23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Християни західного обряду святкують Великдень Роздрукувати

20 квітня, в переддень світлого Христового Воскресіння, у головному костелі Вінниці – Святої Діви Марії Ангельської – відбулось урочисте богослужіння. Тут зібралися парафіяни, аби взяти участь у святковій Літургії до найбільшого християнського свята.

Перед його початком за доброю традицією парафіян привітали керівники міста та області. Від імені депутатського корпусу обласної Ради та голови обласної Ради Анатолія Олійника, а також голови облдержадміністрації Валерія Коровія передав начальник управління у справах національностей та релігій  облдержадміністрації Ігор Салецький. Слова привітань прозвучали і від заступника Вінницького міського голови Владислава Скальського.

– Щиро вітаю вас із найбільшим християнським святом – Воскресінням Господнім. Попри всі проблеми та турботи нехай цей день несе у кожне серце світло і радість. Свято Великодня єднає усіх християн, тож нехай це світло додасть вам сил жити, творити, переборювати усі труднощі. Усім – здоров’я і твердої віри – віри у Бога і у те, що в Україні запанує мир і добробут, – сказав Ігор Салецький.

Настоятель парафії отець Костянтин Морозов подякував представникам влади за увагу до вірян та добрі слова Великодніх побажань.
 

 

 

 

Повернутись Створено: 20 квітня 2019 року, 21:46
Оновлено: 20 квітня 2019 року, 22:26
Переглядів: 229

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація