03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Грузинська делегація шукає на Вінниччині нових партнерів Роздрукувати

Протягом 12-14 січня у Вінницькій області перебуватиме делегація з грузинських регіонів Рача та Амбролаурі. Це – радник Міністра економіки Грузії Гріголь Гобеджішвілі, голова громадської організації «Abkhazintercont» Арчіл Ельбакідзе, експерт з економічних питань Каха Шегелідзе, Президент спілки традиційного виноробства регіону Рача-Лечхумі Георгі Челідзе, голова правління муніципалітету Амбролаурі Кахабер Паржанідзе, заступник голови муніципалітету Оні Нодар Бурділадзе.

Першого дня гості відвідали Калинівський район, з яким влітку минулого року грузинський регіон Рача підписав угоду про співпрацю. Там візитери побували на кількох підприємствах та взяли участь у мистецькому заході, присвяченому 180-річчю С.Руданського.

13 січня грузини зроблять таку ж поїздку до Немирівського району, де мають намір домовитися про підписання угоди між Немирівщиною та регіоном Амбролаурі.

Ще один день делегація працюватиме у Вінниці з громадськими організаціями. Курирує перебування грузинів на Вінниччині Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке має партнерську угоду з ГО «Abkhazintercont».

Крім зазначених заходів, гості з сонячної Грузії провели зустріч із головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Сторони обговорили тематику існуючого партнерства та намітили плани на найближчий час.

– Ми маємо бажання і можливості працювати з Грузією. Але важливо, щоб відповідні контакти встановлювалися на рівні міст і сіл. Тоді співпраця буде максимально ефективною, – зауважив С.Татусяк.

Він додав, що Грузію й Україну об’єднує не тільки своя історія міжнародних відносин, а й спільний вектор розвитку – євроінтеграційний.

– На жаль, нам не вдалося підписати угоду про асоціацію. Але я впевнений, переговорний процес буде відновлений і це обов’язково відбудеться, – сказав голова облради.

Іноземні співрозмовники наголосили, що Грузія вболіває за європейську долю України і чекає її асоціації з ЄС з нетерпінням.

– Ми віримо, що це станеться вже «завтра», тому що після України будемо ми! Звичайно у наших країн є політичні проблеми, котрі потрібно пройти, щоб майбутнє було кращим, – сказав Георгі Челідзе.

Від імені делегації Георгі повідомив, що наразі вони мають кілька ідей щодо спільних проектів із Вінницькою областю. Вони стосуються сільського господарства, туризму, культури і молодіжної політики. Також співрозмовники розглядають можливість тристороннього співробітництва, залучивши польських партнерів, з якими є відповідні угоди.

Найперспективнішим напрямом співпраці сторони вважають програми Східного партнерства, куди входять і Грузія, і Україна.

Повернутись Створено: 13 січня 2014 року, 14:40 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація