Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадські організації Роздрукувати

Ігор Кревський обговорив з ветеранами їхні проблеми

6 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся з головами районних та міських ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України. Зустріч відбулась в рамках підведення підсумків тематично-оздоровчого семінару в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни м. Вінниці.
В ході зустрічі учасники семінару обговорили досягнення та поділилися наболілим. Вінницька обласна організація ветеранів України вже понад 25 років виконує важливу місію – відстоює права та захищає інтереси багатотисячної армії ветеранів, вдів, їхніх сімей, проводить велику виховну роботу серед молоді, жителів області, спрямовану на національно-патріотичне виховання громадян, турботу щодо покращення життя ветеранів.
– Ще далеко не все зроблено державою і суспільством для вас, шановні ветерани. Але ми постійно підтримували і будемо підтримувати обласну, районні організації та відповідні структури, які забезпечують життєздатність ваших організацій, допомагають вирішувати існуючі проблеми, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради, дякуючи ветеранам за їхню діяльність.
За його словами, в бюджеті області щорічно передбачаються кошти на підтримку статутної діяльності ветеранських організацій. Відтак, в поточному році на діяльність ветеранських організацій виділено 352 тис. грн. Завдяки зусиллям цих організацій в нинішньому році упорядковано 597 братських могил, 123 меморіальних комплексів, 356 місць почесних поховань, 47 військових кладовища, 584 пам’ятники. На виконання Закону України «Про увічнення Перемоги» в області встановлено меморіальні дошки Героям Радянського Союзу на будівлях, де вони жили та працювали.
– Ще залишається багато невирішених питань щодо покращення умов вашого життя, медичного і санаторного обслуговування, забезпечення соціальних пільг, але ми будемо спільно вирішувати назрілі проблеми, допомагати вам достойно і заможно зустрічати старість – у цьому вбачаємо першочергове завдання влади, – запевнив Ігор Кревський.
В ході зустрічі він також надав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали учасників семінару .

Для довідки: Сьогодні обласна організація ветеранів України має найбільш масову, організовану, дисципліновану структуру:
- учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни – 82 908;
- ветеранів праці – 128 213;
- дітей війни – 185 815;
- ветеранів військової служби, інших силових структур – 43 36;
- інших пенсіонерів, громадян похилого віку – 81823.

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1590

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація