26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Гуманітарні комісії напрацювали Пропозиції щодо співпраці з польськими колегами Роздрукувати

23 серпня в рамках святкування Дня незалежності відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти і науки; з питань молодіжної політики, спорту і туризму; з питань культури, духовності і історичної спадщини та відповідних комісій сеймику Сьвєнтокшиського воєводства. Такий формат співпраці між регіонами запроваджений вперше.

Досвідом роботи комісій поділились модератор спільного засідання, голова постійної комісії з питань освіти і науки Інна Цимбал, заступник голови постійної комісії з питань освіти і науки Сергій Пугачов, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Ірек Гатауллін та голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, роботи з молоддю Літинської  районної ради Олена Човган.

З польської сторони з словами вітання та пропозиціями щодо співпраці виступили Малгожата Музоль – депутат, заступник голови комісії з питань місцевого самоврядування, член комісії з аудиту та комісії з освіти, культури і спорту, воєводський куратор освіти та Ева Капель-Щьньовська – заступник директора департаменту промоції, освіти, культури, спорту та туризму.

На засіданні були обговорені плани спільної діяльності комісій на 2014 рік та затверджений відповідний  проект Пропозицій щодо співпраці.

Ним, зокрема, передбачається налагодження співпраці між молоддю Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства республіки Польща, вивчення кращих українських та польських практик у сфері молодіжної політики, поглиблення системи обміну досвідом між учнівською та студентською молоддю, молодіжними громадськими організаціями, молодими підприємцями, науковцями, державними службовцями Вінниччини, волонтерами; долучитися до участі у ХХІІ Міжнародному естрадному дитячо-юнацькому конкурсі «Музична парасолька» (квітень-травень 2014 року), ІХ Міжнародному зимовому фестивалі з ленд-арту «Аплікація духу» (лютий 2014 року) та ХІІ Міжнародному відкритому конкурсі із web-дизайну та комп’ютерної графіки (травень 2014 року), активізувати участь спортсменів різних вікових груп в спільних спортивних змаганнях .

З метою пропаганди народної культури, планується обмін виставковими музейними експозиціями, презентація обмінних пересувних виставок з різних видів декоративно-прикладного мистецтва, організація та проведення тижня польського кіно в кінотеатрах області та ін.

Офіційне підписання заходів щодо співпраці, з урахуванням зауважень обох сторін планується здійснити на території Польщі під час відзначення Дня незалежності сусідньої держави.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 14:37 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація