21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

«Хоминська Січ» гартує і виховує дітей та юнацтво для служіння Україні Роздрукувати

На Вінниччині біля села Ворошилівка Тиврівського району нещодавно відбувся щорічний козацький патріотичний дитячо-юнацький табір «Хоминська Січ». Табір проводиться вже кілька років поспіль, з метою патріотичного виховання, фізично-спортивного та військового вишколу, пробудження національної свідомості та любові до рідної нації, рідної землі, поваги до предків і батьків, пропагування здорового способу життя і загартування в польових умовах.

Табір, який зібрав дітей з усієї області – Вінниці, Козятина, Літина, Гнівані, Тиврова, Сутисок, Калинівки, Турбова, Іллінців – проведено відповідно до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді. На теренах Тиврівського району – це єдиний подібний табір патріотичного напряму для дітей і юнацтва. Організатором таборування виступила фольклорист, етнограф Ніна Бегас (Коваль) за підтримки депутата обласної Ради Володимира Барцьося, Департаменту соціальної і молодіжної політики, Управління фізичної культури і спорту Вінницької облдержадміністрації, Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»,  Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку і полку зв`язку, Гніванської військової частини, ГО «Літинська козацька сотня».

Наповнення програми табору було досить насиченим і цікавим для всіх учасників. Із самого початку відкриття були сформовані п`ять роїв на чолі із старшинами та двома заступниками. Усім учасникам були роздані пісенники із козацькими та повстанськими піснями, які вивчались біля вечірньої ватри, був оголошений список усіх змагань, конкурсів, ігор протягом всього табору,  кожен пункт оцінювався за бальною системою, згідно з якою визначався кращий рій. Переможці І, ІІ і ІІІ місця отримали кубок  «Хоминської Січі».

Серед вишкільної підготовки найцікавішими були змагання зі стрільби із лука, де переможці отримали медалі та грамоти за І, ІІ, ІІІ місця,  козацька боротьба «Котигорошко», водний туризм на катамаранах від «Спорту для всіх». У результаті діти отримали подяки і подарунки. Для них проведено інструктаж за участю представників пожежної служби, військово-тактичні тренування, тактичну медицину, козацькі ігри та забави «перетягни воза», «стрибання у мішках», «теренівка», гра «гречка», народні майстер-класи, цікаві творчі тренінги, пісенний конкурс козацьких та повстанських пісень, вогняне шоу від «Полум`я віків» та інше.

Цікавими виявились лекції відомих істориків Вінницького державного педагогічного університету ім. М.М.Коцюбинського – Віталія Тучинського та Юрія Степанчука – викладачів кафедри історії, етнології та права. Вони розповіли дітям про героїчну добу козацтва, про героїв УПА, привезли дуже цікаві великі плакати-стенди з описом, світлини про життя та подвиги наших нескорених борців за волю України, повстанців і героїв УПА. Історик, дослідник, краєзнавець Олександр Коваль провів екскурсію до джерела, козацької долини, ставка «Маянівський кут», будинку, в якому проживав відомий український письменник, перекладач, один із представників «Розстріляного відродження» України – Володимир Юхимович Свідзинський.

Протягом всього табору приїжджали гості, тренери, історики, відомі особистості. Завітав на «Хоминську Січ» відомий письменник і журналіст Олександр Дмитрук, який подарував дітям свої книги із власним автографом, також провів пізнавальну історичну лекцію завідувач відділу українознавства Вінницької академії неперервної освіти Володимир Лазаренко.

Відвідав таборування і ознайомився із побутом його учасників депутат обласної Ради Володимир Барцьось, який звернувся з вітальним словом до таборовців, побажав їм особистих перемог, загартування тіла і духу, здобуття нових знань, вмінь та навичок, з метою подальшого служіння Україні.

– Вкотре наголошую, що у кожному районі Вінниччини під опікою місцевої влади мають бути організовані подібні таборування для наших дітей і молоді. З року в рік ми працюємо для виконання цього надважливого завдання. Від того, наскільки ми якісно і вірно виховаємо та підготуємо належним чином нашу молодь до служіння Україні, до свідомого громадянства та творчої праці, залежить майбутнє нашої нації і держави, її оборона перед зовнішніми ворогами та внутрішніми викликами, її розбудова і розквіт. Держава, яка не опікується своїми дітьми і молоддю, не має майбутнього! Здорова і патріотична молодь – це сильна і заможна Україна, країна успіху і перемог, –підкреслив Володимир Барцьось.

Повернутись Створено: 20 липня 2018 року, 11:24 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація