23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадські організації Роздрукувати

Ігор Кревський обговорив з ветеранами їхні проблеми

6 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся з головами районних та міських ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України. Зустріч відбулась в рамках підведення підсумків тематично-оздоровчого семінару в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни м. Вінниці.
В ході зустрічі учасники семінару обговорили досягнення та поділилися наболілим. Вінницька обласна організація ветеранів України вже понад 25 років виконує важливу місію – відстоює права та захищає інтереси багатотисячної армії ветеранів, вдів, їхніх сімей, проводить велику виховну роботу серед молоді, жителів області, спрямовану на національно-патріотичне виховання громадян, турботу щодо покращення життя ветеранів.
– Ще далеко не все зроблено державою і суспільством для вас, шановні ветерани. Але ми постійно підтримували і будемо підтримувати обласну, районні організації та відповідні структури, які забезпечують життєздатність ваших організацій, допомагають вирішувати існуючі проблеми, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради, дякуючи ветеранам за їхню діяльність.
За його словами, в бюджеті області щорічно передбачаються кошти на підтримку статутної діяльності ветеранських організацій. Відтак, в поточному році на діяльність ветеранських організацій виділено 352 тис. грн. Завдяки зусиллям цих організацій в нинішньому році упорядковано 597 братських могил, 123 меморіальних комплексів, 356 місць почесних поховань, 47 військових кладовища, 584 пам’ятники. На виконання Закону України «Про увічнення Перемоги» в області встановлено меморіальні дошки Героям Радянського Союзу на будівлях, де вони жили та працювали.
– Ще залишається багато невирішених питань щодо покращення умов вашого життя, медичного і санаторного обслуговування, забезпечення соціальних пільг, але ми будемо спільно вирішувати назрілі проблеми, допомагати вам достойно і заможно зустрічати старість – у цьому вбачаємо першочергове завдання влади, – запевнив Ігор Кревський.
В ході зустрічі він також надав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали учасників семінару .

Для довідки: Сьогодні обласна організація ветеранів України має найбільш масову, організовану, дисципліновану структуру:
- учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни – 82 908;
- ветеранів праці – 128 213;
- дітей війни – 185 815;
- ветеранів військової служби, інших силових структур – 43 36;
- інших пенсіонерів, громадян похилого віку – 81823.

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1286

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація