23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Хмільницький район найуспішніший в реалізації грантових проектів Роздрукувати

18 липня про підсумки піврічної діяльності за основними напрямами соціально-економічного розвитку перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком та жителями територіальних громад регіону звітували керівники Хмільницького району та міста Хмільника.

Обласне керівництво відзначило позитивні напрацювання  району у виконанні доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року  щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року в галузях охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, культури, житлово-комунального господарства, благоустрою, створення центрів адміністративних послуг, екології.

Зазначалось, що досягнення таких результатів стало можливим, в першу чергу,  завдяки  системній  роботі райдержадміністрації, районної ради, керівників  територіальних громад із залучення коштів для збалансованого розвитку територіальних громад, де в рівних долях фінансові ресурси вкладаються місцевими громадами, районом та інвесторами.

Район має також великий досвід грантової діяльності.

На цьому акцентував голова обласної Ради Сергій Татусяк, звертаючись до територіальних громад.

-Я дякую територіальним громадам Хмільницького району. Ви є найуспішніші в реалізації проектів і міжнародних і всеукраїнських і обласних конкурсів. Ви  перший район серед тих, де ми побували, який приймає участь в конкурсі програми ЄС ”Підтримка політики регіонального розвитку”. Цей конкурс дає можливість отримати кошти в розмірі 500 тис. євро,- зазначив голова облради.

Сергій Татусяк  закликав всіх до активної співпраці та побажав учасникам зібрання оптимізму, віри, успіху.

Підсумки  роботи міста Хмільника засвідчили гірші  показники соціально-економічного розвитку, ніж у районі. Перш за все це стосується найнижчого  рівня  заробітної плати,як серед міст обласного значення так і в цілому по області.

Окремі нарікання прозвучали в адресу міського голови та апарату ради від жителів та громадських організацій міста.

 

Повернутись Створено: 19 липня 2013 року, 14:05 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація