Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Гуманітарні комісії напрацювали Пропозиції щодо співпраці з польськими колегами Роздрукувати

23 серпня в рамках святкування Дня незалежності відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти і науки; з питань молодіжної політики, спорту і туризму; з питань культури, духовності і історичної спадщини та відповідних комісій сеймику Сьвєнтокшиського воєводства. Такий формат співпраці між регіонами запроваджений вперше.

Досвідом роботи комісій поділились модератор спільного засідання, голова постійної комісії з питань освіти і науки Інна Цимбал, заступник голови постійної комісії з питань освіти і науки Сергій Пугачов, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Ірек Гатауллін та голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, роботи з молоддю Літинської  районної ради Олена Човган.

З польської сторони з словами вітання та пропозиціями щодо співпраці виступили Малгожата Музоль – депутат, заступник голови комісії з питань місцевого самоврядування, член комісії з аудиту та комісії з освіти, культури і спорту, воєводський куратор освіти та Ева Капель-Щьньовська – заступник директора департаменту промоції, освіти, культури, спорту та туризму.

На засіданні були обговорені плани спільної діяльності комісій на 2014 рік та затверджений відповідний  проект Пропозицій щодо співпраці.

Ним, зокрема, передбачається налагодження співпраці між молоддю Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства республіки Польща, вивчення кращих українських та польських практик у сфері молодіжної політики, поглиблення системи обміну досвідом між учнівською та студентською молоддю, молодіжними громадськими організаціями, молодими підприємцями, науковцями, державними службовцями Вінниччини, волонтерами; долучитися до участі у ХХІІ Міжнародному естрадному дитячо-юнацькому конкурсі «Музична парасолька» (квітень-травень 2014 року), ІХ Міжнародному зимовому фестивалі з ленд-арту «Аплікація духу» (лютий 2014 року) та ХІІ Міжнародному відкритому конкурсі із web-дизайну та комп’ютерної графіки (травень 2014 року), активізувати участь спортсменів різних вікових груп в спільних спортивних змаганнях .

З метою пропаганди народної культури, планується обмін виставковими музейними експозиціями, презентація обмінних пересувних виставок з різних видів декоративно-прикладного мистецтва, організація та проведення тижня польського кіно в кінотеатрах області та ін.

Офіційне підписання заходів щодо співпраці, з урахуванням зауважень обох сторін планується здійснити на території Польщі під час відзначення Дня незалежності сусідньої держави.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 14:37 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація