21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Обласна Рада сприятиме навчанню та фінансуванню громадських рад

Обласна Рада розглядатиме питання про збільшення фінансування з обласного бюджету на розвиток громадських організацій Вінниччини. Про це повідомив голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк головам громадських рад при обласній Раді та облдержадміністрації, районних, міських радах та райдержадміністраціях.
12 травня Сергій Татусяк взяв участь у семінарі-тренінгу для очільників громадських рад «Участь громадських організацій в законотворчому процесі», який організовано Проектом міжнародної технічної допомоги «Програма сприяння Парламенту ІІ» (координатор Володимир Крижанівський) та Громадською радою при Вінницькій обласній Раді та облдержадміністрації (голова Пилип Прудиус).
У ході семінару учасники порушили такі питання: «Громадські ради як інструмент впливу на формування та реалізацію державної політики», «Участь громадських організацій у законотворчому процесі», «Робота мережі пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади».
Відкриваючи семінар, Сергій Татусяк зазначив, що він вітає ті методи і форми роботи, які використовують громадські ради на теренах області.
– У вашій діяльності я – ваш покірний слуга. Але у вас завжди має бути наступальна позиція: вимагати більшого від влади, як виконавчої, так і представницької. Я особисто сприймаю це, як довіру до влади, – сказав голова облради.
Він також повідомив, що обласна Рада розглядатиме питання про збільшення фінансування на розвиток громадських організацій Вінниччини в обласному бюджеті на наступний рік.
– Тих 300 тисяч гривень, що обласний бюджет виділив у 2011 році, – це мізер для понад 60-ти громадських організацій, які входять у Громадську раду і активно працюють на теренах Вінниччини. У Польщі на розвиток третього сектору кожен місцевий бюджет закладає 1-2% від його сукупності, а це – сотні тисяч доларів, – зауважив С.Татусяк.
Також очільник облради пообіцяв головам громадських рад сприяння в організації стажування у Республіці Польща.

 

 

Повернутись Створено: 12 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація