Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Гуманітарні комісії напрацювали Пропозиції щодо співпраці з польськими колегами Роздрукувати

23 серпня в рамках святкування Дня незалежності відбулося спільне засідання постійних комісій з питань освіти і науки; з питань молодіжної політики, спорту і туризму; з питань культури, духовності і історичної спадщини та відповідних комісій сеймику Сьвєнтокшиського воєводства. Такий формат співпраці між регіонами запроваджений вперше.

Досвідом роботи комісій поділились модератор спільного засідання, голова постійної комісії з питань освіти і науки Інна Цимбал, заступник голови постійної комісії з питань освіти і науки Сергій Пугачов, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Ірек Гатауллін та голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, роботи з молоддю Літинської  районної ради Олена Човган.

З польської сторони з словами вітання та пропозиціями щодо співпраці виступили Малгожата Музоль – депутат, заступник голови комісії з питань місцевого самоврядування, член комісії з аудиту та комісії з освіти, культури і спорту, воєводський куратор освіти та Ева Капель-Щьньовська – заступник директора департаменту промоції, освіти, культури, спорту та туризму.

На засіданні були обговорені плани спільної діяльності комісій на 2014 рік та затверджений відповідний  проект Пропозицій щодо співпраці.

Ним, зокрема, передбачається налагодження співпраці між молоддю Вінницької області та Сьвєнтокшиського воєводства республіки Польща, вивчення кращих українських та польських практик у сфері молодіжної політики, поглиблення системи обміну досвідом між учнівською та студентською молоддю, молодіжними громадськими організаціями, молодими підприємцями, науковцями, державними службовцями Вінниччини, волонтерами; долучитися до участі у ХХІІ Міжнародному естрадному дитячо-юнацькому конкурсі «Музична парасолька» (квітень-травень 2014 року), ІХ Міжнародному зимовому фестивалі з ленд-арту «Аплікація духу» (лютий 2014 року) та ХІІ Міжнародному відкритому конкурсі із web-дизайну та комп’ютерної графіки (травень 2014 року), активізувати участь спортсменів різних вікових груп в спільних спортивних змаганнях .

З метою пропаганди народної культури, планується обмін виставковими музейними експозиціями, презентація обмінних пересувних виставок з різних видів декоративно-прикладного мистецтва, організація та проведення тижня польського кіно в кінотеатрах області та ін.

Офіційне підписання заходів щодо співпраці, з урахуванням зауважень обох сторін планується здійснити на території Польщі під час відзначення Дня незалежності сусідньої держави.

Повернутись Створено: 23 серпня 2013 року, 14:37 Переглядів: 1093

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація