Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Хресною ходою відзначили 95 років подіям у Іосафатовій долині Роздрукувати

Вчора, 15 серпня, відбулося паломництво до Іосафатової долини хрестів, що у Шаргородському районі.  Хресна хода відбулася в рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі та 95-ї річниці події на Іосафатовій долині, коли місцевим явилася Богородиця, сказавши: "Христа славте! Хрести ставте!"

Десятки тисяч вірян на чолі з архієреями та духовенством, за понад десятилітньою традицією, пройшли хресним ходом від с. Голинчинці Шаргородського району, аби принести свій хрест до Іосафатової Долини та звершити спільну молитву.

У хресній ході взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Вадим Соляник та Людмила Станіславенко.

– В рік, коли Україна урочисто святкує величний ювілей – 1030-річчя хрещення Київської Русі-України, Вінниччина має свій колорит цього свята, адже цього року ми відзначаємо 95 років диву на Іосафатовій долині,– зазначив під час виступу перед вірянами Валерій Коровій. – Ми живемо в непростий час – час великих роздумів і надій. Кожен із нас, несучи свій хрест, відчуває значну причетність до майбутнього нашої країни, до долі українського народу.

Директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, який вперше відвідав Іосафатову долину, наголосив  на особливому духовному змісті святого місця. Цього дня зібрались паломники з різних куточків нашої держави, що свідчить про велику єдність України та велике благословення.

Депутат обласної Ради Вадим Соляник на своїй сторінці у Фейсбук написав, що «перебуваючи у таких місцях – відчуваєш себе повністю спокійним та щасливим. Саме так можна охарактеризувати ті неймовірні враження від перебування на Долині хрестів під час спільної молитви за мир та Україну», – йдеться у повідомленні депутата.

Повернутись Створено: 16 серпня 2018 року, 14:40 Переглядів: 495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація