Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Вінниччина напрацьовує пропозиції до державної стратегії

Вінницька обласна Рада долучилася до розробки проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.
23 лютого, з метою забезпечення виконання Указу Президента України, робочу нараду з даного питання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. У напрацюванні проекту документа взяли участь представники Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Ігор Кревський ознайомив учасників наради з проектом Стратегії та планом першочергових заходів щодо її реалізації. Зокрема, він зазначив, що Стратегія спрямована на реалізацію принципів та пріоритетів державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, а також визначає концептуальні напрями спільної діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.
Перший заступник наголосив, що особлива роль у Стратегії відводиться утвердженню громадянського суспільства як гарантії демократичного розвитку держави, запровадження громадського контролю за діяльністю різних гілок влади; забезпечення незалежної діяльності інститутів громадянського суспільства та посилення їхнього впливу на прийняття суспільно важливих рішень.
– Від Вінницької області особливо чекають пропозицій до проекту Стратегії, адже ми одні з перших розробили та прийняли обласну програму розвитку громадянського суспільства, – зауважив Ігор Кревський.
За підсумками наради пропозиції і зауваження щодо зазначеного проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства будуть надіслані до Адміністрації Президента України.

 

Повернутись Створено: 24 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація