Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Хмельницька делегація ознайомилася із роботою вінницького «Прозорого офісу» Роздрукувати

В рамках візиту на Вінниччину делегація з Хмельницької області у складі депутатів Хмельницької обласної ради, голів районних рад, об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, працівників виконавчого апарату та комунальних установ Хмельницької області на чолі із головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загородним ознайомилися із роботою територіального відділення Центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» №1 (Вишенька). Супроводжував делегацію голова Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника.

Про надання адміністративних послуг в «Прозорому офісі» розповів   заступник директора Департаменту, керівник Центру адміністративних послуг  Олександр Кравець. Зокрема, Олександр Григорович розповів про основні напрями роботи ЦНАПу та принцип роботи закладу.

– Послуги у «Прозорих офісах» надаються на рівні європейських стандартів, комп’ютерні програми відслідковують час прийому відвідувача, тривалість руху черги та час надання безпосередньо самих адміністративних послуг, – розповів Олександр Кравець. – Для зручності громадян у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» та його територіальних відділеннях діє послуга попереднього запису в електронній системі управління чергою за відповідним напрямом питань.

Окрім цього, хмельницька делегація відвідала філію Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму» (ставка Гітлера «Вервольф»), де про історичні події минулого століття розповідав завідувач філією Сергій Гареник. Оглянули гості також реконструйований проспект Космонавтів міста Вінниці, про який розповів заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Ознайомилася делегація з історичною пам’яткою Вінниччини –усипальницею та церквою-некрополе видатного медика Миколи Пирогова та на завершення першого дня перебування на Вінниччині хмельничани мали можливість насолодитися світло-музичним шоу фонтану «Roshen».   

 

Повернутись Створено: 23 червня 2018 року, 12:15 Переглядів: 767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація