Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадські ініціативи Роздрукувати

Асоціація органів місцевого самоврядування завершила промоцію у районах

6 вересня завершилася презентаційна кампанія Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Калинівський та Козятинський райони стали останніми з 27 районів області, де місцевих самоврядців поінформували про заснування та діяльність асоціації. Таким чином організатори завершили третій з чотирьох етапів реалізації вінницько-польського проекту зі створення даного об’єднання.

У заключному заході взяв участь і голова обласної Ради, голова ВОАОМС Сергій Татусяк. Він поінформував сільських голів, що з жовтня Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування вирушає у «самостійне плавання».
– Участь польської сторони завершується. Але ми повністю готові працювати самостійно. Ми вже підготували два проекти, які реалізовуватиме Асоціація, у разі перемоги. Також ми запускаємо загальнообласний інформаційний сервіс «Радар», який міститиме найширшу інформацію про кожен орган місцевого самоврядування області, забезпечуватиме контакт з громадою та її очільником, – повідомив С.Татусяк.
Виконавчий директор Асоціації Валерій Рубан додав, що наразі в рамках проекту вже працює безкоштовна юридична консультація. Також є домовленість про співпрацю із управлінням захисту прав споживачів, а у майбутньому асоціація має намір відкрити психологічну службу довіри.
Сергій Татусяк зазначив, що ВОАОМС, окрім основних напрямів роботи, як-то навчання, юридична допомога, співпраця з грантодавцями, – відстоюватиме і питання реформи місцевого самоврядування.
– Загальнодержавна концепція реформи, яка була напрацьована на базі нашої, вінницької, вже подана Президентові на розгляд. На її основі глава держави має підписати відповідний указ. Вже визначаються пілотні регіони – заявки подали Крим, Дніпропетровськ, ще кілька областей і Вінницька. Але реально готовою до реформи визнано тільки Вінниччину. А все тому, що ми вели активну просвітницьку роботу протягом кількох років, – зазначив С.Татусяк.
Наразі працівники Асоціації формують перелік тем, щодо яких відбудуться навчання спеціалістів місцевих органів самоврядування. Так, наприклад, Козятинський район наголосив на необхідності тренінгів з питань формування бюджету та земельних відносин.


Повернутись Створено: 7 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація