23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Хмельницька делегація ознайомилася із роботою вінницького «Прозорого офісу» Роздрукувати

В рамках візиту на Вінниччину делегація з Хмельницької області у складі депутатів Хмельницької обласної ради, голів районних рад, об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, працівників виконавчого апарату та комунальних установ Хмельницької області на чолі із головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загородним ознайомилися із роботою територіального відділення Центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» №1 (Вишенька). Супроводжував делегацію голова Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника.

Про надання адміністративних послуг в «Прозорому офісі» розповів   заступник директора Департаменту, керівник Центру адміністративних послуг  Олександр Кравець. Зокрема, Олександр Григорович розповів про основні напрями роботи ЦНАПу та принцип роботи закладу.

– Послуги у «Прозорих офісах» надаються на рівні європейських стандартів, комп’ютерні програми відслідковують час прийому відвідувача, тривалість руху черги та час надання безпосередньо самих адміністративних послуг, – розповів Олександр Кравець. – Для зручності громадян у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» та його територіальних відділеннях діє послуга попереднього запису в електронній системі управління чергою за відповідним напрямом питань.

Окрім цього, хмельницька делегація відвідала філію Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму» (ставка Гітлера «Вервольф»), де про історичні події минулого століття розповідав завідувач філією Сергій Гареник. Оглянули гості також реконструйований проспект Космонавтів міста Вінниці, про який розповів заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Ознайомилася делегація з історичною пам’яткою Вінниччини –усипальницею та церквою-некрополе видатного медика Миколи Пирогова та на завершення першого дня перебування на Вінниччині хмельничани мали можливість насолодитися світло-музичним шоу фонтану «Roshen».   

 

Повернутись Створено: 23 червня 2018 року, 12:15 Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація