21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Харківщина ділилася досвідом роботи обласної ради Роздрукувати

У Харківській обласній раді 17-18 жовтня 2013 року відбувся семінар посадових осіб Верховної Ради Автономної Республіки Крим, виконавчих апаратів обласних рад з питань організаційного забезпечення діяльності обласних рад, взаємодії з громадськістю та висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у ЗМІ.

Вінницьку обласну Раду на заході представляв начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

Учасників привітав президент Української асоціації обласних та районних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який ознайомив гостей з роботою Харківської обласної ради. Заступник керуючого справами - начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Харківської обласної ради Ольга Бондаренко, проводячи екскурсію, розповіла колегам про кадровий склад працівників виконавчого апарату облради, роботу постійних комісій і фракцій, а також про хід підготовки пленарних засідань. Співробітники організаційних відділів та прес-служб майже з усіх областей України та Автономної Республіки Крим побували у кабінетах, в яких працюють постійні депутатські комісії, працівники виконавчого апарату, оглянули приміщення прес-центру та залу сесійних засідань.

Перед учасниками семінару виступила радник президента Української асоціації районних та обласних рад, юрист Віра Козіна, яка розповіла про механізми спростування недостовірної інформації та особливості судових процесів.

В ході ділової гри учасники семінару намагалися вирішити питання, які можуть виникнути під час проведення пленарного засідання сесії. Слухачі розділилися на дві команди, кожна з яких протягом 10 хвилин повинна була знайти вихід з умовної ситуації. Наприклад, коли до місцевої ради напередодні проведення сесії надходить копія рішення суду апеляційної інстанції про притягнення депутата обласної ради до відповідальності за несвоєчасне надання декларації про майно, доходи, витрати і фінансові зобов'язання. Причому одна з команд повинна була організувати проведення пленарного засідання сесії ради, яким буде прийнято рішення про позбавлення повноважень депутата, інша – протилежне рішення.

Також учасниками семінару піднімались практичні питання забезпечення діяльності рад, зокрема, використання у роботі депутатів обласних рад планшетних комп'ютерів, не тільки під час проведення пленарних засідань, а й у щоденній роботі. Також учасники семінару познайомились з роботою Чугуївської міської ради. До речі, міським головою міста Чугуїв вже трете скликання працює Галина Мінаєва – вінничанка за походженням, яка народилась і виросла в селі Михайлівка Шаргородського району.

Підводячи підсумки зустрічі, учасники семінару подякували організаторам за можливість отримати корисну інформацію від досвідчених фахівців і обмінятися з колегами думками з питань, що виникають у повсякденній професійній діяльності.

 

Повернутись Створено: 21 жовтня 2013 року, 11:07 Переглядів: 1150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація