23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ХХ-й авіафест повітроплавання «Крила Дністра-2017» проходить на Вінниччині Роздрукувати

6-7 травня в селі Нагоряни Могилів-Подільського району проходить ХХ-й авіафестиваль повітроплавання «Крила Дністра-2017», присвячений 25-річчю повітроплавання Могилів-Подільського району. Організатори заходу – Могилів-Подільська райрада та райдержадміністрація, регіональна федерація парапланерного спорту – підготували яскраві виступи, шоу-програму, залучили місцевих меценатів та підприємців для облаштування майданчиків до свята.

Урочиста частина відкриття фестивалю повітроплавання відбулась на стадіоні села. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, голова райдержадміністрації Олег Китасюк, депутати облради Віктор Цибульський та Григорій Зозуля разом з гостями змагань, що прибули з України, Молдови, Білорусі та Росії, привітали учасників фестивалю та їх гостей.

Крім того, участь в авіафестивалі взяли делегація з Молдови на чолі з головою Окницького району Василем Романюком, делегацію Закарпатської області представив голова Рахівської районної ради Василь Дан, голова Сокирянської районної ради Василь Козяк разом з делегацією Чернівецької області, представники релігійних конфесій священик Павло Гришак, настоятель Лядівського Успенського скельного чоловічого монастиря ігумен Антоній (Нетребін).

В програмі фестивалю, крім турніру з парапланерного спорту "ХХ Кубок Дністра", в якому змагались 30 учасників, відбулись польоти на мотопарапланах та повітряній кулі, керованих авіамоделей, запуск моделей ракет, діяла виставка зразків надлегкої авіації. Впродовж свята виступали художні колективи, етнофолькгрупи, естрадні співаки, працювала виїзна торгівля, надвечір на гостей чекали вогняне шоу «Полум’я віків» та молодіжна дискотека. Гості фестивалю мали змогу проживати в кемпінгу, де були передбачені місця для розведення багаття.

Слід зазначити, що перший «Кубок Дністра» стартував в 1995 році в селі Кремінне. В змаганнях взяли участь 52 спортсмени і 35 юніорів з України, Білорусі, Росії, Молдови та Румунії. Під час змагань були встановлені перші рекорди: на дальність – 65 км, політ в тандемі – на 44 км та виграш висоти – на 3000 метрів.

 

Повернутись Створено: 7 травня 2017 року, 13:39 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація