23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Грузинська делегація шукає на Вінниччині нових партнерів Роздрукувати

Протягом 12-14 січня у Вінницькій області перебуватиме делегація з грузинських регіонів Рача та Амбролаурі. Це – радник Міністра економіки Грузії Гріголь Гобеджішвілі, голова громадської організації «Abkhazintercont» Арчіл Ельбакідзе, експерт з економічних питань Каха Шегелідзе, Президент спілки традиційного виноробства регіону Рача-Лечхумі Георгі Челідзе, голова правління муніципалітету Амбролаурі Кахабер Паржанідзе, заступник голови муніципалітету Оні Нодар Бурділадзе.

Першого дня гості відвідали Калинівський район, з яким влітку минулого року грузинський регіон Рача підписав угоду про співпрацю. Там візитери побували на кількох підприємствах та взяли участь у мистецькому заході, присвяченому 180-річчю С.Руданського.

13 січня грузини зроблять таку ж поїздку до Немирівського району, де мають намір домовитися про підписання угоди між Немирівщиною та регіоном Амбролаурі.

Ще один день делегація працюватиме у Вінниці з громадськими організаціями. Курирує перебування грузинів на Вінниччині Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина», яке має партнерську угоду з ГО «Abkhazintercont».

Крім зазначених заходів, гості з сонячної Грузії провели зустріч із головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Сторони обговорили тематику існуючого партнерства та намітили плани на найближчий час.

– Ми маємо бажання і можливості працювати з Грузією. Але важливо, щоб відповідні контакти встановлювалися на рівні міст і сіл. Тоді співпраця буде максимально ефективною, – зауважив С.Татусяк.

Він додав, що Грузію й Україну об’єднує не тільки своя історія міжнародних відносин, а й спільний вектор розвитку – євроінтеграційний.

– На жаль, нам не вдалося підписати угоду про асоціацію. Але я впевнений, переговорний процес буде відновлений і це обов’язково відбудеться, – сказав голова облради.

Іноземні співрозмовники наголосили, що Грузія вболіває за європейську долю України і чекає її асоціації з ЄС з нетерпінням.

– Ми віримо, що це станеться вже «завтра», тому що після України будемо ми! Звичайно у наших країн є політичні проблеми, котрі потрібно пройти, щоб майбутнє було кращим, – сказав Георгі Челідзе.

Від імені делегації Георгі повідомив, що наразі вони мають кілька ідей щодо спільних проектів із Вінницькою областю. Вони стосуються сільського господарства, туризму, культури і молодіжної політики. Також співрозмовники розглядають можливість тристороннього співробітництва, залучивши польських партнерів, з якими є відповідні угоди.

Найперспективнішим напрямом співпраці сторони вважають програми Східного партнерства, куди входять і Грузія, і Україна.

Повернутись Створено: 13 січня 2014 року, 14:40 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація