Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Вінниччина напрацьовує пропозиції до державної стратегії

Вінницька обласна Рада долучилася до розробки проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.
23 лютого, з метою забезпечення виконання Указу Президента України, робочу нараду з даного питання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. У напрацюванні проекту документа взяли участь представники Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Ігор Кревський ознайомив учасників наради з проектом Стратегії та планом першочергових заходів щодо її реалізації. Зокрема, він зазначив, що Стратегія спрямована на реалізацію принципів та пріоритетів державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, а також визначає концептуальні напрями спільної діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.
Перший заступник наголосив, що особлива роль у Стратегії відводиться утвердженню громадянського суспільства як гарантії демократичного розвитку держави, запровадження громадського контролю за діяльністю різних гілок влади; забезпечення незалежної діяльності інститутів громадянського суспільства та посилення їхнього впливу на прийняття суспільно важливих рішень.
– Від Вінницької області особливо чекають пропозицій до проекту Стратегії, адже ми одні з перших розробили та прийняли обласну програму розвитку громадянського суспільства, – зауважив Ігор Кревський.
За підсумками наради пропозиції і зауваження щодо зазначеного проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства будуть надіслані до Адміністрації Президента України.

 

Повернутись Створено: 24 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація