Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Третій сектор має займати наступальну позицію»

21 листопада голова обласної Ради зустрівся із представниками громадських організацій краю, аби обговорити перспективу розвитку третього сектора на Вінниччині. Участь у нараді в якості експерта взяв начальник відділу міжнародної співпраці Сташівського повіту Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мазанка.

Заступник голови Громадської ради при обласній Раді Юлія Грига порушила перед колегами та представниками влади питання фінансово-юридичної діяльності громадських організацій. На її думку, чимало організацій (особливо молодих), виграючи гранти, стикаються з проблемою грамотного супроводу проекту.
– Громадська рада пропонує створити ресурсний центр, який би займався забезпеченням бухгалтерського та юридичного супроводу проектів, що виграють організації області, і сприяв розвитку громадських організацій в цілому, – зауважила Ю.Грига.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада готова розглядати різноманітні пропозиції громадських організацій, адже конкуренція ідей – це показник ефективної роботи третього сектора.

– Третій сектор має займати наступальну позицію, особливо, у відношенні до влади. А влада має сприяти створенню умов для розвитку громадських організацій. Тому я дам доручення постійній комісії облради, профільним управлінням щодо розробки обласної програми з питань розвитку громадських організацій на Вінниччині, – повідомив Сергій Татусяк.
Запрошений Міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина», польський експерт Ян Мазанка у ході зустрічі розповів українським колегам про польський досвід залучення позабюджетних коштів для розвитку громадських організацій та територіальних громад.
Пан Мазанка від імені керівництва та громади Сташівського повіту подякував голові Вінницької обласної Ради за сприяння налагодженню контактів між територіальними громадами обох регіонів. Польський гість також висловив побажання безпосереднього співробітництва його повіту та Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація