Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадські організації Роздрукувати

Ігор Кревський обговорив з ветеранами їхні проблеми

6 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся з головами районних та міських ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України. Зустріч відбулась в рамках підведення підсумків тематично-оздоровчого семінару в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни м. Вінниці.
В ході зустрічі учасники семінару обговорили досягнення та поділилися наболілим. Вінницька обласна організація ветеранів України вже понад 25 років виконує важливу місію – відстоює права та захищає інтереси багатотисячної армії ветеранів, вдів, їхніх сімей, проводить велику виховну роботу серед молоді, жителів області, спрямовану на національно-патріотичне виховання громадян, турботу щодо покращення життя ветеранів.
– Ще далеко не все зроблено державою і суспільством для вас, шановні ветерани. Але ми постійно підтримували і будемо підтримувати обласну, районні організації та відповідні структури, які забезпечують життєздатність ваших організацій, допомагають вирішувати існуючі проблеми, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради, дякуючи ветеранам за їхню діяльність.
За його словами, в бюджеті області щорічно передбачаються кошти на підтримку статутної діяльності ветеранських організацій. Відтак, в поточному році на діяльність ветеранських організацій виділено 352 тис. грн. Завдяки зусиллям цих організацій в нинішньому році упорядковано 597 братських могил, 123 меморіальних комплексів, 356 місць почесних поховань, 47 військових кладовища, 584 пам’ятники. На виконання Закону України «Про увічнення Перемоги» в області встановлено меморіальні дошки Героям Радянського Союзу на будівлях, де вони жили та працювали.
– Ще залишається багато невирішених питань щодо покращення умов вашого життя, медичного і санаторного обслуговування, забезпечення соціальних пільг, але ми будемо спільно вирішувати назрілі проблеми, допомагати вам достойно і заможно зустрічати старість – у цьому вбачаємо першочергове завдання влади, – запевнив Ігор Кревський.
В ході зустрічі він також надав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали учасників семінару .

Для довідки: Сьогодні обласна організація ветеранів України має найбільш масову, організовану, дисципліновану структуру:
- учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни – 82 908;
- ветеранів праці – 128 213;
- дітей війни – 185 815;
- ветеранів військової служби, інших силових структур – 43 36;
- інших пенсіонерів, громадян похилого віку – 81823.

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1341

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація