26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Робота з міжнародними фондами: відбувся черговий семінар

21 лютого за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце відбувся круглий стіл «Розвиток громадянського суспільства у Вінницькій області».
До участі в заході було запрошено громадські організації Вінницької області, районні та сільські ради, заклади освіти, головні управління та департаменти облдержадміністрації, студентський актив Вінниччини.
В круглому столі також взяли участь представник Міжнародного фонду «Відродження» Олексій Орловський та ІСАР «Єднання» (UNITER) Олена Губар.
Метою круглого столу було створення механізму співпраці громадського сектору та органів влади задля розвитку області, шляхом поєднання знань та досвіду експертів і представників донорських структур, а також практичних інноваційних ідей громадських організацій та органів місцевого самоврядування області.
На даному заході відбувався діалог між громадськими організаціями та органами влади з ціллю визначення проблемних сторін та бажанням налагодити співпрацю усіх сторін.
– Мені хотілося б, щоб наші учасники сьогодні отримали для себе очікувані відповіді на ті питання, які виникають в ході роботи над грантами, адже наша робота направлена на досягнення позитивних результатів в роботі громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Ми орієнтовані на поєднання усіх можливих шляхів досягнення головної цілі – розвитку громадянського суспільства Вінницької області, – сказала Н.Гетце.
Під час обговорення учасники заходу дійшли до спільної думки: громадськість повинна активно долучатися до вирішення тих питань, які вирішуються сьогодні представниками влади. Слід долучатися до обговорення та вносити свої пропозиції.
Під час дискусійної частини основними питаннями до запрошених гостей були виголошені звернення з проханням допомогти знайти шляхи вирішення таких проблем області як реконструкція закладів соціальної сфери, можливості залучення додаткових коштів для місцевих бюджетів. Представників громадськості більш цікавили питання активізації та можливості співпраці з владою на місцях.
Усі питання та пропозиції до обговорення можна подавати до відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної Ради.
Наступний захід відбудеться орієнтовно 21 березня за участі одного із найдосвідченіших тренерів в сферах грантової роботи та фандрейзингу.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 802

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація