21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Третій сектор має займати наступальну позицію»

21 листопада голова обласної Ради зустрівся із представниками громадських організацій краю, аби обговорити перспективу розвитку третього сектора на Вінниччині. Участь у нараді в якості експерта взяв начальник відділу міжнародної співпраці Сташівського повіту Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мазанка.

Заступник голови Громадської ради при обласній Раді Юлія Грига порушила перед колегами та представниками влади питання фінансово-юридичної діяльності громадських організацій. На її думку, чимало організацій (особливо молодих), виграючи гранти, стикаються з проблемою грамотного супроводу проекту.
– Громадська рада пропонує створити ресурсний центр, який би займався забезпеченням бухгалтерського та юридичного супроводу проектів, що виграють організації області, і сприяв розвитку громадських організацій в цілому, – зауважила Ю.Грига.
Сергій Татусяк зазначив, що обласна Рада готова розглядати різноманітні пропозиції громадських організацій, адже конкуренція ідей – це показник ефективної роботи третього сектора.

– Третій сектор має займати наступальну позицію, особливо, у відношенні до влади. А влада має сприяти створенню умов для розвитку громадських організацій. Тому я дам доручення постійній комісії облради, профільним управлінням щодо розробки обласної програми з питань розвитку громадських організацій на Вінниччині, – повідомив Сергій Татусяк.
Запрошений Міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина», польський експерт Ян Мазанка у ході зустрічі розповів українським колегам про польський досвід залучення позабюджетних коштів для розвитку громадських організацій та територіальних громад.
Пан Мазанка від імені керівництва та громади Сташівського повіту подякував голові Вінницької обласної Ради за сприяння налагодженню контактів між територіальними громадами обох регіонів. Польський гість також висловив побажання безпосереднього співробітництва його повіту та Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 21 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 809

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація