Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Вінниччина напрацьовує пропозиції до державної стратегії

Вінницька обласна Рада долучилася до розробки проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.
23 лютого, з метою забезпечення виконання Указу Президента України, робочу нараду з даного питання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. У напрацюванні проекту документа взяли участь представники Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Ігор Кревський ознайомив учасників наради з проектом Стратегії та планом першочергових заходів щодо її реалізації. Зокрема, він зазначив, що Стратегія спрямована на реалізацію принципів та пріоритетів державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, а також визначає концептуальні напрями спільної діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.
Перший заступник наголосив, що особлива роль у Стратегії відводиться утвердженню громадянського суспільства як гарантії демократичного розвитку держави, запровадження громадського контролю за діяльністю різних гілок влади; забезпечення незалежної діяльності інститутів громадянського суспільства та посилення їхнього впливу на прийняття суспільно важливих рішень.
– Від Вінницької області особливо чекають пропозицій до проекту Стратегії, адже ми одні з перших розробили та прийняли обласну програму розвитку громадянського суспільства, – зауважив Ігор Кревський.
За підсумками наради пропозиції і зауваження щодо зазначеного проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства будуть надіслані до Адміністрації Президента України.

 

Повернутись Створено: 24 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація