23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Християни західного обряду святкують Різдво Христове Роздрукувати

У Святвечір, 24 грудня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління національностей та релігій облдержадміністрації  Ігор  Салецький та заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський  привітали вінничан – християн західного обряду з Різдвом Христовим.

У головному костелі Вінниці зібрались парафіяни, аби взяти участь у святковій Літургії до цього найбільшого християнського свята

– Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім святом – Різдвом Христовим, - сказав Михайло Кременюк. –  Бажаю, щоб Віфлеємська зірка оберігала ваші серця, а її світло принесло у ваші оселі мир, злагоду і добро . А Вам, отець Костянтин бажаю, щоб Господь благословляв Вашу обитель и кількість парафіян тільки збільшувалась.

Настоятель парафії Матері Божої Ангельської брат Костянтин Морозов зазначив, що цього року Верховна Рада України зробила 25 грудня офіційним вихідним у державі.  

– Хотів би подякувати Богу і державній владі, що від цього року ми можемо, не відпрошуючись з роботи і не виписуючи довідок, святкувати 25 грудня Різдво Христове, – зазначив брат Костянтин.

Ухвалюючи це рішення, парламентарі керувалися тим, що в країні майже 30% релігійних громад святкують Різдво Христове за Юліанським календарем, а отже – мають право на свято у цей день. Також, депутати переконані, що вихідний 25 грудня має історичне значення, бо сприятиме об'єднанню і кращому порозумінню між християнськими релігійними громадами.

Повернутись Створено: 24 грудня 2017 року, 21:15
Оновлено: 24 грудня 2017 року, 21:23
Переглядів: 579

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація