21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громадянське суспільство Роздрукувати

Робота з міжнародними фондами: відбувся черговий семінар

21 лютого за сприяння голови обласної Ради Сергія Татусяка та голови постійної комісії з питань бюджету Наталії Гетце відбувся круглий стіл «Розвиток громадянського суспільства у Вінницькій області».
До участі в заході було запрошено громадські організації Вінницької області, районні та сільські ради, заклади освіти, головні управління та департаменти облдержадміністрації, студентський актив Вінниччини.
В круглому столі також взяли участь представник Міжнародного фонду «Відродження» Олексій Орловський та ІСАР «Єднання» (UNITER) Олена Губар.
Метою круглого столу було створення механізму співпраці громадського сектору та органів влади задля розвитку області, шляхом поєднання знань та досвіду експертів і представників донорських структур, а також практичних інноваційних ідей громадських організацій та органів місцевого самоврядування області.
На даному заході відбувався діалог між громадськими організаціями та органами влади з ціллю визначення проблемних сторін та бажанням налагодити співпрацю усіх сторін.
– Мені хотілося б, щоб наші учасники сьогодні отримали для себе очікувані відповіді на ті питання, які виникають в ході роботи над грантами, адже наша робота направлена на досягнення позитивних результатів в роботі громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Ми орієнтовані на поєднання усіх можливих шляхів досягнення головної цілі – розвитку громадянського суспільства Вінницької області, – сказала Н.Гетце.
Під час обговорення учасники заходу дійшли до спільної думки: громадськість повинна активно долучатися до вирішення тих питань, які вирішуються сьогодні представниками влади. Слід долучатися до обговорення та вносити свої пропозиції.
Під час дискусійної частини основними питаннями до запрошених гостей були виголошені звернення з проханням допомогти знайти шляхи вирішення таких проблем області як реконструкція закладів соціальної сфери, можливості залучення додаткових коштів для місцевих бюджетів. Представників громадськості більш цікавили питання активізації та можливості співпраці з владою на місцях.
Усі питання та пропозиції до обговорення можна подавати до відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату обласної Ради.
Наступний захід відбудеться орієнтовно 21 березня за участі одного із найдосвідченіших тренерів в сферах грантової роботи та фандрейзингу.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація