23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Хмільницький район – у лідерах, місто Хмільник – у боргах Роздрукувати

Про підсумки господарювання в аграрній Хмільниччині 7 жовтня звітував голова райдержадміністрації Олег Томашук, в місті-курорті Хмільник – міський голова Василь Грушко. Разом з головою ОДА І.Мовчаном участь у нараді брав 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У Вінниці район хвалили за вчасну роботу з модернізації закладів соціальної сфери. Наприклад, здійснено ремонти у 17 закладах культури на суму 2 млн. 420 тисяч гривень. Як зауважила начальник Управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, на Хмільниччині влада змогла залучити найбільше позабюджетних коштів у цю галузь. Тільки за три місяці було освоєно 740 тисяч спонсорських коштів.

Ефективно триває робота щодо заходів енергозбереження – відбувається заміна котлів на енергоощадні та встановлення пластикових вікон і дверей. До речі, ці заходи здійснюються і при активній участі територіальних громад району у міжнародній програмі ЄС/ПРООН.

За такі результати голова ОДА Іван Мовчан подякував голові РДА Олегу Томашуку та голові районної ради Василю Чмелюку.

А от до мера Хмільника Василя Грушка у обласного керівництва були зауваження. Зокрема, щодо боргів на таких підприємствах як «Хмільниксільмаш» – понад 700 тис. грн. та військовому санаторії «Хмільник» – понад 1,5 млн. грн.

Як зауважив директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, місто має проблеми з боргами та надходженнями до бюджету, оскільки багато підприємств зловживають подвійною бухгалтерією, а міська влада не бореться з цим.

І.Мовчан порадив В.Грушку не констатувати проблеми і кивати на обласну та державну владу, а краще співпрацювати у їх вирішенні з керівниками адміністративно-господарського активу і депутатським корпусом.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 11:17 Переглядів: 1966

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація