5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Громадянське суспільство Роздрукувати

Жінок-політиків навчали як бути успішними

Депутати обласної Ради Світлана Сулімова і Олена Шеванюк взяли участь у тренінгу-семінарі «Комунікація та PR для кандидаток», який протягом 23-24 січня проводила громадська організація «Відкрите суспільство» в рамках проекту «Стратегії збільшення кількості жінок в українській політиці» за підтримки Посольства Нідерландів.

До участі у тренінгу були запрошені активістки громадських організацій та політичних партій, що діють на Вінниччині. Відомі депутатки ділилися з учасниками власним політичним досвідом та відкривали секрети успішної жінки-політика. Спеціальним гостем із Києва була журналіст, медіа-консультант Іванна Коберник.
Учасники тренінгу особливу увагу приділили формуванню комунікаційної стратегії: з чого почати і як її реалізувати; спілкування з виборцями: підготовка та ефективна презентація; спілкування з медіа: як стати цікавим для журналістів; кризовий РR: конфліктні зустрічі з виборцями, чорний РR конкурентів: як відбити напад.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 746

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація