Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Гуманітарні комісії напрацювали Пропозиції щодо співпраці з польськими колегами Роздрукувати

23 серпня в рамках святкування Дня незалежності відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти і науки; з питань молодіжної політики, спорту і туризму; з питань культури, духовності і історичної спадщини та відповідних комісій сеймику Сьвєнтокшиського воєводства. Такий формат співпраці між регіонами запроваджений вперше.

Досвідом роботи комісій поділились модератор спільного засідання, голова постійної комісії з питань освіти і науки Інна Цимбал, заступник голови постійної комісії з питань освіти і науки Сергій Пугачов, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Ірек Гатауллін та голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, роботи з молоддю Літинської  районної ради Олена Човган.

З польської сторони з словами вітання та пропозиціями щодо співпраці виступили Малгожата Музоль – депутат, заступник голови комісії з питань місцевого самоврядування, член комісії з аудиту та комісії з освіти, культури і спорту, воєводський куратор освіти та Ева Капель-Щьньовська – заступник директора департаменту промоції, освіти, культури, спорту та туризму.

На засіданні були обговорені плани спільної діяльності комісій на 2014 рік та затверджений відповідний  проект Пропозицій щодо співпраці.

Ним, зокрема, передбачається налагодження співпраці між молоддю Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства республіки Польща, вивчення кращих українських та польських практик у сфері молодіжної політики, поглиблення системи обміну досвідом між учнівською та студентською молоддю, молодіжними громадськими організаціями, молодими підприємцями, науковцями, державними службовцями Вінниччини, волонтерами; долучитися до участі у ХХІІ Міжнародному естрадному дитячо-юнацькому конкурсі «Музична парасолька» (квітень-травень 2014 року), ІХ Міжнародному зимовому фестивалі з ленд-арту «Аплікація духу» (лютий 2014 року) та ХІІ Міжнародному відкритому конкурсі із web-дизайну та комп’ютерної графіки (травень 2014 року), активізувати участь спортсменів різних вікових груп в спільних спортивних змаганнях .

З метою пропаганди народної культури, планується обмін виставковими музейними експозиціями, презентація обмінних пересувних виставок з різних видів декоративно-прикладного мистецтва, організація та проведення тижня польського кіно в кінотеатрах області та ін.

Офіційне підписання заходів щодо співпраці, з урахуванням зауважень обох сторін планується здійснити на території Польщі під час відзначення Дня незалежності сусідньої держави.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 14:37 Переглядів: 1001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація