23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ігор Хміль отримав іменну подяку від бійців полку «Азов» Роздрукувати

Благодійний фонд «Добродар», головою я кого є депутат Вінницької обласної ради Ігор Хміль, від початку військових подій на сході нашої держави активно включився у волонтерську роботу. На лінію зіткнення за цей час були доставлені вантажівки з їжею, бутильованою водою, медикаментами тощо. Свого часу вдалося придбати і доставити на лінію фронту тепловізор, який передано військовим на блок-пост в районі Докучаєвська.

А подарований військовим бездоріжник Mitsubishi L200 до цього часу використовується для виконання бойових та тактичних завдань під Маріуполем і постійно потрапляє у військові хроніки азовців.

 Олег Новіков, волонтер, житель Тульчина Вінницької області, нещодавно у Фейсбуці поділився от такою інформацією: «Ігор – щирий патріот, який найперший допомагав Волонтерській сотні ще в травні 2014 року. Неодноразово ми доставляли надані ним продукти харчування, свіжі овочі, цигарки та каву в 59-й Вінницький мобільний госпіталь в Оріхово, Побєду. Наші перші поїздки на 50% відсотків складались з вантажів наданих Ігорем».

Довідково. Полк «Азов» отримав у подарунок від Благодійного фонду «Добродар» позашляховик Mitsubishi L200, який  був придбаний за кордоном і вже в Тростянці повністю переобладнаний для виконання бойових завдань. У супроводі ще однієї завантаженої волонтерською допомогою автівки бездоріжник був доставлений в Маріуполь особисто головою фонду Ігорем Хмілем. Ця машина брала участь у параді на честь визволення Маріуполя і досі використовується нашими військовими на сході країни. Від бійців полку «Азов» Ігор Хміль отримав іменну подяку за справи із захисту української держави.

Повернутись Створено: 12 січня 2016 року, 16:10 Переглядів: 1514

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація