Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

ХХ-й авіафест повітроплавання «Крила Дністра-2017» проходить на Вінниччині Роздрукувати

6-7 травня в селі Нагоряни Могилів-Подільського району проходить ХХ-й авіафестиваль повітроплавання «Крила Дністра-2017», присвячений 25-річчю повітроплавання Могилів-Подільського району. Організатори заходу – Могилів-Подільська райрада та райдержадміністрація, регіональна федерація парапланерного спорту – підготували яскраві виступи, шоу-програму, залучили місцевих меценатів та підприємців для облаштування майданчиків до свята.

Урочиста частина відкриття фестивалю повітроплавання відбулась на стадіоні села. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівник апарату облдержадміністрації Валерій Бойко, голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант, голова райдержадміністрації Олег Китасюк, депутати облради Віктор Цибульський та Григорій Зозуля разом з гостями змагань, що прибули з України, Молдови, Білорусі та Росії, привітали учасників фестивалю та їх гостей.

Крім того, участь в авіафестивалі взяли делегація з Молдови на чолі з головою Окницького району Василем Романюком, делегацію Закарпатської області представив голова Рахівської районної ради Василь Дан, голова Сокирянської районної ради Василь Козяк разом з делегацією Чернівецької області, представники релігійних конфесій священик Павло Гришак, настоятель Лядівського Успенського скельного чоловічого монастиря ігумен Антоній (Нетребін).

В програмі фестивалю, крім турніру з парапланерного спорту "ХХ Кубок Дністра", в якому змагались 30 учасників, відбулись польоти на мотопарапланах та повітряній кулі, керованих авіамоделей, запуск моделей ракет, діяла виставка зразків надлегкої авіації. Впродовж свята виступали художні колективи, етнофолькгрупи, естрадні співаки, працювала виїзна торгівля, надвечір на гостей чекали вогняне шоу «Полум’я віків» та молодіжна дискотека. Гості фестивалю мали змогу проживати в кемпінгу, де були передбачені місця для розведення багаття.

Слід зазначити, що перший «Кубок Дністра» стартував в 1995 році в селі Кремінне. В змаганнях взяли участь 52 спортсмени і 35 юніорів з України, Білорусі, Росії, Молдови та Румунії. Під час змагань були встановлені перші рекорди: на дальність – 65 км, політ в тандемі – на 44 км та виграш висоти – на 3000 метрів.

 

Повернутись Створено: 7 травня 2017 року, 13:39 Переглядів: 1244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація