Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ідею створення міжнародного центру обговорено з молдованами, румунами й поляками Роздрукувати

Голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк продовжує просувати ідею зі створення міжнародного ресурсного центру. 1 жовтня з цього приводу відбулася його зустріч із молдовськими, румунським та польськими партнерами. Іноземні колеги у Вінниці брали участь в економічному форумі, відтак скористалися нагодою, аби обговорити перспективу створення інтернаціональної структури, яка б займалася грантовою діяльністю на 4 країни.

Отож, Молдову представляв голова району Сорока, віце-голова Єврорегіону «Дністер» Віктор Сеу з колегами з двох районів; Румунію – керівник департаменту регіонального розвитку повіту Бузеу Драгож Кожоча; Польщу – представник Агентства регіонального розвитку Лодзинського воєводства Пауліна Хмелевська з колегою.

Сергій Татусяк повідомив гостям, що в регіоні створений обласний ресурсний центр «Громади Вінниччини», який допомагає територіальним громадам у пошуку грантових програм та участі у них.

– Однак його можливості обмежені в плані роботи на міжнародному рівні. Тому, маючи партнерів у Молдові, Румунії і Польщі, ми можемо об’єднати наші зусилля і ресурси, і як результат реалізовувати більше проектів за кошти Євросоюзу, – прокоментував мету створення центру голова облради.

Іноземні колеги висловили своє бачення даної структури та зауважили, що обговорюватимуть дане питання зі спеціалістами у своїх регіонах. Також ними було вказано на головні організаційні моменти, які визначатимуть успішність цього проекту.

Зокрема, Драгож Кожоча наголосив на необхідності формування стратегії центру, проведенні SWOT-аналізу та узгодження питання із вітчизняними законодавствами України, Молдови, Румунії і Польщі.

– Нашу ідею з центром я б охарактеризував так: ми сьогодні саджаємо сад, який дасть гарний урожай через 5 років, – сказав пан Кожоча.

Його колега Віктор Сеу додав, що створення міжнародного ресурсного центру має відбуватися під егідою Єврорегіону «Дністер», бо це транскордонна структура, з якою рахується Євросоюз.

За результатами зустрічі Сергій Татусяк дав доручення підготувати необхідні офіційні листи до відповідних компетентних органів.

Нагадаємо, що ідею голови облради щодо створення міжнародного ресурсного центру схвалив Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, котрий відвідав Вінницю 25 вересня.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2013 року, 10:56 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація