26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Вінниччина напрацьовує пропозиції до державної стратегії

Вінницька обласна Рада долучилася до розробки проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.
23 лютого, з метою забезпечення виконання Указу Президента України, робочу нараду з даного питання провів перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. У напрацюванні проекту документа взяли участь представники Громадської ради при обласній Раді і облдержадміністрації та начальники відділів виконавчого апарату обласної Ради.

Ігор Кревський ознайомив учасників наради з проектом Стратегії та планом першочергових заходів щодо її реалізації. Зокрема, він зазначив, що Стратегія спрямована на реалізацію принципів та пріоритетів державної політики у сфері розвитку громадянського суспільства, а також визначає концептуальні напрями спільної діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.
Перший заступник наголосив, що особлива роль у Стратегії відводиться утвердженню громадянського суспільства як гарантії демократичного розвитку держави, запровадження громадського контролю за діяльністю різних гілок влади; забезпечення незалежної діяльності інститутів громадянського суспільства та посилення їхнього впливу на прийняття суспільно важливих рішень.
– Від Вінницької області особливо чекають пропозицій до проекту Стратегії, адже ми одні з перших розробили та прийняли обласну програму розвитку громадянського суспільства, – зауважив Ігор Кревський.
За підсумками наради пропозиції і зауваження щодо зазначеного проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства будуть надіслані до Адміністрації Президента України.

 

Повернутись Створено: 24 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація