23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадські ініціативи Роздрукувати

Асоціація органів місцевого самоврядування завершила промоцію у районах

6 вересня завершилася презентаційна кампанія Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Калинівський та Козятинський райони стали останніми з 27 районів області, де місцевих самоврядців поінформували про заснування та діяльність асоціації. Таким чином організатори завершили третій з чотирьох етапів реалізації вінницько-польського проекту зі створення даного об’єднання.

У заключному заході взяв участь і голова обласної Ради, голова ВОАОМС Сергій Татусяк. Він поінформував сільських голів, що з жовтня Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування вирушає у «самостійне плавання».
– Участь польської сторони завершується. Але ми повністю готові працювати самостійно. Ми вже підготували два проекти, які реалізовуватиме Асоціація, у разі перемоги. Також ми запускаємо загальнообласний інформаційний сервіс «Радар», який міститиме найширшу інформацію про кожен орган місцевого самоврядування області, забезпечуватиме контакт з громадою та її очільником, – повідомив С.Татусяк.
Виконавчий директор Асоціації Валерій Рубан додав, що наразі в рамках проекту вже працює безкоштовна юридична консультація. Також є домовленість про співпрацю із управлінням захисту прав споживачів, а у майбутньому асоціація має намір відкрити психологічну службу довіри.
Сергій Татусяк зазначив, що ВОАОМС, окрім основних напрямів роботи, як-то навчання, юридична допомога, співпраця з грантодавцями, – відстоюватиме і питання реформи місцевого самоврядування.
– Загальнодержавна концепція реформи, яка була напрацьована на базі нашої, вінницької, вже подана Президентові на розгляд. На її основі глава держави має підписати відповідний указ. Вже визначаються пілотні регіони – заявки подали Крим, Дніпропетровськ, ще кілька областей і Вінницька. Але реально готовою до реформи визнано тільки Вінниччину. А все тому, що ми вели активну просвітницьку роботу протягом кількох років, – зазначив С.Татусяк.
Наразі працівники Асоціації формують перелік тем, щодо яких відбудуться навчання спеціалістів місцевих органів самоврядування. Так, наприклад, Козятинський район наголосив на необхідності тренінгів з питань формування бюджету та земельних відносин.


Повернутись Створено: 7 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація