26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Без громадських організацій не може бути збалансованої системи влади»

1 серпня під час робочої поїздки до Тростянецького району голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у звітно-виборчій конференції районного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», яке він очолює. На порядку денному зібрання виносилися питання щодо обрання керівних органів районної організації та завдання її діяльності.

У результаті відкритого голосування головою районного осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина» було обрано голову райдержадміністрації Сергія Скіця. Він зауважив, що співпрацював із товариством і раніше, не будучи в числі його керівників, а ставши головою осередку, організовуватиме роботу з більшою інтенсивністю.
– Ми будемо іти в кожну громаду, писати разом проекти і рухатися до європейських стандартів, – сказав Сергій Скіць.
В свою чергу Сергій Татусяк наголосив, що попри те, що осередки товариства «Україна-Польща-Німеччина» є у кожній області, вінницька організація є найефективнішою.
– Вінниччина була «колискою» товариства і продовжує тримати лідерство, – зазначив С.Татусяк.
Голова додав, що організація працює у різних тематичних напрямах, але головним завданням залишається сприяння реформі місцевого самоврядування і зміни моделі влади загалом.
– Ми цю роботу розпочали і залучили до неї багато інших громадських організацій. Адже, я переконаний, що без громадських організацій не може бути збалансованої системи влади, – наголосив Сергій Татусяк.
Він поінформував колег, що на сьогодні товариством написано близько 50 проектів. Два останніх, наймасштабніших, виграні та реалізуються спільно із польськими партнерами. Це проекти: «Створення та початок діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області» і «Вінниччина – регіон активних жінок». Крім того, «Україна-Польща-Німеччина» встановила новий формат співпраці із Єврорегіоном «Дністер»

 


Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація