5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Третій сектор має займати наступальну позицію»

21 листопада голова обласної Ради зустрівся із представниками громадських організацій краю, аби обговорити перспективу розвитку третього сектора на Вінниччині. Участь у нараді в якості експерта взяв начальник відділу міжнародної співпраці Сташівського повіту Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мазанка.

Заступник голови Громадської ради при обласній Раді Юлія Грига порушила перед колегами та представниками влади питання фінансово-юридичної діяльності громадських організацій. На її думку, чимало організацій (особливо молодих), виграючи гранти, стикаються з проблемою грамотного супроводу проекту.
– Громадська рада пропонує створити ресурсний центр, який би займався забезпеченням бухгалтерського та юридичного супроводу проектів, що виграють організації області, і сприяв розвитку громадських організацій в цілому, – зауважила Ю.Грига.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада готова розглядати різноманітні пропозиції громадських організацій, адже конкуренція ідей – це показник ефективної роботи третього сектора.

– Третій сектор має займати наступальну позицію, особливо, у відношенні до влади. А влада має сприяти створенню умов для розвитку громадських організацій. Тому я дам доручення постійній комісії облради, профільним управлінням щодо розробки обласної програми з питань розвитку громадських організацій на Вінниччині, – повідомив Сергій Татусяк.
Запрошений Міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина», польський експерт Ян Мазанка у ході зустрічі розповів українським колегам про польський досвід залучення позабюджетних коштів для розвитку громадських організацій та територіальних громад.
Пан Мазанка від імені керівництва та громади Сташівського повіту подякував голові Вінницької обласної Ради за сприяння налагодженню контактів між територіальними громадами обох регіонів. Польський гість також висловив побажання безпосереднього співробітництва його повіту та Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація