Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Хмільницький район – у лідерах, місто Хмільник – у боргах Роздрукувати

Про підсумки господарювання в аграрній Хмільниччині 7 жовтня звітував голова райдержадміністрації Олег Томашук, в місті-курорті Хмільник – міський голова Василь Грушко. Разом з головою ОДА І.Мовчаном участь у нараді брав 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У Вінниці район хвалили за вчасну роботу з модернізації закладів соціальної сфери. Наприклад, здійснено ремонти у 17 закладах культури на суму 2 млн. 420 тисяч гривень. Як зауважила начальник Управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, на Хмільниччині влада змогла залучити найбільше позабюджетних коштів у цю галузь. Тільки за три місяці було освоєно 740 тисяч спонсорських коштів.

Ефективно триває робота щодо заходів енергозбереження – відбувається заміна котлів на енергоощадні та встановлення пластикових вікон і дверей. До речі, ці заходи здійснюються і при активній участі територіальних громад району у міжнародній програмі ЄС/ПРООН.

За такі результати голова ОДА Іван Мовчан подякував голові РДА Олегу Томашуку та голові районної ради Василю Чмелюку.

А от до мера Хмільника Василя Грушка у обласного керівництва були зауваження. Зокрема, щодо боргів на таких підприємствах як «Хмільниксільмаш» – понад 700 тис. грн. та військовому санаторії «Хмільник» – понад 1,5 млн. грн.

Як зауважив директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, місто має проблеми з боргами та надходженнями до бюджету, оскільки багато підприємств зловживають подвійною бухгалтерією, а міська влада не бореться з цим.

І.Мовчан порадив В.Грушку не констатувати проблеми і кивати на обласну та державну владу, а краще співпрацювати у їх вирішенні з керівниками адміністративно-господарського активу і депутатським корпусом.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 11:17 Переглядів: 2103

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація