03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадянське суспільство Роздрукувати

Татусяк попросив журналістського сприяння у розвитку третього сектора

Голова обласної Ради Сергій Татусяк закликав журналістів обласних та районних ЗМІ різних форм власності розпочати активну роботу над створенням громадських організацій. Він наголосив, що даний напрям роботи є пріоритетним у діяльності обласної Ради, відтак її завдання – поширити його на місцеві органи самоврядування і територіальні громади області.

За словами голови облради, третій сектор не може ефективно розвиватися без участі мас-медіа. Крім того, враховуючи реалії, громадські організації – єдиний дієвий механізм роботи із вітчизняними і європейськими фондами-грантодавцями.
– Ми маємо запам’ятати, що ні Європейський Союз, ні інші міжнародні донори не дають коштів безпосередньо громадам, місцевим бюджетам – тільки виключно громадським організаціям. Тому створення громадських об’єднань у кожній територіальній громаді – єдиний спосіб залучити на її розвиток позабюджетні кошти, – наголосив С.Татусяк.
Під час зустрічі із журналістами голова презентував їм матеріали, де презентовано кращий досвід діяльності громадських організацій у територіальних громадах Вінниччини.
Сергій Татусяк також повідомив, що наступного року продовжиться реалізація проекту «Разом до об’єднаної Європи», який передбачає візити журналістів до країн Євросоюзу, з метою вивчення функціонування тамтешніх ЗМІ.

Повернутись Створено: 30 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація