23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся з новоутвореною Координаційною Радою

17 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із оргкомітетом Координаційної Ради громадських організацій. Координаційна Рада – це об’єднання різнопрофільних громадських організацій Вінниччини, яке має на меті сполучати їхні зусилля задля спільної роботи.

На першому установчому засіданні оргкомітет напрацював пропозиції щодо структури Ради, напрямів її роботи та деякі організаційні моменти.
Голова обласної Ради висловив цілковиту підтримку даному об’єднанню, вказавши на його демократичність.
– Координаційна Рада не буде юридичною особою. Це – добровільне об’єднання, яке скоординує зусилля різнопрофільних громадських організацій на спільну мету, давши, разом з тим, конкуренцію ідей та проектів, – прокоментував Сергій Татусяк.
Наразі визначено, що в рамках Ради буде діяти 5 постійних комісій, а саме з питань: навчально-методичного забезпечення, реалізації програм та проектів, зв’язків зі ЗМІ та громадськістю, правового забезпечення та взаємодії з правоохоронними органами, взаємодії із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 18 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація