24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадськість за проведення сесії у суботу – 6 грудня, а окремі члени президії обласної Ради - проти Роздрукувати

3 грудня група депутатів – членів президії обласної Ради, надіслали звернення на ім’я голови обласної Ради Сергія Свитка з проханням скликати позачергову сесію обласної Ради у робочий день і провести її у ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ. Серед тих, хто звернувся, є і голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, який також являється членом президії обласної Ради.

Депутати вимагають скасувати розпорядження про скликання цієї сесії у суботу - 6 грудня 2014 року та наполягають на скликанні позачергової сесії в робочий день у найближчий час, та, згідно гл.2 ст.8 Регламенту обласної Ради, провести її у ЗАКРИТОМУ РЕЖИМІ. Крім того, представники депутатського корпусу звинувачують голову обласної Ради у порушенні домовленостей, що зафіксовані в Угоді щодо покращення взаємовідносин і співпраці між головою та депутатами обласної Ради на Погоджувальній раді 14 липня 2014 року.

Коментує голова обласної Ради Сергій Свитко: “Дивна позиція членів президії - вони спочатку вимагають у мене скликати позачергову сесію з вимогою дострокового припинення повноважень голови обласної Ради, а тепер шукають причини, щоб не з’явитися на сесію. Хочу наголосити, що більшість членів президії, які підписали зазначене звернення, підписалися і під поданням за мою відставку. Депутати звинувачують мене безпідставно, адже я намагався порозумітися із керівниками фракцій і депутатських груп, запрошував депутатів на погоджувальні ради і засідання постійних комісій, запрошував їх на президії, які вони бойкотували, закликав прийти на засідання попередніх сесій обласної Ради, які не відбулися, щоб працювати в інтересах територіальної громади. До речі, засідання постійних комісій, президій і сесій обласної Ради скликались саме у робочі дні. Але, на жаль, у окремих депутатів політичний і особистий інтерес переважає над інтересами виборців”, - сказав Сергій Свитко.

Що стосується того, чому я скликав засідання позачергової сесії обласної Ради 6 грудня – у суботу, хочу пояснити. По-перше, це вільний день, у депутатів немає відряджень, отже всі вони можуть з’явитися на сесію, у проведенні якої зацікавлений я та громадськість, як і в проведенні конструктивної роботи із депутатським корпусом заради добробуту мешканців Вінниччини. Адже головні причини відсутності депутатів на засіданнях постійних комісій, президій, сесій обласної Ради – відрядження, хвороби, невідкладні виробничі справи. Тому депутатам пропонується для плідної роботи вихідний день. По-друге – до мене напередодні звернулися представники громадських організацій і активісти Майдану із вимогами скликати засідання сесії у вихідний день. Вони хочуть бути присутніми і поспілкуватися із обранцями. Не думаю, що депутатам треба боятися громадян, які їх обрали, тим більше, що доступ до засідань сесій має бути відкритим, як це передбачено чинним законодавством. Ще раз закликаю депутатів і керівництво виконавчої влади діяти в межах здорового глузду та інтересах громади. Ми маємо зберегти мир і спокій у нашій області, і не допустити дестабілізації ситуації, - підкреслив Сергій Свитко.

Нагадаємо, що проведення  пленарного засідання позачергової  28-ї сесії обласної Ради  6 скликання заплановано на 6 грудня 2014 року, початок  о 10 годині (2 поверх, сесійна зала).

Із змістом звернень можна ознайомитися нижче:

 

Повернутись Створено: 3 грудня 2014 року, 19:59 Переглядів: 1976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація