Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Храм святого Олександра Невського у Могилеві-Подільському передано громаді Роздрукувати

19 січня, у  день Господнього Богоявлення, для парафіян Могилів-Подільського храму Олександра Невського  відбулася ще одна знакова подія: культова споруда офіційно стала власністю релігійної громади. Відповідне рішення за клопотанням настоятеля храму протоієрея Петра Пацкана підписав  голова облдержадміністрації Валерій Коровій. 

Після урочистого богослужіння на честь Водохреща, яке звершував митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, відбулася передача документів на повернення у власність релігійної громади церковної будівлі. Церемонію вручення здійснили депутати обласної Ради Геннадій Вацак, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Звертаючись до парафіян, Олександр Крученюк  привітав їх з подвійним святом.

– Передача документів – це справа скоріше символічна, адже громада користується храмом і проводить у ньому молитви і богослужіння. В першу чергу, це  акт відновлення історичної справедливості, - зазначив Олександр Васильович.

Віншуючи громаду зі святом, Геннадій Вацак побажав храму світлої, гарної вікової долі, а усім вірянам – здоров’я, миру, добра і глибокої віри.

Митрополит Агапіт також привітав парафіян зі знаменною подією і подякував керівникам обласної влади за сприяння релігійним громадам у їхній діяльності.

Повернутись Створено: 22 січня 2018 року, 10:21 Переглядів: 517

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація