Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

ХХ-й авіафест повітроплавання «Крила Дністра-2017» проходить на Вінниччині Роздрукувати

6-7 травня в селі Нагоряни Могилів-Подільського району проходить ХХ-й авіафестиваль повітроплавання «Крила Дністра-2017», присвячений 25-річчю повітроплавання Могилів-Подільського району. Організатори заходу – Могилів-Подільська райрада та райдержадміністрація, регіональна федерація парапланерного спорту – підготували яскраві виступи, шоу-програму, залучили місцевих меценатів та підприємців для облаштування майданчиків до свята.

Урочиста частина відкриття фестивалю повітроплавання відбулась на стадіоні села. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, голова райдержадміністрації Олег Китасюк, депутати облради Віктор Цибульський та Григорій Зозуля разом з гостями змагань, що прибули з України, Молдови, Білорусі та Росії, привітали учасників фестивалю та їх гостей.

Крім того, участь в авіафестивалі взяли делегація з Молдови на чолі з головою Окницького району Василем Романюком, делегацію Закарпатської області представив голова Рахівської районної ради Василь Дан, голова Сокирянської районної ради Василь Козяк разом з делегацією Чернівецької області, представники релігійних конфесій священик Павло Гришак, настоятель Лядівського Успенського скельного чоловічого монастиря ігумен Антоній (Нетребін).

В програмі фестивалю, крім турніру з парапланерного спорту "ХХ Кубок Дністра", в якому змагались 30 учасників, відбулись польоти на мотопарапланах та повітряній кулі, керованих авіамоделей, запуск моделей ракет, діяла виставка зразків надлегкої авіації. Впродовж свята виступали художні колективи, етнофолькгрупи, естрадні співаки, працювала виїзна торгівля, надвечір на гостей чекали вогняне шоу «Полум’я віків» та молодіжна дискотека. Гості фестивалю мали змогу проживати в кемпінгу, де були передбачені місця для розведення багаття.

Слід зазначити, що перший «Кубок Дністра» стартував в 1995 році в селі Кремінне. В змаганнях взяли участь 52 спортсмени і 35 юніорів з України, Білорусі, Росії, Молдови та Румунії. Під час змагань були встановлені перші рекорди: на дальність – 65 км, політ в тандемі – на 44 км та виграш висоти – на 3000 метрів.

 

Повернутись Створено: 7 травня 2017 року, 13:39 Переглядів: 1458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація