Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ігор Хміль отримав іменну подяку від бійців полку «Азов» Роздрукувати

Благодійний фонд «Добродар», головою я кого є депутат Вінницької обласної ради Ігор Хміль, від початку військових подій на сході нашої держави активно включився у волонтерську роботу. На лінію зіткнення за цей час були доставлені вантажівки з їжею, бутильованою водою, медикаментами тощо. Свого часу вдалося придбати і доставити на лінію фронту тепловізор, який передано військовим на блок-пост в районі Докучаєвська.

А подарований військовим бездоріжник Mitsubishi L200 до цього часу використовується для виконання бойових та тактичних завдань під Маріуполем і постійно потрапляє у військові хроніки азовців.

 Олег Новіков, волонтер, житель Тульчина Вінницької області, нещодавно у Фейсбуці поділився от такою інформацією: «Ігор – щирий патріот, який найперший допомагав Волонтерській сотні ще в травні 2014 року. Неодноразово ми доставляли надані ним продукти харчування, свіжі овочі, цигарки та каву в 59-й Вінницький мобільний госпіталь в Оріхово, Побєду. Наші перші поїздки на 50% відсотків складались з вантажів наданих Ігорем».

Довідково. Полк «Азов» отримав у подарунок від Благодійного фонду «Добродар» позашляховик Mitsubishi L200, який  був придбаний за кордоном і вже в Тростянці повністю переобладнаний для виконання бойових завдань. У супроводі ще однієї завантаженої волонтерською допомогою автівки бездоріжник був доставлений в Маріуполь особисто головою фонду Ігорем Хмілем. Ця машина брала участь у параді на честь визволення Маріуполя і досі використовується нашими військовими на сході країни. Від бійців полку «Азов» Ігор Хміль отримав іменну подяку за справи із захисту української держави.

Повернутись Створено: 12 січня 2016 року, 16:10 Переглядів: 1575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація