Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

«Христа славте, хреста ставте!» – в селі Голинчинці Шаргородського району відбулася традиційна хресна хода Роздрукувати

Більше 35 тисяч вірян зібрала традиційна хресна хода в селі Голинчинці Шаргородського району Вінницької області. Вже 94 рік поспіль 15 серпня християни православної церкви несуть хрести до долини Хрестів, де, за переказами, в 1923 році місцевому пастуху явилася Діва Марія та заповіла ставити в цій долині хрести.   Відтоді прочани щороку несуть туди символи християнства. Наразі у Іосафатовій долині нараховується більше 17 тисяч хрестів.

Цьогоріч хресну ходу очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, також участь у заходах взяли митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Вінницький і Барський Симеон та священики Вінниччини.  

– Усіх жителів Вінниччини вітаю із цим великим місцевим святом, яке починає набувати масштабів всеукраїнського свята та виходити за її межі, – сказав Блаженніший Онуфрій. – Сьогодні ми вшановували Божу Матір, яка колись тут явилася, яка навчила, що ми маємо робити: «Христа славте, хреста ставте!».

Також Блаженніший митрополит Онуфрій побажав усім, хто прийшов помолитися, благословення Божої Матері.

 – Нехай над усіма жителями усієї благословенної землі буде благословення Діви Марії, нехай милість Божа буде над усією нашої Україною, щоб у нас був мир, злагода і любов, – побажав усім православним християнам Блаженнійший Онуфрій.

До християнського дійства долучилися також і представники обласної влади, відтак, в хресній ході і Божественній літургії взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Вадим Соляник та Людмила Станіславенко.

Із святом прочан привітав заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Долина Хрестів – це наша велика сакральна святиня, де дійсно відчувається благодать Бога, – сказав у вітальному слові Ігор Вікторович. – Кожен несе свій життєвий хрест сюди до Святого місця. Щиро схиляємо голову перед тими, хто прийшов сьогодні до Іосафатової долини, хто своїми молитвами зміцнює святу нашу Церкву та нашу рідну державу.

Також привітав православних християн голова облдержадміністрації Валерій Коровій та вручив настоятелю Свято-Миколаївського Шаргородського чоловічого монастиря архімандриту Кіпріяну документ, що засвідчує передачу земельної ділянки, на якій знаходиться долина Хрестів, для будівництва культової споруди, аби віруючі люди, які прийшли на святе місце, мали змогу помолитися та поставити свічку.

Повернутись Створено: 16 серпня 2017 року, 11:35 Переглядів: 1818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація