23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Хресною ходою відзначили 95 років подіям у Іосафатовій долині Роздрукувати

Вчора, 15 серпня, відбулося паломництво до Іосафатової долини хрестів, що у Шаргородському районі.  Хресна хода відбулася в рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі та 95-ї річниці події на Іосафатовій долині, коли місцевим явилася Богородиця, сказавши: "Христа славте! Хрести ставте!"

Десятки тисяч вірян на чолі з архієреями та духовенством, за понад десятилітньою традицією, пройшли хресним ходом від с. Голинчинці Шаргородського району, аби принести свій хрест до Іосафатової Долини та звершити спільну молитву.

У хресній ході взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Вадим Соляник та Людмила Станіславенко.

– В рік, коли Україна урочисто святкує величний ювілей – 1030-річчя хрещення Київської Русі-України, Вінниччина має свій колорит цього свята, адже цього року ми відзначаємо 95 років диву на Іосафатовій долині,– зазначив під час виступу перед вірянами Валерій Коровій. – Ми живемо в непростий час – час великих роздумів і надій. Кожен із нас, несучи свій хрест, відчуває значну причетність до майбутнього нашої країни, до долі українського народу.

Директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, який вперше відвідав Іосафатову долину, наголосив  на особливому духовному змісті святого місця. Цього дня зібрались паломники з різних куточків нашої держави, що свідчить про велику єдність України та велике благословення.

Депутат обласної Ради Вадим Соляник на своїй сторінці у Фейсбук написав, що «перебуваючи у таких місцях – відчуваєш себе повністю спокійним та щасливим. Саме так можна охарактеризувати ті неймовірні враження від перебування на Долині хрестів під час спільної молитви за мир та Україну», – йдеться у повідомленні депутата.

Повернутись Створено: 16 серпня 2018 року, 14:40 Переглядів: 433

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація