Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Хмільницький район – у лідерах, місто Хмільник – у боргах Роздрукувати

Про підсумки господарювання в аграрній Хмільниччині 7 жовтня звітував голова райдержадміністрації Олег Томашук, в місті-курорті Хмільник – міський голова Василь Грушко. Разом з головою ОДА І.Мовчаном участь у нараді брав 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У Вінниці район хвалили за вчасну роботу з модернізації закладів соціальної сфери. Наприклад, здійснено ремонти у 17 закладах культури на суму 2 млн. 420 тисяч гривень. Як зауважила начальник Управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, на Хмільниччині влада змогла залучити найбільше позабюджетних коштів у цю галузь. Тільки за три місяці було освоєно 740 тисяч спонсорських коштів.

Ефективно триває робота щодо заходів енергозбереження – відбувається заміна котлів на енергоощадні та встановлення пластикових вікон і дверей. До речі, ці заходи здійснюються і при активній участі територіальних громад району у міжнародній програмі ЄС/ПРООН.

За такі результати голова ОДА Іван Мовчан подякував голові РДА Олегу Томашуку та голові районної ради Василю Чмелюку.

А от до мера Хмільника Василя Грушка у обласного керівництва були зауваження. Зокрема, щодо боргів на таких підприємствах як «Хмільниксільмаш» – понад 700 тис. грн. та військовому санаторії «Хмільник» – понад 1,5 млн. грн.

Як зауважив директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, місто має проблеми з боргами та надходженнями до бюджету, оскільки багато підприємств зловживають подвійною бухгалтерією, а міська влада не бореться з цим.

І.Мовчан порадив В.Грушку не констатувати проблеми і кивати на обласну та державну владу, а краще співпрацювати у їх вирішенні з керівниками адміністративно-господарського активу і депутатським корпусом.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 11:17 Переглядів: 2331

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація