Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Хресною ходою відзначили 95 років подіям у Іосафатовій долині Роздрукувати

Вчора, 15 серпня, відбулося паломництво до Іосафатової долини хрестів, що у Шаргородському районі.  Хресна хода відбулася в рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі та 95-ї річниці події на Іосафатовій долині, коли місцевим явилася Богородиця, сказавши: "Христа славте! Хрести ставте!"

Десятки тисяч вірян на чолі з архієреями та духовенством, за понад десятилітньою традицією, пройшли хресним ходом від с. Голинчинці Шаргородського району, аби принести свій хрест до Іосафатової Долини та звершити спільну молитву.

У хресній ході взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Вадим Соляник та Людмила Станіславенко.

– В рік, коли Україна урочисто святкує величний ювілей – 1030-річчя хрещення Київської Русі-України, Вінниччина має свій колорит цього свята, адже цього року ми відзначаємо 95 років диву на Іосафатовій долині,– зазначив під час виступу перед вірянами Валерій Коровій. – Ми живемо в непростий час – час великих роздумів і надій. Кожен із нас, несучи свій хрест, відчуває значну причетність до майбутнього нашої країни, до долі українського народу.

Директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, який вперше відвідав Іосафатову долину, наголосив  на особливому духовному змісті святого місця. Цього дня зібрались паломники з різних куточків нашої держави, що свідчить про велику єдність України та велике благословення.

Депутат обласної Ради Вадим Соляник на своїй сторінці у Фейсбук написав, що «перебуваючи у таких місцях – відчуваєш себе повністю спокійним та щасливим. Саме так можна охарактеризувати ті неймовірні враження від перебування на Долині хрестів під час спільної молитви за мир та Україну», – йдеться у повідомленні депутата.

Повернутись Створено: 16 серпня 2018 року, 14:40 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація