23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Третій сектор має займати наступальну позицію»

21 листопада голова обласної Ради зустрівся із представниками громадських організацій краю, аби обговорити перспективу розвитку третього сектора на Вінниччині. Участь у нараді в якості експерта взяв начальник відділу міжнародної співпраці Сташівського повіту Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мазанка.

Заступник голови Громадської ради при обласній Раді Юлія Грига порушила перед колегами та представниками влади питання фінансово-юридичної діяльності громадських організацій. На її думку, чимало організацій (особливо молодих), виграючи гранти, стикаються з проблемою грамотного супроводу проекту.
– Громадська рада пропонує створити ресурсний центр, який би займався забезпеченням бухгалтерського та юридичного супроводу проектів, що виграють організації області, і сприяв розвитку громадських організацій в цілому, – зауважила Ю.Грига.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада готова розглядати різноманітні пропозиції громадських організацій, адже конкуренція ідей – це показник ефективної роботи третього сектора.

– Третій сектор має займати наступальну позицію, особливо, у відношенні до влади. А влада має сприяти створенню умов для розвитку громадських організацій. Тому я дам доручення постійній комісії облради, профільним управлінням щодо розробки обласної програми з питань розвитку громадських організацій на Вінниччині, – повідомив Сергій Татусяк.
Запрошений Міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина», польський експерт Ян Мазанка у ході зустрічі розповів українським колегам про польський досвід залучення позабюджетних коштів для розвитку громадських організацій та територіальних громад.
Пан Мазанка від імені керівництва та громади Сташівського повіту подякував голові Вінницької обласної Ради за сприяння налагодженню контактів між територіальними громадами обох регіонів. Польський гість також висловив побажання безпосереднього співробітництва його повіту та Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація