26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Обласна Рада сприятиме навчанню та фінансуванню громадських рад

Обласна Рада розглядатиме питання про збільшення фінансування з обласного бюджету на розвиток громадських організацій Вінниччини. Про це повідомив голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк головам громадських рад при обласній Раді та облдержадміністрації, районних, міських радах та райдержадміністраціях.
12 травня Сергій Татусяк взяв участь у семінарі-тренінгу для очільників громадських рад «Участь громадських організацій в законотворчому процесі», який організовано Проектом міжнародної технічної допомоги «Програма сприяння Парламенту ІІ» (координатор Володимир Крижанівський) та Громадською радою при Вінницькій обласній Раді та облдержадміністрації (голова Пилип Прудиус).
У ході семінару учасники порушили такі питання: «Громадські ради як інструмент впливу на формування та реалізацію державної політики», «Участь громадських організацій у законотворчому процесі», «Робота мережі пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади».
Відкриваючи семінар, Сергій Татусяк зазначив, що він вітає ті методи і форми роботи, які використовують громадські ради на теренах області.
– У вашій діяльності я – ваш покірний слуга. Але у вас завжди має бути наступальна позиція: вимагати більшого від влади, як виконавчої, так і представницької. Я особисто сприймаю це, як довіру до влади, – сказав голова облради.
Він також повідомив, що обласна Рада розглядатиме питання про збільшення фінансування на розвиток громадських організацій Вінниччини в обласному бюджеті на наступний рік.
– Тих 300 тисяч гривень, що обласний бюджет виділив у 2011 році, – це мізер для понад 60-ти громадських організацій, які входять у Громадську раду і активно працюють на теренах Вінниччини. У Польщі на розвиток третього сектору кожен місцевий бюджет закладає 1-2% від його сукупності, а це – сотні тисяч доларів, – зауважив С.Татусяк.
Також очільник облради пообіцяв головам громадських рад сприяння в організації стажування у Республіці Польща.

 

 

Повернутись Створено: 12 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація