Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадські організації Вінниччини презентували свої проекти Роздрукувати

14 та 18 березня відбувалося два засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка 2019 року за рахунок коштів обласного бюджету. Участь у заслуховуванні презентацій проектів взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. Загалом, за два засідання члени конкурсної комісії розглянули понад 50 проектів.

Під час засідання тривав відкритий захист громадськими організаціями конкурсних пропозицій поданих на конкурс.

– Ми маємо гарну тенденцію: громадськість Вінниччини щороку все активніше долучається до конкурсу проектів громадських організацій та спрямовує свої зусилля на вирішення актуальних питань регіону. Переконаний, депутатський корпус обласної Ради і надалі буде підтримувати ініціативи інститутів громадянського суспільства, – зазначив заступник голови облдержадміністрації, співголова конкурсної комісії Олександр Крученюк.

Цього року на розгляд конкурсної комісії подано багато проектів, зокрема щодо проведення вже традиційного для Вінниччини Міжнародного Вінниціянського фестивалю комедійного та пародійного кіно, видання книги про Раїсу Панасюк, створення музейних виставок «Буремні події Української революції 1917-1921 років на тернах Поділля» та «Війна в Афганістані – очима очевидців», популяризації молодіжного підприємництва, проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції на сході України та Операції об’єднаних сил, виготовлення репліки легендарної шпаги Миколи Пирогова, збереження художньої спадщини відомого художника Василя Муржака, а також проекти, спрямовані на розвиток інклюзивного середовища та впровадження інструментів електронної демократії у Вінницькій області.

– Громадська організація «ДІА-ДІТИ» презентувала свій проект з підвищення інформованості суспільства у питаннях цукрового діабету за допомогою створення інформаційних роликів-уроків, – поділилася враженнями депутат обласної Ради, член конкурсної комісії Людмила Станіславенко. – Не обійшли увагою й проекти для діток з порушеннями розвитку. Одна з громадських організацій представила інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку, а також – проект «Форум здоров'я для дітей та підлітків з інтелектуальними порушеннями». ГО «Студентське братство Вінниччини» представило до уваги свій проект: медичний табір не для медиків. MedCamp 2.0 призначений для людей, котрі не мають медичної освіти та для студентів перших курсів медичних вишів, які бажають отримати нові знання про першу домедичну допомогу, вакцинацію, контрацепцію та медичну реформу.

Чергове засідання конкурсної комісії із визначення програм заплановано на 21 березня цього року, під час якого буде підсумовано результати оцінок конкурсних пропозицій та складено відповідний рейтинг.

Переможці конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 36 позачергової сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 720, отримають співфінансування на загальну суму 1 млн грн відповідно до рейтингу.

Повернутись Створено: 19 березня 2019 року, 13:50 Переглядів: 432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація