23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Христа славте, хреста ставте!» – в селі Голинчинці Шаргородського району відбулася традиційна хресна хода Роздрукувати

Більше 35 тисяч вірян зібрала традиційна хресна хода в селі Голинчинці Шаргородського району Вінницької області. Вже 94 рік поспіль 15 серпня християни православної церкви несуть хрести до долини Хрестів, де, за переказами, в 1923 році місцевому пастуху явилася Діва Марія та заповіла ставити в цій долині хрести.   Відтоді прочани щороку несуть туди символи християнства. Наразі у Іосафатовій долині нараховується більше 17 тисяч хрестів.

Цьогоріч хресну ходу очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, також участь у заходах взяли митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Вінницький і Барський Симеон та священики Вінниччини.  

– Усіх жителів Вінниччини вітаю із цим великим місцевим святом, яке починає набувати масштабів всеукраїнського свята та виходити за її межі, – сказав Блаженніший Онуфрій. – Сьогодні ми вшановували Божу Матір, яка колись тут явилася, яка навчила, що ми маємо робити: «Христа славте, хреста ставте!».

Також Блаженніший митрополит Онуфрій побажав усім, хто прийшов помолитися, благословення Божої Матері.

 – Нехай над усіма жителями усієї благословенної землі буде благословення Діви Марії, нехай милість Божа буде над усією нашої Україною, щоб у нас був мир, злагода і любов, – побажав усім православним християнам Блаженнійший Онуфрій.

До християнського дійства долучилися також і представники обласної влади, відтак, в хресній ході і Божественній літургії взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутати обласної Ради Вадим Соляник та Людмила Станіславенко.

Із святом прочан привітав заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Долина Хрестів – це наша велика сакральна святиня, де дійсно відчувається благодать Бога, – сказав у вітальному слові Ігор Вікторович. – Кожен несе свій життєвий хрест сюди до Святого місця. Щиро схиляємо голову перед тими, хто прийшов сьогодні до Іосафатової долини, хто своїми молитвами зміцнює святу нашу Церкву та нашу рідну державу.

Також привітав православних християн голова облдержадміністрації Валерій Коровій та вручив настоятелю Свято-Миколаївського Шаргородського чоловічого монастиря архімандриту Кіпріяну документ, що засвідчує передачу земельної ділянки, на якій знаходиться долина Хрестів, для будівництва культової споруди, аби віруючі люди, які прийшли на святе місце, мали змогу помолитися та поставити свічку.

Повернутись Створено: 16 серпня 2017 року, 11:35 Переглядів: 1645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація