23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Харківщина ділилася досвідом роботи обласної ради Роздрукувати

У Харківській обласній раді 17-18 жовтня 2013 року відбувся семінар посадових осіб Верховної Ради Автономної Республіки Крим, виконавчих апаратів обласних рад з питань організаційного забезпечення діяльності обласних рад, взаємодії з громадськістю та висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у ЗМІ.

Вінницьку обласну Раду на заході представляв начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець.

Учасників привітав президент Української асоціації обласних та районних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який ознайомив гостей з роботою Харківської обласної ради. Заступник керуючого справами - начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Харківської обласної ради Ольга Бондаренко, проводячи екскурсію, розповіла колегам про кадровий склад працівників виконавчого апарату облради, роботу постійних комісій і фракцій, а також про хід підготовки пленарних засідань. Співробітники організаційних відділів та прес-служб майже з усіх областей України та Автономної Республіки Крим побували у кабінетах, в яких працюють постійні депутатські комісії, працівники виконавчого апарату, оглянули приміщення прес-центру та залу сесійних засідань.

Перед учасниками семінару виступила радник президента Української асоціації районних та обласних рад, юрист Віра Козіна, яка розповіла про механізми спростування недостовірної інформації та особливості судових процесів.

В ході ділової гри учасники семінару намагалися вирішити питання, які можуть виникнути під час проведення пленарного засідання сесії. Слухачі розділилися на дві команди, кожна з яких протягом 10 хвилин повинна була знайти вихід з умовної ситуації. Наприклад, коли до місцевої ради напередодні проведення сесії надходить копія рішення суду апеляційної інстанції про притягнення депутата обласної ради до відповідальності за несвоєчасне надання декларації про майно, доходи, витрати і фінансові зобов'язання. Причому одна з команд повинна була організувати проведення пленарного засідання сесії ради, яким буде прийнято рішення про позбавлення повноважень депутата, інша – протилежне рішення.

Також учасниками семінару піднімались практичні питання забезпечення діяльності рад, зокрема, використання у роботі депутатів обласних рад планшетних комп'ютерів, не тільки під час проведення пленарних засідань, а й у щоденній роботі. Також учасники семінару познайомились з роботою Чугуївської міської ради. До речі, міським головою міста Чугуїв вже трете скликання працює Галина Мінаєва – вінничанка за походженням, яка народилась і виросла в селі Михайлівка Шаргородського району.

Підводячи підсумки зустрічі, учасники семінару подякували організаторам за можливість отримати корисну інформацію від досвідчених фахівців і обмінятися з колегами думками з питань, що виникають у повсякденній професійній діяльності.

 

Повернутись Створено: 21 жовтня 2013 року, 11:07 Переглядів: 1118

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація