Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк представив в Адміністрації Президента пропозиції обласної Ради

14 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, до складу якої він введений указом Президента. Рада під головуванням Радника Президента України - Керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації АПУ Марини Ставнійчук розглядала проект Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.

Проект сформований редакційною групою на основі пропозицій, які надходили із регіонів. Як зазначив Сергій Татусяк, більша частина проекту Стратегії сформована на основі пропозицій, напрацьованих Вінницькою обласною Радою та Громадською Радою при облраді та облдержадміністрації.
– У пропозиціях ми вказали, що документ має містити чіткі очікувані результати реалізації. До багатьох пунктів ми додали як виконавців органи місцевого самоврядування. Також ми вказали на залучення громадських і благодійних організацій до надання соціальних послуг, акцентували увагу на розвитку співпраці влади та громадськості в царині вирішення соціальних проблем, – прокоментував С.Татусяк.
Голова облради вказав на деякі проблеми, що існують на сьогодні у громадянському суспільстві, та вирішення яких має бути передбачено Стратегією державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Зокрема, це: затягування реєстрації громадської організації, яка триває в 10 разів довше, аніж реєстрація підприємства; органи виконавчої влади користуються безмежними можливостями для відмови в реєстрації громадської організації; вітчизняне податкове середовище стимулює залежність інститутів громадського суспільства від іноземних донорів; інститути громадянського суспільства дискриміновані у доступі до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.
За підсумками засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України було затверджено план першочергових заходів з розвитку громадянського суспільства, які рада реалізовуватиме разом з парламентом, урядом та громадським сектором країни.

Повернутись Створено: 14 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація