Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Хмельницька делегація ознайомилася із роботою вінницького «Прозорого офісу» Роздрукувати

В рамках візиту на Вінниччину делегація з Хмельницької області у складі депутатів Хмельницької обласної ради, голів районних рад, об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, працівників виконавчого апарату та комунальних установ Хмельницької області на чолі із головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загородним ознайомилися із роботою територіального відділення Центру надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» №1 (Вишенька). Супроводжував делегацію голова Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника.

Про надання адміністративних послуг в «Прозорому офісі» розповів   заступник директора Департаменту, керівник Центру адміністративних послуг  Олександр Кравець. Зокрема, Олександр Григорович розповів про основні напрями роботи ЦНАПу та принцип роботи закладу.

– Послуги у «Прозорих офісах» надаються на рівні європейських стандартів, комп’ютерні програми відслідковують час прийому відвідувача, тривалість руху черги та час надання безпосередньо самих адміністративних послуг, – розповів Олександр Кравець. – Для зручності громадян у Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс» та його територіальних відділеннях діє послуга попереднього запису в електронній системі управління чергою за відповідним напрямом питань.

Окрім цього, хмельницька делегація відвідала філію Вінницького обласного краєзнавчого музею «Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму» (ставка Гітлера «Вервольф»), де про історичні події минулого століття розповідав завідувач філією Сергій Гареник. Оглянули гості також реконструйований проспект Космонавтів міста Вінниці, про який розповів заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

Ознайомилася делегація з історичною пам’яткою Вінниччини –усипальницею та церквою-некрополе видатного медика Миколи Пирогова та на завершення першого дня перебування на Вінниччині хмельничани мали можливість насолодитися світло-музичним шоу фонтану «Roshen».   

 

Повернутись Створено: 23 червня 2018 року, 12:15 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація