Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Громадські проекти Роздрукувати

Вінничанам подарували …баню

Напередодні новорічних свят символічним стало відкриття у Вінниці муніципальної бані на вулиці Максимовича.

29 грудня червону стрічку урочисто перерізали голова обласної Ради Сергій Татусяк, міський голова Володимир Гройсман та 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.
Ідею громадської лазні втілив у життя підприємець Юрій Коробкін. Він зазначив, що баня є не бізнес-проектом, а оздоровчим закладом для вінничан.
– У Вінниці є багато саун закритого типу на 5-6 осіб. Але це не та культура, яку я пам’ятаю з дитинства, юності, коли люди збиралися, спілкувалися. Мені цього не вистачало, – зазначив Юрій Коробкін.
За словами власника, «баня» – це умовна назва закладу. Загалом, це спортивно-оздоровчий комплекс, який включає лазню на 200 місць, залу відпочинку, буфет, шашличну та 5 спортивних залів для занять різними видами фітнесу.
Сергій Татусяк наголосив на важливості саме оздоровчого та профілактичного напрямку діяльності даного закладу.
– Тут вінничани зможуть і відпочити, і оздоровитися. Мені приємно, що є люди, які відроджують банні традиції, але вже на новому функціональному рівні, – зауважив голова облради.
Володимир Гройсман додав, що заклад буде підтримувати доступну цінову політику, з тим, аби якомога більше вінничан змогли відвідувати лазню. Також мер Вінниці пообіцяв наступного року приступити до реконструкції громадських бань на Старому місті та на Першотравневій.
– Вінниця буде інфраструктурно розвиватися. Я думаю, що баня на Максимовича може стати початком появи низки спортивно-оздоровчих проектів у місті, – сказав міський голова.
Іван Мовчан привітав те, що у лазні не буде алкоголю. Він наголосив, що цей проект абсолютно відповідає пріоритетам діяльності голови ОДА Миколи Джиги щодо пропаганди здорового способу життя.
– Це – в унісон реалізації головного завдання голови адміністрації – виховувати здорове суспільство. Мені приємно, що поряд з появою нових торгових закладів у Вінниці відкриваються й оздоровчі. Це – цивілізовано, – підкреслив 1-й заступник Голови ОДА.
Керівники області та міста оглянули усі зали та приміщення лазні, і похвалили директора за сучасне обладнання та сервіс.

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1225

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація