Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Вінниччина напрацьовує пропозиції до державної стратегії

Вінницька обласна Рада долучилася до розробки проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.
23 лютого, з метою забезпечення виконання Указу Президента України, робочу нараду з даного питання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. У напрацюванні проекту документа взяли участь представники Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Ігор Кревський ознайомив учасників наради з проектом Стратегії та планом першочергових заходів щодо її реалізації. Зокрема, він зазначив, що Стратегія спрямована на реалізацію принципів та пріоритетів державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, а також визначає концептуальні напрями спільної діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.
Перший заступник наголосив, що особлива роль у Стратегії відводиться утвердженню громадянського суспільства як гарантії демократичного розвитку держави, запровадження громадського контролю за діяльністю різних гілок влади; забезпечення незалежної діяльності інститутів громадянського суспільства та посилення їхнього впливу на прийняття суспільно важливих рішень.
– Від Вінницької області особливо чекають пропозицій до проекту Стратегії, адже ми одні з перших розробили та прийняли обласну програму розвитку громадянського суспільства, – зауважив Ігор Кревський.
За підсумками наради пропозиції і зауваження щодо зазначеного проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства будуть надіслані до Адміністрації Президента України.

 

Повернутись Створено: 24 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1052

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація