Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Громадські організації Роздрукувати

Ігор Кревський обговорив з ветеранами їхні проблеми

6 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зустрівся з головами районних та міських ветеранських організацій обласної Ради організації ветеранів України. Зустріч відбулась в рамках підведення підсумків тематично-оздоровчого семінару в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни м. Вінниці.
В ході зустрічі учасники семінару обговорили досягнення та поділилися наболілим. Вінницька обласна організація ветеранів України вже понад 25 років виконує важливу місію – відстоює права та захищає інтереси багатотисячної армії ветеранів, вдів, їхніх сімей, проводить велику виховну роботу серед молоді, жителів області, спрямовану на національно-патріотичне виховання громадян, турботу щодо покращення життя ветеранів.
– Ще далеко не все зроблено державою і суспільством для вас, шановні ветерани. Але ми постійно підтримували і будемо підтримувати обласну, районні організації та відповідні структури, які забезпечують життєздатність ваших організацій, допомагають вирішувати існуючі проблеми, – підкреслив перший заступник голови обласної Ради, дякуючи ветеранам за їхню діяльність.
За його словами, в бюджеті області щорічно передбачаються кошти на підтримку статутної діяльності ветеранських організацій. Відтак, в поточному році на діяльність ветеранських організацій виділено 352 тис. грн. Завдяки зусиллям цих організацій в нинішньому році упорядковано 597 братських могил, 123 меморіальних комплексів, 356 місць почесних поховань, 47 військових кладовища, 584 пам’ятники. На виконання Закону України «Про увічнення Перемоги» в області встановлено меморіальні дошки Героям Радянського Союзу на будівлях, де вони жили та працювали.
– Ще залишається багато невирішених питань щодо покращення умов вашого життя, медичного і санаторного обслуговування, забезпечення соціальних пільг, але ми будемо спільно вирішувати назрілі проблеми, допомагати вам достойно і заможно зустрічати старість – у цьому вбачаємо першочергове завдання влади, – запевнив Ігор Кревський.
В ході зустрічі він також надав вичерпні відповіді на запитання, що хвилювали учасників семінару .

Для довідки: Сьогодні обласна організація ветеранів України має найбільш масову, організовану, дисципліновану структуру:
- учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників війни – 82 908;
- ветеранів праці – 128 213;
- дітей війни – 185 815;
- ветеранів військової служби, інших силових структур – 43 36;
- інших пенсіонерів, громадян похилого віку – 81823.

Повернутись Створено: 7 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація