5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк представив в Адміністрації Президента пропозиції обласної Ради

14 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, до складу якої він введений указом Президента. Рада під головуванням Радника Президента України - Керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марини Ставнійчук розглядала проект Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.

Проект сформований редакційною групою на основі пропозицій, які надходили із регіонів. Як зазначив Сергій Татусяк, більша частина проекту Стратегії сформована на основі пропозицій, напрацьованих Вінницькою обласною Радою та Громадською Радою при облраді та облдержадміністрації.
– У пропозиціях ми вказали, що документ має містити чіткі очікувані результати реалізації. До багатьох пунктів ми додали як виконавців органи місцевого самоврядування. Також ми вказали на залучення громадських і благодійних організацій до надання соціальних послуг, акцентували увагу на розвитку співпраці влади та громадськості в царині вирішення соціальних проблем, – прокоментував С.Татусяк.
Голова облради вказав на деякі проблеми, що існують на сьогодні у громадянському суспільстві, та вирішення яких має бути передбачено Стратегією державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Зокрема, це: затягування реєстрації громадської організації, яка триває в 10 разів довше, аніж реєстрація підприємства; органи виконавчої влади користуються безмежними можливостями для відмови в реєстрації громадської організації; вітчизняне податкове середовище стимулює залежність інститутів громадського суспільства від іноземних донорів; інститути громадянського суспільства дискриміновані у доступі до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.
За підсумками засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України було затверджено план першочергових заходів з розвитку громадянського суспільства, які рада реалізовуватиме разом з парламентом, урядом та громадським сектором країни.

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація