21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Без громадських організацій не може бути збалансованої системи влади»

1 серпня під час робочої поїздки до Тростянецького району голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у звітно-виборчій конференції районного осередку Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина», яке він очолює. На порядку денному зібрання виносилися питання щодо обрання керівних органів районної організації та завдання її діяльності.

У результаті відкритого голосування головою районного осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина» було обрано голову райдержадміністрації Сергія Скіця. Він зауважив, що співпрацював із товариством і раніше, не будучи в числі його керівників, а ставши головою осередку, організовуватиме роботу з більшою інтенсивністю.
– Ми будемо іти в кожну громаду, писати разом проекти і рухатися до європейських стандартів, – сказав Сергій Скіць.
В свою чергу Сергій Татусяк наголосив, що попри те, що осередки товариства «Україна-Польща-Німеччина» є у кожній області, вінницька організація є найефективнішою.
– Вінниччина була «колискою» товариства і продовжує тримати лідерство, – зазначив С.Татусяк.
Голова додав, що організація працює у різних тематичних напрямах, але головним завданням залишається сприяння реформі місцевого самоврядування і зміни моделі влади загалом.
– Ми цю роботу розпочали і залучили до неї багато інших громадських організацій. Адже, я переконаний, що без громадських організацій не може бути збалансованої системи влади, – наголосив Сергій Татусяк.
Він поінформував колег, що на сьогодні товариством написано близько 50 проектів. Два останніх, наймасштабніших, виграні та реалізуються спільно із польськими партнерами. Це проекти: «Створення та початок діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області» і «Вінниччина – регіон активних жінок». Крім того, «Україна-Польща-Німеччина» встановила новий формат співпраці із Єврорегіоном «Дністер»

 


Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація