевого самоврядування.
– Загальнодержавна концепція реформи, яка була напрацьована на базі нашої, вінницької, вже подана Президентові на розгляд. На її основі глава держави має підписати відповідний указ. Вже визначаються пілотні регіони – заявки подали Крим, Дніпропетровськ, ще кілька областей і Вінницька. Але реально готовою до реформи визнано тільки Вінниччину. А все тому, що ми вели активну просвітницьку роботу протягом кількох років, – зазначив С.Татусяк.
Наразі працівники Асоціації формують перелік тем, щодо яких відбудуться навчання спеціалістів місцевих органів самоврядування. Так, наприклад, Козятинський район наголосив на необхідності тренінгів з питань формування бюджету та земельних відносин.


Повернутись Створено: 7 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація