23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Храм святого Олександра Невського у Могилеві-Подільському передано громаді Роздрукувати

19 січня, у  день Господнього Богоявлення, для парафіян Могилів-Подільського храму Олександра Невського  відбулася ще одна знакова подія: культова споруда офіційно стала власністю релігійної громади. Відповідне рішення за клопотанням настоятеля храму протоієрея Петра Пацкана підписав  голова облдержадміністрації Валерій Коровій. 

Після урочистого богослужіння на честь Водохреща, яке звершував митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, відбулася передача документів на повернення у власність релігійної громади церковної будівлі. Церемонію вручення здійснили депутати обласної Ради Геннадій Вацак, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Звертаючись до парафіян, Олександр Крученюк  привітав їх з подвійним святом.

– Передача документів – це справа скоріше символічна, адже громада користується храмом і проводить у ньому молитви і богослужіння. В першу чергу, це  акт відновлення історичної справедливості, - зазначив Олександр Васильович.

Віншуючи громаду зі святом, Геннадій Вацак побажав храму світлої, гарної вікової долі, а усім вірянам – здоров’я, миру, добра і глибокої віри.

Митрополит Агапіт також привітав парафіян зі знаменною подією і подякував керівникам обласної влади за сприяння релігійним громадам у їхній діяльності.

Повернутись Створено: 22 січня 2018 року, 10:21 Переглядів: 329

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація