21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадські проекти Роздрукувати

Вінничанам подарували …баню

Напередодні новорічних свят символічним стало відкриття у Вінниці муніципальної бані на вулиці Максимовича.

29 грудня червону стрічку урочисто перерізали голова обласної Ради Сергій Татусяк, міський голова Володимир Гройсман та 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан.
Ідею громадської лазні втілив у життя підприємець Юрій Коробкін. Він зазначив, що баня є не бізнес-проектом, а оздоровчим закладом для вінничан.
– У Вінниці є багато саун закритого типу на 5-6 осіб. Але це не та культура, яку я пам’ятаю з дитинства, юності, коли люди збиралися, спілкувалися. Мені цього не вистачало, – зазначив Юрій Коробкін.
За словами власника, «баня» – це умовна назва закладу. Загалом, це спортивно-оздоровчий комплекс, який включає лазню на 200 місць, залу відпочинку, буфет, шашличну та 5 спортивних залів для занять різними видами фітнесу.
Сергій Татусяк наголосив на важливості саме оздоровчого та профілактичного напрямку діяльності даного закладу.
– Тут вінничани зможуть і відпочити, і оздоровитися. Мені приємно, що є люди, які відроджують банні традиції, але вже на новому функціональному рівні, – зауважив голова облради.
Володимир Гройсман додав, що заклад буде підтримувати доступну цінову політику, з тим, аби якомога більше вінничан змогли відвідувати лазню. Також мер Вінниці пообіцяв наступного року приступити до реконструкції громадських бань на Старому місті та на Першотравневій.
– Вінниця буде інфраструктурно розвиватися. Я думаю, що баня на Максимовича може стати початком появи низки спортивно-оздоровчих проектів у місті, – сказав міський голова.
Іван Мовчан привітав те, що у лазні не буде алкоголю. Він наголосив, що цей проект абсолютно відповідає пріоритетам діяльності голови ОДА Миколи Джиги щодо пропаганди здорового способу життя.
– Це – в унісон реалізації головного завдання голови адміністрації – виховувати здорове суспільство. Мені приємно, що поряд з появою нових торгових закладів у Вінниці відкриваються й оздоровчі. Це – цивілізовано, – підкреслив 1-й заступник Голови ОДА.
Керівники області та міста оглянули усі зали та приміщення лазні, і похвалили директора за сучасне обладнання та сервіс.

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація