Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадяни продовжують скаржитись на несправедливість у Вінницькій МСЕК Роздрукувати

2 листопада голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з Юлією Бондаревською - жителькою смт. Літин Вінницької області, яка повідомила про несправедливі дії представників Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи щодо її дитини-інваліда.

Вона повідомила, що через некомпетентні дії працівників Вінницької МСЕК її дитині, яка є інвалідом з явними вродженими ознаками інвалідності, потрібно щороку брати довідку про інвалідність, в той час, коли вона має право отримати таку довідку пожиттєво. Як було повідомлено, жінка неодноразово зверталась до керівництва Вінницької МСЕК на чолі із Віктором Власюком та Світланою Вільчинською, щоб переглянути справу її дитини і видати відповідну довідку пожиттєво, однак їй щоразу відмовляли посилаючись на різні аргументи.

Оскільки у Юлії Бондаревської вимагали хабар, тому вона була змушена звернутись до правоохоронних органів, їздила у Київ добиватися справедливості. Після цього Вінницька МСЕК таки видала дитині Юлії Бондаревської довідку про інвалідність з дитинства, однак пожиттєвий статус так і не надали. З тих пір, як стверджує заявник, медики створюють усілякі перешкоди і не видають довідки про інвалідність пожиттєво її сину.

Голова обласної Ради Сергій Свитко дав доручення головному лікарю Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Ігорю Костенку з’ясувати суть зазначеного питання і вирішити його відповідно до чинного законодавства.

До речі, Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи досі залишається у державній формі власності. До моменту зміни форми власності зазначений заклад понад 20 років був у комунальній власності області. Детальніше читайте за посиланням.

Повернутись Створено: 2 листопада 2015 року, 18:33 Переглядів: 1010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація