21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

I Регіональний економічний форум у Вишкові: результати для Вінниччини Роздрукувати

3 червня відбулася прес-конференція голови обласної Ради Сергія Татусяка за підсумками візиту вінницької делегації до Мазовецького воєводства 28-29 травня і, зокрема, участі у I Регіональному економічному форумі у м.Вишкові.

Разом з головою про поїздку журналістам звітували: перший заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський, заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій.

Як зазначив Сергій Татусяк, підготовка до форуму у Вишкові тривала з жовтня минулого року. У ході перемовин Торгово-промислових палат України і Польщі було обрано формат проведення на рівні територіальної громади.

– У цьому полягала його особливість. Адже Україна і Польща проводять багато економічних форумів на державному рівні, на рівні воєводств і областей. А от безпосередньо рівень міста, при чому, малого міста (30 тисяч населення) – це вперше, – зауважив С.Татусяк.

Він додав, що це було для вінничан дуже важливо, оскільки в області триває робота над «Стратегією регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року». На прикладі Вишкова учасники вінницької делегації ознайомилися із системою управління міським господарством, роботою місцевого бізнесу, особливостями співпраці влади і підприємців.

– Важливо, що в рамках форуму влада створила умови для встановлення контактів між бізнесменами. Зокрема, польська сторона зацікавлена торгівлею готовими товарами, сільськогосподарською продукцією – зерном, борошном та виробами з нього. Організатори форуму зізналися, що не очікували такої зацікавленості Вінниччиною з боку бізнесменів Мазовії, – прокоментував голова облради. 

Максим Боровський зауважив, що подібні форуми – це чудові «майданчики» для пошуку інвестицій і залучення їх у регіон.

– На форумі ми хотіли донести до учасників два головні елементи. Перший – це продемонструвати потенціал Вінницької області, і другий – дати розуміння польському бізнесу і владі, що ми формуємо сприятливе інвестиційне середовище, – сказав перший заступник голови ОДА.

Він додав, що наразі облдержадміністрація пропагує три основних «площадки», які є цікавими для іноземного інвестора і перспективними власне для самої Вінниччини. Це – аеропорт «Вінниця», курортна зона міста Хмільник і будівництво сміттєпереробного заводу.

До речі, щодо аеропорту, – в рамках I Регіонального економічного форуму відбувся черговий раунд переговорів з Маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком щодо відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава». Позиція пана Маршалка – маршруту бути на 100 відсотків, і сторони готові його запустити з 15 липня. Наразі ведуться перемовини щодо компанії, яка здійснюватиме перевезення.

 

Повернутись Створено: 3 червня 2013 року, 16:54 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація