Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадськість і депутати спільно розробляють пропозиції до обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Роздрукувати

18 жовтня під головуванням депутата Вінницької обласної Ради, члена постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, голови міжфракційного депутатського об’єднання «Національна пам’ять» Володимира Барцьося відбулось засідання робочої підгрупи з розробки Обласної цільової комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки за напрямом «громадянсько-патріотичне виховання».

В обговоренні взяли участь представники органів виконавчої влади, науковці, краєзнавці, інтелігенція, представники громадських, молодіжних, козацьких, волонтерських і військових організацій Вінниччини.

Під час засідання обговорили низку пропозицій до майбутньої програми за окремими напрямами: освітньо-науковим, культурно-мистецьким, історико-краєзнавчим, туристичним та екологічним.

Варто зазначити, що на попередньому засіданні робочої групи було визначено три підгрупи, які спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації підготують пропозиції до Обласної цільової комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

В ході обговорення було акцентовано увагу на тому, що виховання молоді має ґрунтуватися на українській національній самобутності, проводитися на прикладах героїчної боротьби за незалежність і соборність української держави в часи Козаччини, доби УНР і ЗУНР, антибільшовицького повстанського руху, визвольних змагань під проводом ОУН-УПА, чину Героїв Небесної Сотні та подвигах наших воїнів в сучасній українсько-російській війні.

Учасники підтримали пропозиції щодо створення обласного Центру національно-патріотичного виховання дітей і молоді, підтримки та розвитку козацьких бойових мистецтв, залучення молоді до благодійних культурно-мистецьких проектів з підтримки українських військовослужбовців та членів родин загиблих Героїв; започаткування молодіжних патріотичних таборувань; проведення пісенних і мистецьких фестивалів, звичаєвих свят; вшанування повстанських отаманів Вінниччини; козацької перемоги під Батогом у с. Четвертинівці; введення на рівні області факультетів з українського народознавства та фольклористики; екологічно-просвітницьких проектів; популяризації зазначених заходів серед дітей і юнацтва нашого краю.

У підсумку вирішено доопрацювати та узагальнити усі озвучені пропозиції, а також рекомендувати районним радам, райдержадміністраціям, міським радам міст обласного значення внести на розгляд місцевих рад питання щодо затвердження відповідних районних та міських програм національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки, а владі області та місцевим радам під час формування проектів бюджету передбачити видатки на реалізацію заходів програм національно-патріотичного виховання.

- Обласна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді має стати початком формування на Вінниччині такого національно-культурного простору, котрий би поєднував різносторонні аспекти військового, фізично-спортивного, духовного розвитку дітей і молоді, в якому виховуватимуться молодіжні кадри – майбутня еліта нашої нації, - зазначив депутат обласної Ради Володимир Барцьось. - Переконаний, що саме за молоддю нашої країни майбутнє. Тільки послідовна і комплексна державна політика національно-патріотичного виховання дасть можливість виховати й підготувати нове покоління патріотів, готових вірно служити своїй нації та захищати українську державу.

Нагадаємо, що процес розробки обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді розпочався зі спільної ініціативи депутата обласної Ради Володимира Барцьося та Громадської Ради при Вінницькій обласній Раді. Згодом, відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА Валерія Коровія, було утворено робочу групу з розробки Обласної цільової комплексної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки за участі широкого представництва громадських діячів та активістів.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2016 року, 11:03 Переглядів: 1230

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація