5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся з новоутвореною Координаційною Радою

17 квітня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із оргкомітетом Координаційної Ради громадських організацій. Координаційна Рада – це об’єднання різнопрофільних громадських організацій Вінниччини, яке має на меті сполучати їхні зусилля задля спільної роботи.

На першому установчому засіданні оргкомітет напрацював пропозиції щодо структури Ради, напрямів її роботи та деякі організаційні моменти.
Голова обласної Ради висловив цілковиту підтримку даному об’єднанню, вказавши на його демократичність.
– Координаційна Рада не буде юридичною особою. Це – добровільне об’єднання, яке скоординує зусилля різнопрофільних громадських організацій на спільну мету, давши, разом з тим, конкуренцію ідей та проектів, – прокоментував Сергій Татусяк.
Наразі визначено, що в рамках Ради буде діяти 5 постійних комісій, а саме з питань: навчально-методичного забезпечення, реалізації програм та проектів, зв’язків зі ЗМІ та громадськістю, правового забезпечення та взаємодії з правоохоронними органами, взаємодії із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Повернутись Створено: 18 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація