03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль допоміг у придбанні форми для команди «Тростянецькі козаки» Роздрукувати

Вже четвертий рік поспіль школярі Тростянецької середньої школи №2, члени команди «Тростянецькі козаки» перемагають у районному етапі всеукраїнських змагань. Під керівництвом досвідченого наставника Сергія Пунька діти потужно та професійно виборюють звання найкращих соколят у районі.

Посісти призове місце в районному етапі не так вже й просто, бо вимоги до команди досить серйозні: відмінні навички стройової підготовки, глибокі знання з історії, вміння оперативно надати домедичну допомогу. Але чи не найважливіший критерій, за яким оцінюють учасників гри, – це командний дух, який гартує вишкіл та бажання перемогти.

Напередодні районного етапу, під час особистого прийому громадян, який проводив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль у Тростянецькому районі, батьки дітей звернулися до депутата по допомогу в придбанні форми. Така допомога була надана через Благодійний фонд «Добродар».

– Все, від головного убору – до взуття, від рукавичок – до курток-одностроїв, було придбано і підігнано відповідно до розмірів кожного учасника команди. Без зайвої скромності, «Тростянецькі козаки» виглядали на районному етапі гри «Сокіл» («Джура») найкраще, – зазначив наставник команди Сергій Пунько.

Ігор Хміль висловив вдячність батькам та наставнику за виховання дітей в патріотичному дусі, а команді побажав високого морального духу, набуття необхідного досвіду та навичок.

Саме «Тростянецькі козаки», як переможці, представлятимуть район на обласному етапі військово-патріотичного змагання.

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 14:47 Переглядів: 725

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація