21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Хмільницький район – у лідерах, місто Хмільник – у боргах Роздрукувати

Про підсумки господарювання в аграрній Хмільниччині 7 жовтня звітував голова райдержадміністрації Олег Томашук, в місті-курорті Хмільник – міський голова Василь Грушко. Разом з головою ОДА І.Мовчаном участь у нараді брав 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У Вінниці район хвалили за вчасну роботу з модернізації закладів соціальної сфери. Наприклад, здійснено ремонти у 17 закладах культури на суму 2 млн. 420 тисяч гривень. Як зауважила начальник Управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, на Хмільниччині влада змогла залучити найбільше позабюджетних коштів у цю галузь. Тільки за три місяці було освоєно 740 тисяч спонсорських коштів.

Ефективно триває робота щодо заходів енергозбереження – відбувається заміна котлів на енергоощадні та встановлення пластикових вікон і дверей. До речі, ці заходи здійснюються і при активній участі територіальних громад району у міжнародній програмі ЄС/ПРООН.

За такі результати голова ОДА Іван Мовчан подякував голові РДА Олегу Томашуку та голові районної ради Василю Чмелюку.

А от до мера Хмільника Василя Грушка у обласного керівництва були зауваження. Зокрема, щодо боргів на таких підприємствах як «Хмільниксільмаш» – понад 700 тис. грн. та військовому санаторії «Хмільник» – понад 1,5 млн. грн.

Як зауважив директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко, місто має проблеми з боргами та надходженнями до бюджету, оскільки багато підприємств зловживають подвійною бухгалтерією, а міська влада не бореться з цим.

І.Мовчан порадив В.Грушку не констатувати проблеми і кивати на обласну та державну владу, а краще співпрацювати у їх вирішенні з керівниками адміністративно-господарського активу і депутатським корпусом.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 11:17 Переглядів: 2025

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація