Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Координаційної ради при Президентові

Сьогодні, 11 грудня у Києві відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства під головуванням радника Президента України – керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марини Ставнійчук. Участь у засіданні взяв голова Вінницької обласної Ради, член Координаційної ради Сергій Татусяк.

На порядок денний засідання ради було винесено 4 основних питання:
1. Щодо виконання Плану першочергових заходів щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та про проект Плану заходів на 2013 рік.
2. Щодо стану підготовки до впровадження Закону України «Про громадські об’єднання».
3. Щодо створення та діяльності громадських рад, утворених при центральних і місцевих органах виконавчої влади, а також пропозицій щодо комплексу системних заходів з удосконалення їх роботи, у тому числі в частині вдосконалення правового регулювання процедур взаємодії громадських рад та органів виконавчої влади.
4. Щодо пропозицій про внесення змін до Закону України «Про волонтерську діяльність».

Довідка: Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства - допоміжний орган при Президентові України, створений указом Президента України №32/2012 від 25 січня 2012 року.
Мета створення - забезпечення діяльності Президента України щодо реалізації державної політики та впровадження системних заходів, спрямованих на:
• формування сприятливого середовища для дальшого становлення в Україні громадянського суспільства,
• підвищення ролі його інститутів у здійсненні державної політики,
• досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

Повернутись Створено: 11 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація