Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Храм святого Олександра Невського у Могилеві-Подільському передано громаді Роздрукувати

19 січня, у  день Господнього Богоявлення, для парафіян Могилів-Подільського храму Олександра Невського  відбулася ще одна знакова подія: культова споруда офіційно стала власністю релігійної громади. Відповідне рішення за клопотанням настоятеля храму протоієрея Петра Пацкана підписав  голова облдержадміністрації Валерій Коровій. 

Після урочистого богослужіння на честь Водохреща, яке звершував митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, відбулася передача документів на повернення у власність релігійної громади церковної будівлі. Церемонію вручення здійснили депутати обласної Ради Геннадій Вацак, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Звертаючись до парафіян, Олександр Крученюк  привітав їх з подвійним святом.

– Передача документів – це справа скоріше символічна, адже громада користується храмом і проводить у ньому молитви і богослужіння. В першу чергу, це  акт відновлення історичної справедливості, - зазначив Олександр Васильович.

Віншуючи громаду зі святом, Геннадій Вацак побажав храму світлої, гарної вікової долі, а усім вірянам – здоров’я, миру, добра і глибокої віри.

Митрополит Агапіт також привітав парафіян зі знаменною подією і подякував керівникам обласної влади за сприяння релігійним громадам у їхній діяльності.

Повернутись Створено: 22 січня 2018 року, 10:21 Переглядів: 386

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація