Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Хмільницький район найуспішніший в реалізації грантових проектів Роздрукувати

18 липня про підсумки піврічної діяльності за основними напрямами соціально-економічного розвитку перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком та жителями територіальних громад регіону звітували керівники Хмільницького району та міста Хмільника.

Обласне керівництво відзначило позитивні напрацювання  району у виконанні доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року в галузях охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, культури, житлово-комунального господарства, благоустрою, створення центрів адміністративних послуг, екології.

Зазначалось, що досягнення таких результатів стало можливим, в першу чергу,  завдяки  системній  роботі райдержадміністрації, районної ради, керівників  територіальних громад із залучення коштів для збалансованого розвитку територіальних громад, де в рівних долях фінансові ресурси вкладаються місцевими громадами, районом та інвесторами.

Район має також великий досвід грантової діяльності.

На цьому акцентував голова обласної Ради Сергій Татусяк, звертаючись до територіальних громад.

-Я дякую територіальним громадам Хмільницького району. Ви є найуспішніші в реалізації проектів і міжнародних і всеукраїнських і обласних конкурсів. Ви  перший район серед тих, де ми побували, який приймає участь в конкурсі програми ЄС ”Підтримка політики регіонального розвитку”. Цей конкурс дає можливість отримати кошти в розмірі 500 тис. євро,- зазначив голова облради.

Сергій Татусяк  закликав всіх до активної співпраці та побажав учасникам зібрання оптимізму, віри, успіху.

Підсумки  роботи міста Хмільника засвідчили гірші  показники соціально-економічного розвитку, ніж у районі. Перш за все це стосується найнижчого  рівня  заробітної плати,як серед міст обласного значення так і в цілому по області.

Окремі нарікання прозвучали в адресу міського голови та апарату ради від жителів та громадських організацій міста.

 

Повернутись Створено: 19 липня 2013 року, 14:05 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація