23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

I Регіональний економічний форум у Вишкові: результати для Вінниччини Роздрукувати

3 червня відбулася прес-конференція голови обласної Ради Сергія Татусяка за підсумками візиту вінницької делегації до Мазовецького воєводства 28-29 травня і, зокрема, участі у I Регіональному економічному форумі у м.Вишкові.

Разом з головою про поїздку журналістам звітували: перший заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій.

Як зазначив Сергій Татусяк, підготовка до форуму у Вишкові тривала з жовтня минулого року. У ході перемовин Торгово-промислових палат України і Польщі було обрано формат проведення на рівні територіальної громади.

– У цьому полягала його особливість. Адже Україна і Польща проводять багато економічних форумів на державному рівні, на рівні воєводств і областей. А от безпосередньо рівень міста, при чому, малого міста (30 тисяч населення) – це вперше, – зауважив С.Татусяк.

Він додав, що це було для вінничан дуже важливо, оскільки в області триває робота над «Стратегією регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». На прикладі Вишкова учасники вінницької делегації ознайомилися із системою управління міським господарством, роботою місцевого бізнесу, особливостями співпраці влади і підприємців.

– Важливо, що в рамках форуму влада створила умови для встановлення контактів між бізнесменами. Зокрема, польська сторона зацікавлена торгівлею готовими товарами, сільськогосподарською продукцією – зерном, борошном та виробами з нього. Організатори форуму зізналися, що не очікували такої зацікавленості Вінниччиною з боку бізнесменів Мазовії, – прокоментував голова облради. 

Максим Боровський зауважив, що подібні форуми – це чудові «майданчики» для пошуку інвестицій і залучення їх у регіон.

– На форумі ми хотіли донести до учасників два головні елементи. Перший – це продемонструвати потенціал Вінницької області, і другий – дати розуміння польському бізнесу і владі, що ми формуємо сприятливе інвестиційне середовище, – сказав перший заступник голови ОДА.

Він додав, що наразі облдержадміністрація пропагує три основних «площадки», які є цікавими для іноземного інвестора і перспективними власне для самої Вінниччини. Це – аеропорт «Вінниця», курортна зона міста Хмільник і будівництво сміттєпереробного заводу.

До речі, щодо аеропорту, – в рамках I Регіонального економічного форуму відбувся черговий раунд переговорів з Маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком щодо відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава». Позиція пана Маршалка – маршруту бути на 100 відсотків, і сторони готові його запустити з 15 липня. Наразі ведуться перемовини щодо компанії, яка здійснюватиме перевезення.

 

Повернутись Створено: 3 червня 2013 року, 16:54 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація